Okresní tabulky 1982

Tabulky výkonů 1982 mužské složky

60 metrů

 

7.3                   3r2       Lubomír           Semerád          190865            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

7.3                   1r         Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SD

7.9                   5r2       Ivo                      Rýznar         230267            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

7.6                   1r         Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

7.6                   1r         Petr                  Cigáník                        300666            ZŠ Šanov                                 Znojmo                        1406 MŽ

7.6                   1r         Jaroslav           Pitour                      67            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        1406 MD

7.7                   1r         Roman             Dočekal           140268            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

7.7                   1r         Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

7.8                               Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

7.8                   ST       Roman             Veselý              160267            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

7.9                               Lubor               Veleba             070569            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

8.0                               Petr                  Sigmund          140168            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2505 SŽ

8.0                               Jiří                   Tvrdoň             080468            ZŠ Znojmo, Loucká                 Znojmo                        0306 SŽ

8.0                               Jiří                   Matisek                        170368            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

8.0                               Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Pardubice        2506 SŽ

8.3                   2r4       Jan                  Jaskula             280267            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.4                   V          Jan                  Černík                          ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

8.4                   3r         Karel                Donát               010670            Sokol Jaroslavice                     Jihlava             2306 MŽ

8.4                   V          Michal             Kaššai              040971            ZŠ Znojmo, Mládeže               Pardubice        2506 MŽ

8.5                   5r3       Jan                     Polášek               67            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.5                   1r         Radek              Hubatka           230570            ZŠ Znojmo, Mládeže               Třinec              1606 MŽ

8.7                   V          Josef                Vařák                280970            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

8.7                   1r         Josef                Kadlčík                        180571            ZŠ Hručovany                          Znojmo                        0306 MŽ

8.8                   V          Pavel               Kučera             310170            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

 

 

100 metrů

 

11.3                    V          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Hradec Králové            1806 SD

11.85                D                                              TJ Znojmo                               Praha               0210

11.5                    3m       Lubomír           Semerád          190865            TJ Znojmo                               Kroměříž          0307 SD

11.78                  D          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

11.8                    2r         Pavel               Špalek                    65            SOU Znojmo                            Znojmo                        0405 SD

12.1                   1r         Jaroslav           Jakub               180167            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

12.6                   1r         Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

12.8                   5          Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

13.0                   O         Jan                     Polášek        220267            TJ Znojmo                               Tábor               1906 MD

13.1                   ST       Roman             Veselý              160268            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

13.2                   8          Jiří                   Matisek                        170368            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

13.4                   ST       Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

13.5                   10        Lubor               Veleba             070569            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

150 metrů

 

17.9                   2r2       Lubomír              Semerád      190865            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

19.2                   1r         Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

19.3                   3r3       Ivo                      Rýznar         230267            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

19.4                               Jiří                   Matisek                        170368            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

19.8                               Pavel               Vlaha               270668            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

19.9                               Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

20.0                               Marek               Dubovský          161068            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

 

 

200 metrů

 

23.9                   1r         Karel                Špaček                        290465            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

24.4                   4r         Lubomír           Semerád          190865            TJ Znojmo                               Kroměříž          0407 SD

24.7                   5r         Libor                Kubena                        100365            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

26.4                   ST       Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Tbihni              1108 SD

27.5                   ST       Roman             Veselý              160268            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

27.7                   ST       Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

 

 

300 metrů

 

39.7                5A        Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Ostrava                        0407 SŽ

40.8                4r         Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Ostrava                        0307 SŽ

43.0                            Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

44.0                            Richard                        Štolpa              070168            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

 

 

400 metrů

 

53.6                3r         Jan                  Mlčúch                        260664            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

54.28              D          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

55.2                3          Ladislav           Pavelka            230766            TJ Znojmo                               Gottwaldov      2205 MD

55.66              D          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

58.8                2          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

58.8                3          Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

1:01.0                6          Vladimír           Krejčíř              150368            ZŠ Moravský Krumlov               Tatabánya       1307 SŽ

1:04.3                10        Daniel              Hubatka           170168            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

500 metrů

 

1:20.2                1          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Brno-Pisárky     0510 SŽ

 

 

600 metrů

 

1:27.9                1          Ivan                 Januška            200658            TJ Znojmo                               Znojmo                        1808

1:29.2                2          Ladislav           Pavelka            230766            TJ Znojmo                               Znojmo                        1808 MD

1:49.9                5r         René                Boudný                        290170            ZŠ Znojmo, Mládeže               Třinec              1606 MŽ

1:50.5                1          Stašek              Jaroslav           050770            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        0306 MŽ

 

 

800 metrů

 

1:59.9                2r         Jan                  Mlčúch                        260664            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

2:02.0                7r         Ivan                 Januška            200658            TJ Znojmo                               Otrokovice       1109

2:05.6                8          Ladislav           Pavelka            230766            TJ Znojmo                               Brno                 0506 MD

 

 

1000 metrů

 

2:36.0                2          Ivan                 Januška            200658            TJ Znojmo                               Brno,Pisárky     1108

2:46.1                1          Libor                   Vondruška    220755            Liga 100                                  Znojmo                        0301

2:48.0                2          Karel                Chmelíř            040746            TJ Znojmo                               Znojmo                        0301

2:48.1                3          Jindřich                          Laky             310556            TJ Znojmo                               Znojmo                        0301

2:52.0                6          Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Hodonín           2205 SŽ

2:56.0                            Zdeněk             Holčapek         150968            Sokol Jaroslavice                     Hodonín           2205 SŽ

2:59.0                4          Pavel               Buchtela                 51            TJ Znojmo                               Znojmo                        0301

3:01.2                5          František          Mittner        46            Liga 100                                  Znojmo                        0301

3:01.9                            Daniel              Hubatka           170168            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

3:02.3                            Antonín                        Fiipenský          121268            ZŠ Tasovice                             Znojmo                        1406 SŽ

3:02.8                            Pavel               Sobotka           060568            ZŠ Moravský Krumlov               Znojmo                        0306 SŽ

3:03.0                            Vladimír           Krejčíř              150368            ZŠ Moravský Krumlov               Znojmo                        0306 SŽ

3:03.4                6          Dušan                 Hlaváček      260949            TJ Znojmo                               Znojmo                        0301

3:05.0                            Miroslav           Tomaštík          240268            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        1809 SŽ

3:08.0                            Jaroslav           Černík              150668            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        1406 SŽ

3:08.7                            Lubomír           Machain          070868            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0306 SŽ

3:08.7                            Marek               Dubovský          161068            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 SŽ

3:10.2                6          Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Znojmo                        0306 SŽ

3:15.2                O         Jan                     Polášek        220267            TJ Znojmo                               Tábor               2006 MD

3:31.8                21        Jaroslav           Stašek              050770            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        1406 MŽ

 

 

1500 metrů

 

4:12.2                11        Jan                  Mlčúch                        260664            TJ Znojmo                               Gottwaldov      0307 SD

4:15.6                3          Pavel               Mlčúch                        280666            TJ Znojmo                               Znojmo                        2206 MD

4:33.9                15        Ladislav           Pavelka            230766            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 MD

4:53.2                1          Karel                Braun               210767            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2109 MD

4:47.7                V          Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

4:53.0                5          Zdeněk             Holčapek         150968            Sokol Jaroslavice                     Tatabánya       1307 SŽ

4:54.4                V          Daniel              Hubatka           170168            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

4:55.01              D          Petr                  Šareš   160264            TJ Znojmo                               Praha               0310 SD

4:55.4                            Karel                Heimlich          170368            Sokol Blížkovice                      Pardubice        2706 SŽ

4:59.7                            Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5:02.0                V          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Pardubice        2706 SŽ

5:03.3                V          Jaroslav           Černík              150668            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 SŽ

5:03.4                V          Pavel               Sobotka           060568            ZŠ Moravský Krumlov               Znojmo                        2505 SŽ

