Rekordy klubu

Muži

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Datum Místo
100 m Krajčí Aleš 1971 11,07 9. 7. 1988 Třinec
200 m Rýznar Ivo 1967 22,00 6. 10. 1984 Lipsko
400 m Daněček Josef 1946 50,10 23. 6. 1968 Znojmo
800 m Němec Josef 1955 1:52,5 18. 9. 1974 Houšťka
1500 m Michna Zdeněk 1941 3:54,7 26. 8. 1961 Bratislava
3000 m Nechvátal Jan 1935 8:32,4 7. 6. 1969 Brno
5000 m Nechvátal Jan 1935 14:57,6 9. 7. 1969 Znojmo
10000 m Endl Antonín 1954 32:08,5 25. 8. 1979 Otrokovice
Maraton Svoboda Vladimír 1954 2:34:15,0 9. 5. 1985 Děčín
110 m př. Černošek Jiří 1938 15,1 26. 7. 1959 Praha
400 m př. Šrůtka Jiří 1968 54,02 19. 7. 1987 Třinec
3000 m př. Svoboda Vladimír 1954 9:19,6 29. 5. 1975 Ostrava
Výška Jaskula Jan 1967 205 cm 9. 5. 1985 Znojmo
Dálka Veselý Roman 1968 708 cm 25. 8. 1984 Znojmo
Tyč Spousta Vlastimil 1967 410 cm 29. 9. 1985 Znojmo
Trojskok Šareš Petr 1964 14,10 m 29. 9. 1985 Znojmo
Koule Cejnek Jaroslav 1937 15,59 m 8. 7. 1959 Sušice
Disk Vojtěch Vladimír 1945 53,90 m 10. 6. 1979 Znojmo
Oštěp(st. typ) Šťasta Libor 1951 61,10 m 10. 6. 1979 Znojmo
Oštěp(n. typ) Čepák Viktor 1990 57,28 m 31. 5. 2008 Uh. Hradiště
Kladivo Černý Květoslav 1957 57,64 m 28. 5. 1983 Třebíč
Desetiboj Beinhauer Rudolf 1939 5941 b 4. 8. 1963 Košice
4×100 m Rýznar IvoSemerád Lubomír

Veselý Roman

Šareš Petr

19701965

1968

1964

44,7 1. 9. 1984 Prostějov
4×400 m Krajčí AlešNavrátil Ludvík

Svoboda Zdeněk

Pavelka Ladislav

19711971

1965

1966

3:29,6 25. 6. 1968 Uh. Hradiště

 

Ženy

Disciplína Jméno Rok narození Výkon Datum Místo
100 m Fialová Zdeňka 1959 12,5 15. 8. 1976 Nitra
200 m Pokorná Petra 1966 25,6 3. 9. 1983 Prostějov
400 m Pokorná Petra 1966 55,55 10. 7. 1983 Praha
800 m Pokorná Petra 1966 2:06,22 21. 9. 1985 Praha
1500 m Trnková Alena 1971 4:37,02 24. 7. 1988 Praha
3000 m Trnková Alena 1971 10:32,72 8. 7. 1989 Vítkovice
100 m př. Fialková Jarmila 1957 15,1 12. 6. 1976 Opava
400 m př. Fialková Jarmila 1957 1:06,3 3. 7. 1976 Praha
Výška Kopaničová Iva 1965 175 cm 26. 5. 1984 Brno
Dálka Kumprechtová Jana 1968 534 cm 13. 7. 1982 Tatabánya
Koule Vlasáková Vlasta 1960 11,86 m 30. 8. 1975 Krnov
Disk Kocábová Radka 1966 40,12 m 15. 9. 1984 Znojmo
Oštěp(st. typ) Vlasáková Vlasta 1960 46,08 m 10. 5. 1975 Znojmo
Sedmiboj Kopečková Markéta 1964 3941 b 20. 6. 1982 Č. Budějovice
4×100 m Dlapová MarcelaNovotná Jana

Pokorná Petra

Vyskočilová Alena

19661967

1966

1966

50,86 14. 7. 1984 Praha
4×400 m Pokorná PetraDlapová Marcela

Zachurčoková Zuzana

Kopaničová Iva

19661966

1963

1965

4:12,3 3. 9. 1983 Prostějov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *