TJ Znojmo

oddíl atletiky

Okresní rekordy 1976

Rekordy znojemského okresu ke dni 1.1.1976

DisciplínaVýkonAtletNarozenOddílMístoDatum rekordu
Mužské složky     
50 metrů.  6.2Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo1041972
60 metrů:  6.9Schmidt Jiří1943TJ ZnojmoZnojmo25081971
100 metrů:10.9Schmidt Jiří1943TJ ZnojmoBrno11091971
200 metrů:23.0Svoboda Ivan1953TJ ZnojmoBrno2061970
 23.0Dungl Petr1953TJ ZnojmoOpava25051974
300 metrů:38.2Němec Josef1955TJ ZnojmoPardubice18071971
400 metrů:50.1Daněček Josef1946TJ ZnojmoZnojmo23061968
500 metrů1:08.3Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo22081973
600 metrů:1:22.2Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo22081973
800 metrů1:52.5Němec Josef1955TJ ZnojmoHoušťka18091974
880 yardů1:54.6Němec Josef1955TJ ZnojmoPraha24091974
1000 metrů2:27.8Němecl Josef1955TJ ZnojmoPraha21081974
1200 metrů3:13.0Michna Zdeněk1941TJ ZnojmoZnojmo2081959
1500 metrů3:54.7Michna Zdeněk1941TJ ZnojmoBratislava26081961
1 míle4:28.4Palatka Edward1954TJ ZnojmoSlavkov9051974
2000 metrů5:50.0Chmelíř Karel1949TJ ZnojmoZnojmo20061973
3000 metrů8:32.4Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoB-Žabobřesky7061969
5000 metrů14:57.6Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoZnojmo9071969
10000 metrů33:31.0Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoBrno14061969
Hodinovka16 166Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoZnojmo13101968
25 km silnice1:27:17.2Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoB-Žabovřesky12101969
Maraton2:39:41.8Nechvátal Jan1945TJ ZnojmoN.Mesto n.Váh.3081968
110 m př.15.1Černošek Jiří1938Dukla ZnojmoPraha26041959
200 m př.25.4Černošek Jiří1938Dukla ZnojmoPraha26071959
400 m př.58.8Baluch Josef1937Dukla ZnojmoBrno12061959
1500 m př.4:33.2Chmelíř Karel1946TJ ZnojmoZnojmo4081971
2000 m př.6:07.8Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoJablonec n/N25061972
3000 m př.9:19.6Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoOstrava29051975
Výška1.93Soukup Milan1947TJ ZnojmoKuřim25091966
Dálka6.62Peřinka Jaroslav1948TJ ZnojmoBrno30061973
Tyč3.80Feglar František1943TJ ZnojmoKroměříž16091972
Trojskok13.94Fabián Štefan1949TJ ZnojmoUh. Hradiště27051972
Koule 7,25kg15,59Cejnek Jaroslav1939Dukla ZnojmoSušice8071959
Disk 2kg53,86Vojtěch Vladimír1945TJ ZnojmoZnojmo9051968
Oštěp 800g60,2Picka Bohumír1940TJ ZnojmoZnojmo25061961
Kladivo 7,25kg20,02Černýl Květoslav1957TJ ZnojmoZnojmo23081975
Granát 350g84,6Dungl Petr1953TJ ZnojmoTýniště n.Orl.3071971
2000 m chůze11:02.7Klíma Jaroslav1939TJ ZnojmoZnojmo28041968
3000 m chůze14:06.4Požár Ivan1937Dukla ZnojmoPraha18101959
2 míle chůze20:22.0Klíma Jaroslav1939TJ ZnojmoZnojmo2011966
5000 m chůze22:30.0Požár Ivan1937Dukla ZnojmoTřebíč24051959
10000m chůze47:27.6Požár Ivan1937Dukla ZnojmoPraha18101959
50000m chůze4:27:28.0Moc Ladislav1931DA ZnojmoZnojmo13111975
Hod. chůze10 809,20Klíma Jaroslav1939TJ ZnojmoVyškov27081961
2 hod. chůze20 679Klíma Jaroslav1939TJ ZnojmoTřebíč1071961
10 km chůze50:15.6Žák Petr1944TJ ZnojmoHranice30091962
15 km chůze1:28:42.4Puchner Josef1950TJ ZnojmoPraha22061969
20 km chůze1:42:31.5Požár Ivan1937Dukla ZnojmoZnojmo30081959
50 km chůze4:39:54.2Požár Ivan1937Dukla ZnojmoPoděbrady16081959
Desetiboj6118Beinhauer Rudolf1939TJ ZnojmoKošice-4081963
 11.8   6.07     13,11   1.76   53.8=16.9     34,74   2.80   50.24     4:33.9
       