5:04.7                V          Vladimír           Krejčíř              150368            ZŠ Moravský Krumlov               Znojmo                        2505 SŽ

5:23.2                V          Miloš                Sosnar             230670            TJ Znojmo                               Pardubice        2706 MŽ

5:27.6                V          Zd.                   Hnilica                    70                                                            Znojmo                        2505 MŽ

5:28.2                V          Jaroslav           Stašek              050770            Sokol Jaroslav                          Znojmo                        2505 MŽ

5:28.5                V          Petr                  Pokorný                   70            ZŠ Vémyslice                          Znojmo                        2505 MŽ

5:29.8                V          Michal             Smutný                        210770            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

5:30.5                V          René                Boudný                        290170            ZŠ Mládeže                             Znojmo                        2505 MŽ

5:32.0                V          Luděk               Navrátil                        080271            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

5:32.5                V          Pavel               Kučera             310170            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

5:32.5                V          Jiří                   Hamza             200870            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

5:33.0                V          Roman             Kosec              170471            ZŠ Božice                                Pardubice        2706 MŽ

5:34.1                V          Josef                Vařák                280970            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

5:35.3                V          Jaroslav           Jurák                051270            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        2505 MŽ

5:35.5                V          Jiří                   Doležal                        010570            ZŠ Šumná                               Znojmo                        2505 MŽ

5:39.6                V          Jiří                   Popovič                  71            ZŠ Václavské                           Znojmo                        2505 MŽ

5:40.8                V          Boh.                 Semerád                 70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

5:41.3                V          Mar.                 Pavlík                      70            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2505 MŽ

5:43.5                V          Vladimír           Pirožek                    70            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        2505 MŽ

5:43.7                V          Mar.                 Kohoutek                70            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2505 MŽ

5:45.2                V          Roman             Sobotka                  71            ZŠ Vémyslice                          Znojmo                        2505 MŽ

5:46.7                V          Luděk               Málek                      70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

5:47.1                V          Roman             Němec                    70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        2505 MŽ

5:47.8                V          Radek              Truhlář                    70            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        2505 MŽ

5:54.78              D          Libor                   Duchoň        231064            TJ Znojmo                               Praha               0310 SD

 

 

3000 metrů

 

9:24.50                        6          Pavel               Mlčúch                        280666            TJ Znojmo                               Jablonec n/N   0407 MD

10:26.0              4          Hynek               Fruhwirth          050767            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 MD

10:44.3              V          Lubor               Nikolai                    67            ZŠ Václavské nám.                  Znojmo                        2605 MD

10:46.5              V          Aleš                 Matouš             270267            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

11:18.1               V          Josef                Pelech             300467            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2605 MD

11:26.2               V          Michal             Polášek            171067            ZŠ Zn. Mládeže                                   Znojmo                        2605 MD

11:27.1               V          Zdeněk             Rozmahel        221067            ZŠ Zn. Republiky                     Znojmo                        2605 MD

11:28.0               V          Jaroslav           Sláma              030367            SOUS Znojmo                         Znojmo                        2605 MD

 

 

5000 metrů

 

15:54.0              9          Jindřich                       Laky                 310556            TJ Znojmo                               Prostějov          2808

17:18.0              7          Vít                    Rada                240864            TJ Znojmo                               Břeclav                        2909 SD

 

 

10000 metrů

 

32:58.2              3          Dušan              Hlaváček          260949            TJ Znojmo                               Otrokovice       1109

33:16.6              7          Jindřich                       Laky                 310556            TJ Znojmo                               Otrokovice       1109

 

 

60 metrů překážek

/ Ml. Žáci

 

11.8                    4r         Miloš                Sosnar             230370            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 MŽ

 

 

60 metrů překážek

 

8.9                   1          Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Hodonín           2205 SŽ

9.0                   2r         Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Ostrava                        0307 SŽ

9.4                   1r         Roman             Veselý              160268            TJ Znojmo                               Třebíč              3005 SŽ

9.5                   2r         Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Třebíč              3005 SŽ

9.7                   3r         Lubor               Veleba             070569            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 SŽ

9.9                   1r         Pavel               Vlaha               270668            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

10.1                   4r         Jan                  Plaček             270469            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

10.5                   1r         Radek              Formánek         261268            TJ Znojmo                               Třebíč              3005 SŽ

 

 

80 metrů překážek

 

12.6                   1          Lubor                  Veleba         070568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

13.4                   4          Jiří                      Šrůtka          080568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

100 metrů překážek

ml.dorost

 

15.5                   5r         Ivo                   Rýznar             230267            TJ Znojmo                               Liberec                        1206 MD

16.7                   O         Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Tábor               2006 MD

 

 

110 metrů překážek

St.dorost v 100 cm

 

15.3                   2r         Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Gottwaldov      0407 SD

15.46               D                                              TJ Znojmo                               Praha               0310

24.45                 D          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Praha               0310 SD

 

 

110 metrů překážek

 

15.6                   3r         Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

17.0                   5r         Pavel               Štohl                140360            TJ Znojmo                               Praha               0707

 

 

400 metrů překážek

 

59.5                3r         Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 SD

1:19.1                4          Radek              Polák               270165            TJ Znojmo                               Gottwaldov      0805 SD

 

 

3000 metrů překážek

 

10:36.4              8          Dušan              Hlaváček          260949            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206

 

 

Výška

 

1.95       h          4          Miroslav           Trojanec          210263            TJ Znojmo                               Čejkovice         1303

1.80                 D                                                          TJ Znojmo                               Praha               0210

1.86       h          S          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Praha               2702 SD

1.85                 1                                                          TJ Znojmo                               Znojmo                        0405

1.85                   4=        Jan                  Jaskula             280267            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

1.85                   1          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Znojmo                        1808 SD

1.80                   2          Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 MD

1.80                   5          Jiří                   Šebík               080165            TJ Znojmo                               Otrokovice       2205 SD

1.70                   1          Josef                Hammer           130566            SOUS Znojmo                         Znojmo                        0405 MD

1.70                   13        Miloš                Hrůza               290567            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

1.70                   MS       Jaroslav           Pitour                      67            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 MD

1.66                   1          Roman             Veselý              160268            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 SŽ

1.58                   2          Daniel              Hubatka           170168            TJ Znojmo                               Znojmo                        0306 SŽ

1.55                   2          Antonín                        Vystrčil                    68            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        0306 SŽ

1.55                   2          Roman             Dočekal           140268            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

1.55                   3          Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

1.55                   4          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

1.55                   8          Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 SŽ

1.50                   4          Richard                        Štolpa              070168            TJ Znojmo                               Znojmo                        0306 SŽ

1.50                   6          Richard                        Sedláček         050868            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0306 SŽ

1.50                   7          Milan               Jukeš                       68            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        0306 SŽ

1.35                   1          Vlastimil          Hrdlička           270370            ZŠ Mor. Krumlov                      Znojmo                        0306 MŽ

1.35                   2          Miloš                Sosnar             230670            TJ Znojmo                               Znojmo                        0306 MŽ

1.35                   3          Kamil               Čech                180570            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0306 MŽ

1.30                   4=                                Moravec                 71            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        0306 MŽ

1.30                   4=        Jaroslav           Kulík                100171            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        0306 MŽ

1.30                   6          Pavel               Valášek                               70            ZŠ Zn. Sídliště                         Znojmo                        0306 MŽ

 

 

Tyč

 

3.50                   D          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Č. Budějovice  2006 SD

3.00                   1          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Znojmo                        0408 SD

2.80                   O         Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Tábor               2006 MD

2.30                   2          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

 

 

Dálka

 

6.72                   2          Jan                  Anděl               041258            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206

6.53                   V          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 SD

6.53                   D          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

6.47                   3          Karel                Špaček                        290465            TJ Znojmo                               Otrokovice       1109 SD

6.02                   1          Roman             Veselý              160268            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

6.00                   1          Josef                Jelínek             150264            SOUS Mor. Krumlov                 Znojmo                        0405 SD

5.92                   V          Daniel              Brda                 151164            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2605 SD

5.88                   1          Ivo                   Rýznar             230267            TJ Znojmo                               Gottwaldov      2205 MD

5.84                   1          Jiří                   Šrůtka              080568            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

5.67                   3          Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

5.66                   4          Petr                  Bílý                         64            SOUS Mor. Krumlov                 Znojmo                        0405 SD

5.66                   1          Jaroslav           Jakub               180167            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 MD

5.63                   V          Marek               Moltaš              130367            ZŠ Zn. Mládeže                                   Znojmo                        2605 MD

5.55                   1          Lumír               Kabelka                  67            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        2605 MD

5.43                   V          Roman             Dočekal           140268            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5.24                   5          Jiří                   Kurka               010168            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

5.18                   V          Lubor               Veleba             070569            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5.18                   V          Richard                        Štolpa              070168            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5.15                   V          Oldřich                        Svoboda          160568            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5.11                    2          Milan               Vodák                      68            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        0306 SŽ

5.08                   V          Antonín                        Vystrčil                    68            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        2505 SŽ

5.07                   V          Karel                Heimlich          170368            Sokol Blížkovice                      Pardubice        2605 SŽ

4.72                   O         Jan                     Polášek        220267            TJ Znojmo                               Tábor               1906 MD

4.49                   8          Michal             Kaššai              040971            ZŠ Znojmo, Mládeže               Třinec              1606 MŽ

4.41                   1          Libor                Dubovský          140870            ZŠ Mládeže                             Znojmo                        0306 MŽ

 

 

Trojskok

 

11.29                  8          Zdeněk             Chroust                        200164            TJ Znojmo                               Gottwaldov      0805 SD

 

 

Koule 4kg

 

14,65                 1          Karel                Šťáva               030568            TJ Znojmo                               Brno-Pisárky     0510 SŽ

12,11                  3          František          Kubát               180168            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

11,71                  2          Jaroslav           Sitora                      68            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        1406 SŽ

11,04                  3          Miroslav           Tomaštík          240268            Sokol Jaroslavice                     Jihlava             2306 SŽ

10,66                 3          Rudolf              Spurný             090668            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0306 SŽ

10,44                 4          Antonín                        Večeřa             050169            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0306 SŽ

10,15                 5          Jaroslav           Černík              150668            ZŠ Hrušovany                           Znojmo                        0306 SŽ

10,13                 6          Rostislav          Doležal                               68            ZŠ Moravský Krumlov               Znojmo                        0306 SŽ

10,00                 8          Karel                Kvasnička               68            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0306 SŽ

 

 

Koule 5kg

 

12,31                 1          Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 MD

10,52                 2          Milan               Kačurák           190267            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2109 MD

9,88                 5          Vlastimil          Haken              260867            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

 

 

Koule 6,25kg

 

15,62                 2          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Praha               1807 SD

11,40                  1          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Znojmo                        0408 SD

11,22                  2          Jan                  Kavan              300364            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

11,14                  3          Karel                Nečesal           060565            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

 

 

Koule 7,25kg

 

15,04                 1          Vladimír           Vojtěch                        070845            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    0409

14,12                 2          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Brno                 1505 SD

12,73                 6          Josef                Dohnal             220348            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606

 

 

Disk 1kg

 

43,34                 1          Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

31,74                 2          Jaroslav           Sitora                      68            Sokol Jaroslavice                     Třebíč              3005 SŽ

27,98                 3          František          Kubát               180168            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

25,20                 6          František          Ondra              140369            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        1809 SŽ

 

 

Disk 1,5kg

 

32,29                 3          Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

31,22                 3          Vladimír           Procházka        150967            TJ Znojmo                               Gottwaldov      2205 MD

27,70                 1          Pavel               Tripal               281267            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 MD

26,90                 1          Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Znojmo                        1808 MD

26,80                 4          František          Kubát               180168            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

26,42                 6          Roman             Hrůza               170967            TJ Znojmo                               Gottwaldov      2205 MD

24,52                 5          Jaroslav           Sitora                      68            Sokol Jaroslavice                     Tatabánya       1307 SŽ

 

 

Disk 2kg

 

50,02                 1          Vladimír           Vojtěch                        070845            TJ Znojmo                               Břeclav                        0205

45,10                 1          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Gottwaldov      0307 SD

44,26                 4          Luboš               Dvořák              010453            TJ Znojmo                               Brno                 2905

44,04                 5          Miloš                Gryc                 070549            TJ Znojmo                               Brno                 1505

43,76                 1          Karel                Bednář             09344  TJ Znojmo                               B-Žabovčesky   0610

41,82                 3          Rudolf              Řezanina         200649            TJ Znojmo                               Znojmo                        0404

30,08                 5          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Znojmo                        1808 SD

 

 

Kladivo 7,25kg

 

54,24                 2          Květoslav         Černý               290457            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606

35,50                 10        Luboš               Dvořák              010453            TJ Znojmo                               Brno                 2905

31,22                 12        Josef                Dohnal             220348            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206

 

 

Oštěp 600g

 

45,15                 1          Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Znojmo                        0210 SŽ

42,00                 1          Karel                Šťava               030568            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

41,70                 1          Igor                  Blažek                     66            SOUS Moravský Krumlov         Znojmo                        2109 MD

40,70                 4          Jiří                   Maloušek         270466            SOUS Moravský Krumlov         Znojmo                        2109 MD

39,22                 2          Jaroslav           Sitora                      68            Sokol Jaroslavice                     Tatabánya       1307 SŽ

33,50                 6          Pavel               Doubek                        090567            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

33,30                 7          Vlastimil          Haken              260867            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

33.26                 3          Roman             Hrůza               170967            TJ Znojmo                               Gottwaldov      2205 MD

25,28                 O         Jan                     Polášek        220267            TJ Znojmo                               Tábor               2006 MD

 

 

Oštěp 800g

 

55,75                 3          Libor                Šťasta              071251            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206

49,78                 3          Jan                  Svoboda          160551            TJ Znojmo                               Otrokovice       1109

41,57                 11        Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 SD

41,12                 D          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

 

 

Míček

 

54,06                 2          Michal             Smutný                        210770            ZŠ Hrušovany                           Otrokovice       1506 MŽ

51,10                 3          Jiří                   Doležal                        010570            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0306 MŽ

50,54                 6          Kamil               Čech                180570            ZŠ Znojmo, Mládeže               Třinec              1606 MŽ

 

 

Granát

 

74,50                 V          Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 SD

63,70                 V          Jan                  Kaman             300364            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 SD

63,14                 1          Josef                Bazal               070768            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

62,90                 V          Jiří                   Dreschler                65            SOUZ Lesná                            Znojmo                        2605 SD

61,20                 V          Petr                  Sigmund          140168            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2505 SŽ

60,34                 V          Daniel              Brda                 151164            Gymnázium Znojmo                Hradec Králové            1906 SD

57,92                 3          Roman             Hrůza               170967            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 MD

55,46                 4          Zdeněk             Kantor              281166            ZŠ Znojmo, Republiky             Znojmo                        1406 MD

53,20                 V          Roman             Dočekal           140268            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

52,20                 V          Jan                  Lapeš               250368            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        2505 SŽ

51,80                 V          Marek               Moltaš              130367            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        2605 MD

51,62                 6          Jaroslav           Sitora                     68            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        1406 SŽ

51,40                 V          Zdeněk             Zelníček           230268            ZŠ Šanov                                 Znojmo                        2505 SŽ

51,20                 V          Vladimír           Procházka        150967            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

51,00                 V          Vystrčil             Antonín                               68            ZŠ zn. Sídliště                         Znojmo                        2505 SŽ

50,38                 7          Imrich              Tóth                        67            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        1406 MD

 

 

4 x 60 metrů

 

29.4                   2r         TJ Znojmo /Šrůtka 68, Veselý 68, Šťava 68, Veleba 69                                   Ostrava                        0307 SŽ