Starší dorostenci     
50 metrů.  6.2Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo1041972
60 metrů  7.1Aipldauer Zdeněk1947TJ ZnojmoBrno8071964
100 metrů11.1Jetelina Vladimír1943TJ ZnojmoJihlava20081961
200 metrů:23.0Svoboda Ivan1953TJ ZnojmoBrno2061970
300 metrů39.1Palatka Edward1954TJ ZnojmoZnojmo18041971
400 metrů51.0Valíček Jiří1947TJ ZnojmoBrno20061964
500 metrů1:08.3Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo22081973
600 metrů:1:22.2Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo22081973
800 metrů1:54.1Němec Josef1955TJ ZnojmoPraha8071973
880 yardů2:05.2Mucha Jan1955TJ ZnojmoZnojmo8081973
1000 metrů2:31.2Valíček Jiří1947TJ ZnojmoBrno11071965
1200 metrů3:13.0Michna Zdeněk1941TJ ZnojmoZnojmo2081959
1500 metrů4:02.8Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo15081973
1 míle4:35.5Němec Josef1955TJ ZnojmoZnojmo12071972
2000 metrů5:56.9Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoZnojmo10101971
3000 metrů8:49.0Michna Zdenek1941TJ ZnojmoNymburk22071959
5000 metrů15:58.6Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoPov. Bystrica14061972
110 m př 91cm15.2Soukup Milan1947TJ ZnojmoOtrokovice12061965
110 m pr.10016.6Gross Luděk1953TJ ZnojmoZnojmo29051971
200 m př.27.3Texl Pavel1944TJ ZnojmoBrno19081962
400 m př.1:01.7Gerža Bohumil1957TJ ZnojmoPraha8061975
1500 m př.4:40.8Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoZnojmo4081971
2000 m př.6:07.8Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoJablonec n /N25061972
Výška1.82Soukup Milan1947TJ ZnojmoJihlava10101965
Dálka6.51Ježek Bedřich1945TJ ZnojmoJihlava2061963
Tyč3.50Dungl Petr1953TJ ZnojmoŠumperk2101971
Trojskok13.31Kašpárek Rudolf1956TJ ZnojmoZnojmo18051974
Koule 6,25kg12,93Černý Květoslav1957TJ ZnojmoOtrokovice3071974
Koule 6kg14,37Vojtěch Vladimír1945TJ ZnojmoVyškov14091963
Disk 2kg46,24Vojtěch Vladimír1945TJ ZnojmoNové Zámky20101963
Disk 1,75kg38,78Dvořák Luboš1953TJ ZnojmoBlansko15051971
Oštěp 800g56,18Jedlička Jiří1945TJ ZnojmoZnojmo3061962
Kladivo 6,25kg52,82Černý Květoslav1957TJ ZnojmoPraha8061975
Granát 350g84,6Dungl Petr1953TJ ZnojmoTýniště n.Orl.3071971
2000 m chůze11:05.4Puchner Josef1950TJ ZnojmoZnojmo28041968
3000 m chůze14:18.2Žák Petr1944TJ ZnojmoZnojmo27061962
5000 m chůze24:57.0Žák Petr1944TJ ZnojmoZnojmo13051962
10000m chůze53:34.8Žák Petr1944TJ ZnojmoZnojmo9071961
Hod. chůze10 104Puchner Josef1950TJ ZnojmoZnojmo13101968
5 km chůze27:39.4Puchner Josef1950TJ ZnojmoTřebíč18091966
10 km chůze50:15.6Žák Petr1944TJ ZnojmoHranice30091962
20 km chůze1:57:43.6Gerši Josef1953TJ znojmoZnojmo18101970
Desetiboj4795Dungl Petr1953TJ ZnojmoÚstí n.Labem-25091971
Šestiboj2165Jedlička Jiří1945TJ ZnojmoTřebíč-12081962
       