29.7                   1r         TJ Znojmo /Svoboda O. 68, Šrůtka 68, Šťava 68, Veselý 68               Znojmo                        0210 SŽ

30.4                   2r         TJ Znojmo /Svoboda 68, Dočekal 68, Kurka 68, Holčapek 68             Třebíč              3005 SŽ

30.4                   3r         TJ Znojmo /Veselý 68, Štolpa 68, Šrůtka 68, Bazal 68                                    Třinec              1606 SŽ

32.0                   2          ZŠ Mládeže /Kurka 68, Matisek, Svoboda, Flieger                               Znojmo                        0306 SŽ

34.0                   3r         ZŠ Zn. Mládeže /Dubovský 70, Hadroušek 71, Hubatka 70, Kaššai 71  Třinec              1606 MŽ

35.0                   4r         ZŠ Zn. Mládeže /Budný 70, Sosnar 70, Novák 71, Besednjak 70         Třinec              1606 MŽ

35.3                               ZŠ Hrušovany /Kučera 70, Smutný 70, Navrátil 71, Kadlčík 71                        Znojmo                        0306 MŽ

 

 

4 x 100 metrů

 

45.4                   4r         TJ Znojmo /Špaček 65, Anděl 58, Semerád 65, Šareš 65                   Znojmo                        1206

46.0                   5          TJ Znojmo /Hrůza 64, Mlčúch J. 64, Šareš 64, Duchoň 64                 Gottwaldov      0307 SD

47.8                   2          SOUS MK /Bílý 64, Jelínek 64, Bednář 65, Jordán 64                         Znojmno          0405 SD

50.8                   4          SOU Znojmo /Nečesal 65, Špalek 65, Hlavička 65, Šebík 65              Znojmo                        0405 SD

52.0                   2          Gymnázium MK /Straka 67, Jakub 67, Mach 67, Tkaný 67                 Znojmo                        0405 MD

 

 

Osmiboj

/100m – dálka – koule 5kg=100 mpř. – tyč – oštěp 800 m – 1500 m/

 

3476                  7          Jan                  Polášek            220267            TJ Znojmo                               Tábor               -2006 MD

13.0   4.72   11,92   1.73=16.7   2.80   25,28   3:15.2

 

 

Desetiboj

/100m – dálka – koule 6,25kg – výška – 400 m=110 mpř. – disk 2kg – tyč – oštěp 800 m – 1500 m/

 

6005                  6          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Praha               -0310 SD

11.78   6.53   11,29   1.84     54.28=15.46   28,68   2.95   41,20   4:55.01

5093                  15        Libor                Duchoň                        231064            TJ Znojmo                               Praha               -0310 SD

11.85   6.05   14,80   1.60     55.66=24.45   40,38   2.95   35,92   5:54.78

 

 

Sprinterský trojboj

/ 60 metr – 100 metrů – 200 metrů/

 

1712                  1          Petr                  Šareš               160264            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SD

7.3   11.8   26.4

1339                  2          Ladislav           Pavelka            230766TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 MD

1193                               Roman                Veselý          160268            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

7.8   13.1   27.5

994                              Jiří                      Šrůtka          080568            TJ Znojmo                               Znojmo                        1108 SŽ

8.2   13.4   27.7

 

 

Chůze 3000 metrů

 

18:38.3              6          Ivo                   Šalomon          110169            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

19:30.0              7          Jan                  Plaček             270469            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

 

Tabulky výkonů 1982 ženské složky

 

 

60 metrů

 

8.1                   V          Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

8.1                   1A        Pavla               Nagyová          061068            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

8.2                   1          Jana                Kumprechtová 100468            TJ Znojmo                               Znojmo                        1406 SŽ

8.3                               Eva                  Coufalová        280368            Sokol Blížkovice                      Znojmo                        1406 SŽ

8.5                   2r1       Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.6                   2r2       Marcela           Dlapová                       TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.6                   1b2      Blanka             Wirglerová       221168            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 SŽ

8.6                   1b3      Simona                        Smejkalová      260169            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 SŽ

8.6                   1r         Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Třinec              1606 MŽ

8.7                   2b2      Jana                Pokorná                  68            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 SŽ

8.8                   5r1       Radka                 Szabová                  TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.8                   2r3       Jana                Novotná           200168            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

8.8                   2r         Milena             Weissová          280170            TJ Znojmo                               Třinec              1606 MŽ

8.9                   1r6       Eva                                                 70            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

8.9                   4b1      Michaela         Papírníková      130268            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 SŽ

8.9                   2b3      Lenka               Antoňů             290669            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 SŽ

8.9                   3r         Marie               Makovičková    010170            ZŠ Blížkovice                           Otrokovice       1506 MŽ

9.0                   3r3       Renata                Pěnkavová          67            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

9.0                   2b6      Milena             Konečná                 70            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        0206 MŽ

9.0                   3b2      Renata             Krejčová          030278            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 SŽ

9.0                   1b5      Marcela           Trochtová        070369            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 SŽ

9.1                   2r5       Iveta                Měchurová             68            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 SŽ

9.1                   3r         Eva                  Miklasová         040670            Sokol Jaroslavice                     Jihlava             2306 MŽ

9.1                   6r         Monika             Střížová           020470            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 MŽ

9.2                   3b6      Jitka                 Boráňová                71            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

9.2                   4b2      Iveta                Zoufalá                               69            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 SŽ

9.2                   2r         Alice                Sedláčková      040871            ZŠ Blížkovice                           Otrokovice       1506 MŽ

9.3                   1b1      Marta               Kačuráková             70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

9.3                   1b3      Hana                Plačková                 70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

9.4                   2b4      Petra                Moravcová       080171            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

9.4                   1b5      Milena             Weissová          280170            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

9.4                   3b3      Zdeňka             Podaná                               69            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 SŽ

9.4                   2b4      Renata             Ptáčková                 68            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 SŽ

9.5                   1b2      Marie               Vychodilová           70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

9.5                   4b6      Simona                        Čechová          140470            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 MŽ

9.5                   2b3      Alena               Mastná                    70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

9.6                   3b3      Věra                 Durajková         110570            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

9.6                   3b4      Jitka                 Hoferová                 68            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 SŽ

9.7                   3b4      Simona                        Fialová                               71            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

9.7                   3b5      Stanislava        Jelínková                70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

9.7                   5b6      Radmila           Kyprá                      71            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

9.7                   4b3      Libuše              Guvaková                68            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 SŽ

9.7                   5b3      Irena                Goldová                  68            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 SŽ

9.8                   2b2      Hana                Jakšová            300871            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

9.8                   4b3      Jana                Bádrová                  70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

9.8                   4b5      Jiřina               Sedlářová        250971            ZDŠ Loucká                             Znojmo                        0206 MŽ

9.8                   4b4      Iveta                Haraštová                69            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 SŽ

9.9                   3b2      Ilona                Mášová                               70            ZŠ Mor. Krumlov                      Znojmo                        0206 MŽ

9.9                   5b3      Zdena              Rehbergerová  020270            ZŠ nám. Republiky                  Znojmo                        0206 MŽ

10.0                   3b1      Jana                Bláhová                  70            ZŠ n. Republiky                                   Znojmo                        0206 MŽ

10.0                   4b2      Hana                Hagarová                70            ZŠ nám. Republiky                  Znojmo                        0206 MŽ

10.0                   5b5      Petra                Čadová                               70            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

10.1                   4b1      Lenka               Bumbálková            70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

10.1                   5b5      Marcela           Mastná                    71            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

10.2                   6b2      Lenka               Pizlová                               70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

10.3                   5b1      Lenka               Chvátalová             71            ZŠ Mor. Krumlov                      Znojmo                        0206 MŽ

10.3                   3b5      Ivana               Podhrázká                68            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 SŽ

10.4                   4b4      Marie               Juhaňáková     040270            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 MŽ

10.8                   4b5      Monika             Kotková            291068            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 SŽ

12.1                   5b2      Dagmar            Molíková                 68            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 SŽ

13.6                   5b4      Erika                Šplíchalová            71            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

 

 

100 metrů

 

12.7                   3A        Dagmar            Jandorová        160464            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

12.8                   1B        Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 MD

13.1                   3r         Alena               Vyskočilová      041166            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

13.3                   3          Pavla               Nagyová          061068            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

13.4                   V          Dagmar            Brunclíková      071166            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

13.4                   V          Ivana               Rabovská         170666            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

13.6                   V                                  Klocová                  67            DVÚ Moravský Krumlov                        Znojmo                        2605 MD

13.7                   7          Eva                  Coufalová        280368            Sokol Blížkovice                      Tatabánya       1307 SŽ

13.9                   8          Jana                Kumprechtová 100468            TJ Znojmo                              Tatabánya       1307 SŽ

13.9                   10        Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 MŽ

14.1                               Blanka             Wirglerová       221168            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

150 metrů

 

19.4                   1r1       Petra                   Pokorná       260966            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

20.9                   2r2       Marcela           Dlapová                       TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

21.0                               Eva                  Coufalová        280368            TJ Sokol Blížkovice                 Jihlava             2306 SŽ

21.5                               Blanka             Wirglerová       221168            TJ Znojmo                               Chropyně         2205 SŽ

21.7                   4r1       Radka                 Szabová                  TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

21.7                   3r         Alice                Tischlerová      280868            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

 

 

200 metrů

 

25.7                   1r         Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

26.5                   3          Dagmar            Jandorová        160464            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 SD

27.4                   S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Č. Budějovice  1906 SD

27.95               S                                              TJ Znojmo                               Praha               0210

27.8                   2r         Marcela           Dlapová           110966            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 MD

28.4                   3r         Radka              Szabová          121166            TJ Znojmo                               Jihlava             2905 MD

 

 

300 metrů

 

46.0                1r         Pavla               Nagyová          061068            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ

46.6                3r         Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 SŽ0

48.1                3r         Monika             Střížová           020470            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        1809 MŽ

48.2                1r         Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 MŽ

48.6                2r         Milena             Weissová          280170            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 MŽ

 

 

400 metrů

 

56.60              2          Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               B. Bystrica       2108 MD

1:02.33              8r         Marcela           Dlapová           110966            TJ Znojmo                               Praha               1707 MD

1:03.8                2r         Radka              Szabová          121166            TJ Znojmo                               Jihlava             2905 MD

1:05.9                1          Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

500 metrů

 

1:17.9                1          Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Brno-Pisárky     0510 MD

1:28.0                3r         Milena             Weissová          280170            TJ Znojmo                               Třinec              1606 MŽ

1:32.0                4r         Alena               Fialová                        010770            ZŠ Blížkovice                           Otrokovice       1506 MŽ

1:34.6                2b        Alena               Trnková            170571            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:36.0                3b        Monika             Střížová           010770            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:37.1                1b        Stanislava        Jelínková                70            ZDŠ Jevišovice                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:38.4                2b        Milena             Konečná                 70            ZDŠ Zn. Sídliště                       Znojmo                        0206 MŽ

1:39.3                4b        Kamila             Jakubcová              70            ZDŠ n. Republiky                     Znojmo                        0206 MŽ

1:41.0                5b        Jarmila                        Hlávková                 70            ZDŠ n. Republiky                     Znojmo                        0206 MŽ

1:41.9                2b        Ilona                Mášová                              70            ZDŠ M. Krumlov                      Znojmo                        0206 MŽ

1:42.3                3b        Simona                        Fojtlová                       060370            ZDŠ Zn. Loucká                       Znojmo                        0206 MŽ

1:44.1                3b        Jitka                 Komendová            70            ZDŠ Jevišovice                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:44.8                6b        Eva                  Miklasová                70            ZDŠ Jaroslavice                       Znojmo                        0206 MŽ

1:45.0                4b        Lenka               Chvátalová             71            ZDŠ M. Krumlov                      Znojmo                        0206 MŽ

1:45.1                6b        Helena             Radová                               70            ZDŠ Blížkovice                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:45.2                5b        Valentýna        Pospíchalová          70            ZDŠ Jevišovice                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:45.7                5b        Šárka               Blahůšková              71            ZDŠ Blížkovice                                    Znojmo                        0206 MŽ

1:49.8                6b        Marcela           Mastná                    71            ZDŠ Prosiměřice                      Znojmo                        0206 MŽ

1:50.3                7b        Jana                Levahová                70            ZDŠ Loděnice                         Znojmo                        0206 MŽ   ???

1:51.5                8b        Alena               Mastná                    70            ZDŠ Prosiměřice                      Znojmo                        0206 MŽ

1:52.1                4b        Martina                        Polmová                 70            ZDŠ Zn. Sídliště                       Znojmo                        0206 MŽ

1:52.7                7b        Šárka               Forejtová                70            ZDŠ n. Republiky                     Znojmo                        0206 MŽ

1:53.5                7b        Helena             Šulová                    70            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

1:54.1                8b        Hana                Procházková            71            ZDŠ Šumná                             Znojmo                        0206 MŽ

1:55.4                9b        Helena             Kuřitková                 71            ZDŠ Zn. Sídliště                       Znojmo                        0206 MŽ

1:55.4                9b        Anna                Maranuisová           72            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

1:55.7                10b      Jana                Sekničková      210670            ZDŠ Zn. Loucká                       Znojmo                        0206 MŽ

1:55.8                8b        Soňa                Huňková           090870            ZDŠ Zn. Loucká                       Znojmo                        0206 MŽ

2:01.0                9b        Alena               Trejbalová              70            ZDŠ Loděnice                         Znojmo                        0206 MŽ

2:01.9                10b      Marie               Vrbová                    70            ZDŠ Loděnice                         Znojmo                        0206 MŽ

2:04.0                10b      Lenka               Chromá                   71            ZDŠ Šumná                             Znojmo                        0206 MŽ

2:07.5                11b      Ivona               Hoferová                 70            ZDŠ Šumná                             Znojmo                        0206 MŽ

 

 

600 metrů

 

1:49.5                5r         Alice                Tischlerová      280868            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

1:51.2                3r         Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Třinec              1606 SŽ

1:55.1                2          Alena               Fialová                        010770            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        1406 MŽ

1:56.6                3          Irena                Kalužíková       270470            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        1406 MŽ

1:58.8                1b1      Blanka             Chlupová                69            ZDŠ Prosiměřice                      Znojmo                        0206 SŽ

2:01.6                2b1      Dagmar            Malá                120368            ZŠ zn. Sídliště                         Znojmo                        0206 SŽ

2:02.3                3b1      Gabriela          Boudná                        210768            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 SŽ

2:03.1                3b2      Dana                Polášková        281269            ZŠ Mládeže                             Znojmo                        0206 SŽ

2:04.7                4b2      Magda             Nováková         230568            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 SŽ

2:09.4                4b1      Zuzana                        Rozsypalová    180169            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 SŽ

2:10.9                6b2      Sylva               Sedláčková      231269            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 SŽ

2:17.0                5b1      Lucie               Bradáčová              69            ZŠ Zn. Sídliště                         Znojmo                        0206 SŽ

2:18.1                10b2    Božena                        Matulová

2:18.5                6b1      Eva                  Plíšková                  69            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 SŽ

2:19.3                7b1      Jarmila                        Bonková                  69            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 SŽ

2:21.6                8b1      Jana                Přepechalová         69            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 SŽ

2:25.1                9b1      Svatava           Nováková         260668            ZDŠ Loucká                             Znojmo                        0206 SŽ

 

 

800 metrů

 

2:09.76              7          Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Lodž                0808 MD

2:25.4                2          Radka              Szabová          121166            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MD

2:28.6                4          Marcela           Dlapová           110966            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MD