Mladší dorostenci     
50 metrů  6.7Rada Antonín1957TJ ZnojmoZnojmo18101972
60 metrů  7.1Novák Adolf Sokol ZnojmoZnojmo31051934
   7.1Aipldauer Zdeněk1947TJ ZnojmoZnojmo1051963
100 metrů11.4Aipldauer Zdeněk1947TJ ZnojmoZnojmo13101963
200 metrů23.9Valíček Jiří1947TJ ZnojmoLedeč n.Sáz.25081963
300 metrů38,2Němec Josef1955TJ ZnojmoPardubice18071971
400 metrů52.2Valíček Jiří1947TJ ZnojmoBrno11091963
500 metrů1:12.4Vrána Pavel1951TJ ZnojmoZnojmo3061967
600 metrů1:30.6Laky Jindřich1956TJ ZnojmoZnojmo8101972
800 metrů1:58.6Valíček Jiří1947TJ ZnojmoZnojmo22091963
880 yardů2:12.5Veselý Ladislav1957TJ ZnojmoZnojmo8081973
1000 metrů2:36.0Valíček Jiří1947TJ ZnojmoBlansko14091963
1200 metrů3:25.6Šimr Jan1932Sokol Zn 1949
1500 metrů4:18.4Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoOpava27091970
1 míle4:58.0Vocilka Jiří1959TJ ZnojmoZnojmo12071972
2000 metrů6:03.0Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoZnojmo3101970
3000 metrů9:37.2Svoboda Vladimír1954TJ ZnojmoZnojmo11101970
90 m př.13.1Valíček Jiří1947ZJ ZnojmoOtrokovice14071963
100 m př.15.4Gross Luděk1953TJ ZnojmoZnojmo31051969
200 m př.29.5Soukup Milan1947TJ ZnojmoNové Zámky20101963
250 m př38.8Vybíral Zdeněk1959TJ ZnojmoBrno9051975
1500 m př.4:54.0Bodanský Zdeněk1956TJ ZnojmoJablonec n/N7101972
Výška1.83Oremba Luboš1960TJ ZnojmoPraha19061975
Dálka6.18Staňa Pavel1948TJ ZnojmoB-Žabovřesky29061964
Tyč2.96Šrůtka Jiří1943TJ Znojmo 1959
Trojskok12,56Purdják Milan1959TJ ZnojmoGottwaldov28091975
Koule 5kg15,56Dohnal Josef1948TJ ZnojmoProstějov23081964
Disk 1,5kg40,94Hübner Jiří1942TJ Znojmo 1958
Oštěp 600g57,64Jedlička Jiří1945TJ ZnojmoProstějov2091961
Kladivo 5kg29,24Purdják Milan1959TJ ZnojmoZnojmo20051975
Granát71,43Pátek Jiří1957TJ ZnojmoZnojmo9101973
Míček81,24Grůna Jiří1949TJ ZnojmoZnojmo28051964
3000 m chůze16:15.0Gerši Josef1953TJ ZnojmoDomažlice1111969
2 míle chůze20:28.0Puchner Josef1950TJ ZnojmoZnojmo2011966
Hod. chůze8 864Voňavka Michal1952TJ ZnojmoZnojmo13101968
5000 m chůze29:15.0Jech Pavel1943TJ Znojmo 1959
5 km chůze27:39.4Puchner Josef1950TJ ZnojmoTřebíč18091966
Osmiboj2937Srnec Ivan1957TJ ZnojmoZnojmo-27051973
 12.0   5.29     10,22   1.60=17.8   2.60     42,14   3:33.4
       
Žáci      
40 metrů  6.8Hubený Ivo1963ZDŠ JarošovaZnojmo16101974
50 metrů  6.4Aipldauer Zdeněk1947TJ ZnojmoZnojmo28091961
60 metrů  7.4Pech Rudolf1953ZDŠ Prosiměřice 1957
100 metrů12.8Lustig Luděk1947TJ ZnojmoZnojmo28101961
150 metrů18.8Oremba Luboš1960TJ ZnojmoSlavkov26051974
200 metrů30.4Soukup Milan1947TJ ZnojmoZnojmo31121961
300 metrů42.0Vrána Pavel1951ZDŠ Znojmo, LouckáZnojmo3061965
500 metrů1:14.6Válek Miroslav1949ZŠ Zn., Václavské nám. 1963
600 metů1:37.2Oremba Luboš1960TJ ZnojmoZnojmo1051974
800 metrů2:16.3Veselý Heřman1960TJ ZnojmoZnojmo23061974
1000 metrů2:57.4Oremba Luboš1960TJ ZnojmoZnojmo4061974
 2:57.4Veselý Heřman1960TJ ZnojmoZnojmo15091974
3000 metrů10:37.2Deberger Bedřich ZDŠ Václavské nám.Herzberg11051974
60 m př.  9.8Pavel Vladimír1951ZDŠ Zn. KomenskéhoKroměříž17101965
Výška1.60Oremba Luboš1960TJ ZnojmoPraha21091974
Dálka5.39Saleta Pavel1953ZDŠ ŽeleticeZnojmo16051967
Tyč2.85Janda Karel1951ZDŠ ŠumnáZnojmo10101965
Trojskok  9.50Mach Jaroslav1949TJ ZnojmoZnojmo11051963
Koule 4kg13,2Vrána Rostislav1953ZDŠ Břežany 1967
Disk 1kg37,65Gryc Miloš1949TJ ZnojmoZnojmo27101963
Oštěp 600g40,06Bělík Bohuslav1961TJ ZnojmoVlašim14091975
Granát65Vrána Rostislav1953ZDŠ Břežany 1967
Míček76,2Grůna Jiří1949ZDŠ Znojmo, Loucká 1963

Děkujeme našim partnerům

Logo Triexpert
Logo města Znojma
Logo Vinice Hnanice

Kontakty

TJ Znojmo, z. s.

Nad Přehradou 2

Znojmo, PSČ 66902

 

Předseda oddílu: Josef Šoba

e-mail: jsoba@c-box.cz

tel.: 728 782 579

Vedoucí trenér SPS: Vladimír Egner

e-mail: vladimir.egner@tiscali.cz

tel.: 736 603 626

 

Vedoucí trenér přípravky: Ondřej Sedláček

e-mail: se.ondra@seznam.cz

tel.: 605 903 124

Trenér mladší žactvo: Lenka Plašilová

tel.: 773 679 695

 

Trenér přípravka starší: Eliška Žáková

tel.: 732 653 377

 

Trenér přípravka mladší: Světlana Bartůňková

tel.: 737 631 200

Atletika TJ Znojmo | 2021