2:30.09              S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Praha               0210 SD

2:32.2                MS       Zuzana                        Zachurčoková  180863            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405

2:38.9                2          Alice                Tischelrová      280868            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

2:40.0                3          Gabriela          Boudná                        210768            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 SŽ

2:42.3                4          Daniela                        Polášková        281269            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

2:44.0                4          Jana                Jeřábková        250566            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

2:48.0                5          Dagmar            Chmelová        170964            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

2:52.4                7          Renata             Fialová                        201168            ZŠ Mládeže                             Tatabánya       1307 SŽ

 

 

1500 metrů

 

4:55.2                1          Petra                Pokorná           290666            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

5:19.2                V          Alice                Poláčková        311269            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5:22.3                6          Radka              Szabová          121166            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

5:22.9                7          Zuzana                        Zachurčoková  180863            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206

5:42.0                V          Marcela           Dlapová           110966            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

5:42.2                            Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Pardubice        2606 SŽ

5:42.6                V          Milena             Weissová          280170            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 MŽ

5:46.2                            Jana                Novotná           030568            TJ Znojmo                               Pardubice        2606 SŽ

5:46.6                V          Michaela         Nováková         160167            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

5:47.2                V          Dana                Táborská          180167            ZŠ Šanov                                 Znojmo                        2605 MD

5:49.1                V          Alena               Vyskočilová      041166            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

5:50.7                            Gabriela          Boudná                        210768            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5:50.9                            Radka              Kmeťová          110969            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5:51.3                            Daniela                        Polášková        281269            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

5:52.0                V          Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Pardubice        2606 MŽ

5:54.3                V          Irena                Kalužíková       270470            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        2505 MŽ

5:55.7                V          Radka              Paseková         090967            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

5:56.2                V          Eva                  Kučerová         130470            ZŠ Tasovice                             Znojmo                        2505 MŽ

6:01.1                V          Alena               Fialová                        010770            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        2505 MŽ

6:01.1                V          Michaela         Papírníková      130268            ZŠ Zn. Sídliště                         Znojmo                        2505 SŽ

6:01.8                V          Marcela           Čurdová           290170            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

6:02.7                V          Eva                  Juránková        010767            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        2605 MD

6:03.9                V          M.                    Sýkorová                 67            ZŠ Znojmo, Václavské nám.    Znojmo                        2605 MD

6:04.2                V          Petra                Hájková            150667            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2605 MD

6:04.3                V          Romana           Martinků           191170            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        2505 MŽ

6:04.8                V          Blanka             Chlupová                69            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        2505 SŽ

6:07.5                V          Eva                  Miklasová         040670            Sokol Jaroslavice                     Znojmo                        2505 MŽ

6:07.6                V          Martina                        Šrůtková           230670            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        2505 MŽ

6:12.6                V          L.                     Siváková                 66            DVÚ Moravský Krumlov                        Znojmo                        2605 MD

6:13.5                V          Ivana               Tejralová                67            ZŠ Znojmo, Václavské nám.    Znojmo                        2605 MD

6:14.5                V          Petra                Chromíková      220467            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2605 MD

6:15.1                V                                  Komendová            70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

6:15.7                V          Iveta                Beinhauerová  070466            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

6:16.3                V          Jitka                 Dvořáková        290470            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

6:16.3                V          Marie               Binková                   66            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

6:17.0                V          Valentina         Pospíchalová       70   ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

6:17.1                V          Alena               Nevrklová                66            SPgŠ Znojmo                          Znojmo                        2605 MD

6:18.5                V          Lenka               Hájková            020665            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

6:18.6                V          Alena               Ryšánková               67            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

6:19.0                V          Hana                Plíšková                  70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

6:19.1                V          Dana                Kopečková              66            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

6:21.3                V          Irena                Bulková                   67            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        2605 MD

6:22.4                V          Milena             Baklíková                70            ZŠ Tasovice                             Znojmo                        2505 MŽ

6:22.7                V          Simona                        Fojtlová                       060370            ZŠ Znojmo, Loucká                 Znojmo                        2505 MŽ

6:23.1                V          Radmila           Auerová                  70            ZŠ Znojmo, Václavské nám.    Znojmo                        2505 MŽ

6:24.4                V          Renata             Medunová       290664            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

6:26.0                V          Věra                 Vlochyňská             70            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

6:27.8                V                                  Neužilová               71            ZŠ Znojmo, Republiky             Znojmo                        2505 MŽ

6:27.9                V                                  Jakubcová              70            ZŠ Znojmo, Republiky             Znojmo                        2505 MŽ

6:28.0                V          Emilie              Ellingerová      231264            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

6:28.6                V          Lenka               Jonášová                70                                                            Znojmo                        2505 MŽ

6:29.1                V          Marcela           Sedláčková      301265            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

6:29.3                V          Lenka               Peřinková                71            ZŠ Božice                                Znojmo                        2505 MŽ

6:32.7                V          Šárka               Blahůšková             70            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        2505 MŽ

6:35.5                V          Marta               Kačuráková             70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        2505 MŽ

6:37.0                V          Simona                        Fialová                               71            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        2505 MŽ

6:38.5                V          Petra                Moravcová       080171            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        2505 MŽ

 

 

60 metrů překážek

/st. žákyně

 

10.9                   1r         Jan                  Novotná           030568            TJ Znojmo                               Třebíč              3005 SŽ

12.5                   3r         Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Jihlava             2306 MŽ

 

 

80 metrů překážek

 

14.1                   5          Jana                Novotná           030568            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

15.4                   8          Jitka                 Vejtasová         030768            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

 

 

100 metrů překážek

 

15.6                   S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Č.Budějovice   1906 SD

16.43               S                                              TJ Znojmo                               Praha               0210

18.0                   2r         Iva                   Kopaničová     260465            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 SD

19.7                   1r         Lenka               Vávrová           260967            TJ Znojmo                               Znojmo                        1206 MD

 

 

Výška

 

1.67                   1          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

1.66                   2          Iva                   Kopaničová     260465            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 SD

1.45                   3          Emilie              Ellingerová      231264            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

1.45                   1=        Iva                   Moltašová        180167            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2109 MD

1.45                   3          Hana                Jenerálová       080369            TJ Sokol Blížkovice                 Otrokovice       1506 SŽ

1.43                   1          Radka              Kmeťová          110969            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 SŽ

1.43                   2          Jana                Novotná           030568            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 SŽ

1.42                   1          Pavla               Karlová                               68            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        1406 SŽ

1.39                   3          Marie               Ševčíková        100168            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        1406 SŽ

1.33                   MS       Hana                Blahoudková    280869            Sokol Blížkovice                      Znojmo                        1406 MŽ

1.30                   1          Radomíra         Jánová             110770            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0206 MŽ

1.25                   2          Irena                Kalužíková       270470            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

1.20                   3          Irena                Holíková                  70            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        0206 MŽ

1.20                   4=        Alena               Fialová                        010770            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

1.20                   4=        Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 MŽ

1.20                   6          Romana           Knéblová         020271            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0206 MŽ

1.15                   7          Šárka               Čechová          221270            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   8=        Soňa                Kosmáková             70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   8=        Marie               Vychodilová           70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   8=        Lenka               Kliglová                              70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   11        Zdenka             Matulová                70            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   12=      Eva                  Kristiánová              70            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   12=      Jiřina               Loucká                    70            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 MŽ

1.10                   14        Jana                Horáková                 70            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

1.05                   15        Jitka                 Komendová            70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

1.05                   16        Alena               Trejbalová              70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   17=      Marie               Juhaňáková     040270            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   17=      Jana                Kopčániová            71            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   17=      Simona                        Hrbáčková        280671            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   20=      Dana                Bečková           040570            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   20=      Renata             Knotková                 70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

1.00                   20=      Ivana               Ševčiková             70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

95                   23=      Eva                  Neterdová               70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

95                   23=      Ilona                Nekudová                70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

 

 

Dálka

 

5.34                   1          Lenka               Kumprechtová 100468            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

5.14                   V          Alena               Vyskočilová      041166            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

5.03                   5          Eva                  Buchtelová      130565            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 SD

5.03                   S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Praha               0606 SD

4.84                   V          Petra                Pokorná           260966            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

4.82                   2          Marcela           Trochtová        070369            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 SŽ

4.76                   2          Anna                Tvrdá               260765            SZTŠ Znojmo                          Znojmo                        0405 SD

4.72                   V          Jana                Novotná           030568            TJ Znojmo                               Pardubice        2606 SŽ

4.72                   11        Radka              Kmeťová          110969            TJ Znojmo                               Tatabánya       1307 SŽ

4.68                   3          Petra                Písaříčková      260369            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 SŽ

4.66                   V          Emilie              Ellingerová      231264            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

4.65                   V          Petra                Hájková            150667            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2605 MŽ

4.63                   V          Michaela         Papírníková      130268            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        2505 SŽ

4.62                   3          Ivana               Merclová                64            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        0405 SD

4.61                   4          Michaela         Nováková         160167            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 MD

4.58                   V          Alice                Poláčková        311269            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

4.57                   V          Hana                Blahoudková    280869            TJ Sokol Blížkovice                 Znojmo                        2505 SŽ

4.51                   5          Dagmar            Jandorová        160464            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

4.48                   V          Eva                  Coufalová        280368            TJ Sokol Blížkovice                 Znojmo                        2505 SŽ

4.47                   2          Michaela         Kraiplová         101068            ZŠ Znojmo, nám. Republiky    Znojmo                        1406 SŽ

4.45                   V          Lenka               Antonů             290669            TJ Sokol Blížkovice                 Znojmo                        2505 SŽ

4.45                   V          Simona                        Smejkalová      260169            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

4.39                   5          Eva                  Vávrová           010770            TJ Znojmo                               Třinec              1606 MŽ

4.07                   2          Radmila           Kyprá                      71            ZŠ Znojmo, Sídliště                 Znojmo                        0206 MŽ

4.06                   V          Irena                Kalužíková       270470            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        2505 MŽ

4.02                   3          Zdena              Rehbergerová  020270            ZŠ Znojmo, Republiky             Znojmo                        0206 MŽ

4.02                   8          Marie               Makovičková    010170            ZŠ Blížkovice                           Otrokovice       1506 MŽ

4.00                   4          Simona                        Fojtlová                       060370            ZŠ Znojmo, Loucká                 Znojmo                        0206 MŽ

3.87                   7          Anna                Koukalová        260271            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

3.87                   8          Martina                        Polmová                 71            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

3.86                   9          Hana                Plíšková                  70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

3.85                   10        Soňa                Huňková           090870            ZŠ Loucká                               Znojmo                        0206 MŽ

3.82                   11        Jana                Kloudová                70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

3.80                   12        Hana                Jakšová            300870            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

3.72                   13        Martina                        Žáková                    70            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 MŽ

3.72                   14        Martina                        Šrůtková           230670            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 MŽ

3.71                   15        Martina                        Jindráčková            70            ZŠ Mládeže                             Znojmo                        0206 MŽ

3.69                   16        Romana           Kuchaříková            71            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

3.69                   17        Erika                Šplíchalová            71            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

3.67                   18        Jana                Laxomová               70            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

3.65                   19        Hana                Hagarová                70            ZŠ Republika                           Znojmo                        0206 MŽ

3.62                   20        Simona                        Hrbáčková        280671            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

3.62                   21        Marta               Kačuráková             70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

3.55                   22        Simona                        Fialová                              71            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

3.51                   23        Marta               Doležalová             71            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

3.48                   24        Lenka               Rízlová                               70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

3.45                   25        Radka              Bumbálková            70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

3.45                   26        Ingrid               Loubková                70            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

3.37                   27        Jiřina               Sedlářová        250970            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0206 MŽ

3.31                   28        Simona                        Čechová          140470            ZŠ Zn. Loucká                         Znojmo                        0206 MŽ

3.22                   29        Ivona               Hoferová                 70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

 

 

Koule 3kg

 

9,28                 4          Věra                 Svobodová      080968            TJ Sokol Blížkovice                 Jihlava             2306 SŽ

8,82                 2          Lenka               Mikulášková     311268            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 SŽ

8,16                 3          Marie               Ševčíková        100168            ZŠ Kravsko                               Znojmo                        1406 SŽ

8,12                 10        Ilona                Karalupová      241068            Sokol Blížkovice                      Otrokovice       1506 SŽ

 

 

Koule 4kg

 

10,11                  3          Renata             Pěnkavová       120367            TJ Znojmo                               Uh. Hradiště     1109 MD

9,42                 1          Iva                   Halámková       280564            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

9,24                 1          Radka              Kocábová        021266            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 MD

8,73                 S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Č. Budějovice  1906 SD

8,48                 2          Renata             Sedláčková      210564            TJ Sokol Blížkovice                 Znojmo                        0405 SD

8,35                 1          Jana                   Novotná       200167            TJ Znojmo                               Znojmo                        0408 MD

8,14                 4          Zdena              Kopecká          131264            SZTŠ Znojmo                          Znojmo                        0405 SD

8,00                 5          Emilie              Ellingerová      231264            TJ Znojmo                               Znojmo                        0405 SD

7,82                 6          Ivana               Merclová                64            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        0405 SD

7,80                 2          Jana                   Molíková             67            Gymnázium Znojmo                Znojmo                        2109 MD

7,74                 3          Iva                      Jandová              67            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

7,33                 3          Jana                   Novotná       030568            TJ Znojmo                               Nové Zámky     2804

7,32                 8          Ivana               Rybářová                64            SZTŠ Znojmo                          Znojmo                        0405 SD

6,74                 10        Zdena              Kulhánková             64            Gymnázium Mor. Krumlov       Znojmo                        0405 SD

6,72                 7          Věra                    Bobková              67            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2109 MD

 

 

Disk 1kg

 

33,46                 2          Radka              Kocábová        021266            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 MD

30,33                 3          Renata             Pěnkavová       120367            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MD

23,50                 7          Jana                Novotná           200167            TJ Znojmo                               Břeclav                        2606 MD

21,10                 5          Lenka               Pavlíková         200668            TJ Znojmo                               Znojmo                        1809 SŽ

19,96                 2          Lenka               Vávrová           260967            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 MD

19,80                 2          Věra                 Svobodová      080968            Sokol Blížkovice                      Jihlava             2306 SŽ

19,32                 3          Eva                  Rudolfová        231067            TJ Znojmo                               Znojmo                        0206 MD

 

 

Oštěp 600g

 

32,50                 1          Jana                Novotná           200167            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MD

29,40                 1          Renata             Pěnkavová       120367            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 MD

28,94                 1          Lenka               Pavlíková         200668            TJ Znojmo                               Chropyně         2205 SŽ

26,80                 3          Radka              Kocábová        021266            TJ Znojmo                               Znojmo                        2109 MD

26,36                 2          Marie               Foučková         060268            TJ Sokol Blížkovice                 Jihlava             2306 SŽ

23,66                 S          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Praha               0310 SD

22,70                 3          Sylva               Sedláčková      231269            TJ Sokol Blížkovice                 Jihlava             2306 SŽ

22,30                 4          Ilona                Karalupová      241068            TJ Sokol Blížkovice                 Jihlava             2306 SŽ

16,60                 8          Eva                  Buchtelová      130565            TJ Znojmo                               Uh. Hradiště     1109 SD

10,22                 MS       Helena             Šubová                               70            Sokol Jaroslavice                     Jihlava             2306 MŽ

 

 

Míček

 

48,90                 V          J.                     Burianová               68            DVÚ Moravský Krumlov                        Znojmo                        2505 SŽ

48,30                 V          Ilona                Karalupová      241068            Sokol Blížkovice                      Znojmo                        2505 SŽ

42,20                 1          Dana                Bečková           040570            ZŠ Znojmo, Loucká                 Znojmo                        0206 MŽ

40,20                 2          Věra                 Durajková         110570            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

37,80                 3          Helena             Radová                               70            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

36,60                 4          Marta               Doležalová             71            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

36,40                 5          Zdeňka             Matulová                70            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

35,00                 6          Jarmila                        Bouzková                70            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

34,10                 7          Jana                Duráková          070970            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

34,00                 8          Petra                Moravcová       080171            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

32,50                 9          Jana                Kloudová                70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

30,82                 10        Miroslava         Tejralová                71            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

30,80                 11        Ingrid               Loubková                70            ZŠ M. Krumlov                         Znojmo                        0206 MŽ

30,10                 12        Pavla               Trojková                  70            ZŠ ul. Mládeže                                    Znojmo                        0206 MŽ

29,95                 13        Romana           Kuchaříková            71            ZŠ Jevišovice                          Znojmo                        0206 MŽ

29,80                 14=      Soňa                Kosmáková             70            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

29,80                 14=      Alena               Večeřová                71            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

29,20                 16        Jarmila                        Kloudová                70            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

28,70                 17        Simona                        Semankusová         70            ZŠ Jaroslavice                         Znojmo                        0206 MŽ

28,00                 18        Renata             Knotková                 70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

27,70                 19        Dobroslava       Urbanová                70            ZŠ Sídliště                               Znojmo                        0206 MŽ

27,22                 20        Lenka               Chromá                   71            ZŠ Šumná                               Znojmo                        0206 MŽ

27,10                 21        Šárka               Oveslová                 71            ZŠ n. Republiky                                   Znojmo                        0206 MŽ

26,90                 22        Jarmila                        Buštová                   70            ZŠ n. Republiky                                   Znojmo                        0206 MŽ

26,00                 23        Jana                Bádrová                  70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

25,70                 24        Alice                Sedláčková      040871            ZŠ Blížkovice                           Znojmo                        0206 MŽ

24,90                 25        Marie               Vrbová                    70            ZŠ Loděnice                            Znojmo                        0206 MŽ

18,50                 26        Ilona                Nekudová                70            ZŠ Prosiměřice                                    Znojmo                        0206 MŽ

 

 

Granát

 

43,10                 V          Radka              Kocábová        021266            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

39,90                 V          Jana                Kselíková                66            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2605 MD

38,30                 V                                  Kohoutová              67            DVÚ Moravský Krumlov                        Znojmo                        2605 MD

37,50                 V          Emilie              Ellingerová      231264            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 SD

36,80                 V          Lenka               Makešová         230566            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2605 MD

35,30                 V          Iveta                Beinhauerová  070466            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

34,70                 V          Dana                Kopečková              66            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

33,90                 V          Petra                Chromíková      220467            Gymnázium Moravský Krumlov            Znojmo                        2605 MD

33,00                 V          Ivana               Rabovská         170666            SZŠ Znojmo                            Znojmo                        2605 MD

32,20                 V          Renata             Pěnkavová       120367            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

31,00                 V          M                     Chludová                67            ZŠ Znojmo, Václavské nám.    Znojmo                        2605 MD

30,30                 V          Michaela         Nováková         160167            TJ Znojmo                               Znojmo                        2605 MD

 

 

4 x 60 metrů

 

32.4                   1r         TJ Znojmo /Nagyová 68, Wirglerová 68, Kumprechtová 68, Novotná 68         Třebíč              3005 SŽ

32.5                   1          ZŠ Mládeže /Novotná 68, Smejkalová 69, Nagyová 68, Kumprechtová68   Znojmo   1406 SŽ

32.5                   4r         ZŠ Mládeže /Smejkalová 69, Novotná 68, Nagyová 68, Kumprechtová68   Třinec     1606 SŽ

32.7                   1r         ZŠ Mládeže /Kumprechtová 68, Novotná 68, Nagyová 68, Wirglerová68   Chropyně  2205 SŽ

33.7                   5r         TJ Znojmo /Kumprechtová 68, Novbotná 68, Wirglerová 68, Smejkalová 69  Znojmo            1809 SŽ

34.2                               ZŠ Znojmo, Mládeže /Šrůtková 70, Moravcová 71, Weissová 70, Vávrová 70 Třinec  1606 MŽ

35.7                   2r         ZŠ Blížkovice /Sedláčková 71, Fialová 70, Kalužíková 70, Makovičková 70   Otrokovice        1506 MŽ

35.9                   1b1      ZŠ Mládeže /Moravcová 71, Weissová 70, Vávrová 70, Šrůtková 70   Znojmo                        0206 MŽ

36.1                   2b1      ZŠ Blížkovice /Kalužíková 70, Fialová 70, Sedláčková 71, Makovičková 70   Znojmo 0206 MŽ

37.7                   3b1      ZŠ Sídliště /Polmová, Konečná, Urbanová, Kyprá                               Znojmo                        0206 MŽ

38.2                   1b2      ZŠ Šumná /Vychodilová, Hoferová, Kosmáková, Krčmáková               Znojmo                        0206 MŽ

38.4                   4b1      ZŠ Jevišovice /Fialová, Kuchaříková, Jelínková, Plíšková                    Znojmo                        0206 MŽ

38.4                   2b2      ZŠ Jaroslavice /Durajková, Šubová, Juhaňáková, Miklasová                Znojmo                        0206 MŽ

38.9                   5b1      ZŠ Mor. Krumlov /Chvátalová, Doležalová, Mášová, Kustiánová                     Znojmo                        0206 MŽ

39.0                   3b2      ZŠ Republika /Jakubcová, Hlávková, Rehbergerová, Hagarová                       Znojmo                        0206 MŽ

39.2                   2b3      ZŠ Blížkovice /Boráňová, Radová, Matulová, Blahůšková                   Znojmo                        0206 MŽ

39.4                   4b2      ZŠ Loucká /Fojtlová, Huňková, Sedlářová, Juhaňáková                                   Znojmo                        0206 MŽ

39.4                   3b3      ZŠ Prosiměřice /Kloudová, Mastná A., Mastná M., Šplíchalová                      Znojmo                        0206 MŽ

40.0                   4b3      ZŠ Sídliště /Kuřitková, Kopčányová, Čadová, Vaníčková                                 Znojmo                        0206 MŽ

41.6                   5b2      ZŠ Loděnice /Bumbálková, Pírková, Knotková,, Trejbalová                 Znojmo                        0206 MŽ

 

 

4 x 100 metrů

 

51.44                 2          TJ Znojmo /Pokorná 66, DlapováM.66, Vyskočilová 66, Szabová 66  Jablonec n/N   0307SD

52.0                   1r         TJ Znojmo /Pokorná 66, Dlapová M. 66, Vyskočilová 66, Szabová 66            Znojmo                        1206 SD

52.9                   4          TJ Znojmo /Kopečková 64, Kopaničová 65, Jandorová 64, Buchtelová65   Znojmo  2205 SD

55.3                   1          SPgŠ Znojmo /Dlapová M. 66, Vyskočilová 66, Janovičová 66, Kocábová 66   Znojmo         0405 MD

58.0                   3          SZŠ Znojmo /Merclová 64, Ellingerová 64, Sedláčková 65, Nováková 65   Znojmo   0405 SD

 

 

Sedmiboj

 

4265                  4          Markéta            Kopečková       150564            TJ Znojmo                               Č.Budějovice   -2006SD

15.6     8,73   1.56   27.4=4.74   19,80   2:34.4

4190                  7          Markéta            Kopečková       180564            TJ Znojmo                               Praha               -0310 SD

16,43     7,78   1.55   27.95=4.73   23,66   2:30.09

 

 

 

 

Zpracované výsledky:

2.6.1982                        Okresní kolo Poháru Čs. Rozhlasu mladí žákyně                                              Znojmo