Okresní tabulky 2014

Tabulky výkonů 2014 mužské složky 

50 metrů

 

6.7              1A        Kryštof     Juránek        150200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

7.0              1r1       Zdeněk    Frank            171100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2505 SŽ

7.1              2r1       Siddartha Sivila          240400            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

7.2              1r2       Vít           Kurdějovský  110101            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2505 MŽ

7.2              2A        Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 SŽ

7.2              1B        Daniel     Dvořák          210700            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

7.2              3A        Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

7.2              4A        Daniel     Krejčí                  01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

7.4              1r3       David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

7.6              2B        Petr         Chadim        280801            Gynázium Polesného Znojmo Znojmo                        2505 MŽ

(10)

7.6              5r1       Petr         Ondrušek             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

7.7              3B        Pavel      Pavelka               00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2505 SŽ

7.7              2r3       Jaroslav   Šula                               02            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

7.7              3r3       Denis      Iliáš              270402            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

7.9              1r1       Miroslav   Stopa          030303            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 P

7.9              4r2       Šimon     Novotný       290500            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2505 SŽ

7.9              2r3       David      Kalčík          110102            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2505 MŽ

8.0              2r1       Denis      Dobrovolný         03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

8.0              2          Erik         Procházka    260504            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

8.0              6r1       Pavel      Cehelský             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

(20)

8.0              4r3       Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

8.1              2r4       Dominik   Navrkal        060202            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2505 MŽ

8.2              3r1       Kamil      Švábík                 03            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

8.4              2r2       Daniel     Tříletý               04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

8.4              1r4       Tomáš    Fiala                               05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

8.5              6r1       Stanislav   Hladík                01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2505 MŽ

8.5              3r4       Ondřej    Procházka           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2505 P

8.6              4r4       Radek     Havelka        151205            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 P

8.7              3r2       Dan         Hlavička       161204            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

8.7              4r2       Emil        Nikola                 04 TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

(30)

8.7              5r4       Fabián    Balík                        240604            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 P

8.7              6r2       Daniel     Sýkora          140301            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

9.1              1r3       Tomáš    Krejčí                  05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

9.1              4r3       Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2505 MŽ

9.2              5r1       Milan      Novák           040103            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

9.2              2r4       Martin     Höfer            100805            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

9.3              2r3       Oliver      Dvořák                 05            TJ při ZŠ Přímětice                 Znojmo                        2204 P

9.5              3r3       Michal    Bartoník       280306            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

9.6              4r4       Jiří          Zittner          010905            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 P

9.9              4r3       Tomáš    Bartoš                 06            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

(40)

9.9              3r4       František Jíša              271206            GGM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

10.1              5r3       Miloš       Langman     040105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

10.1              5r4       Martin     Kravec                07            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

 

 

60 metrů

 

7.53            -1,2      ST       Dominik   Liška                        170894            TJ Znojmo                               Třebíč              0306

7.83                        3          Ondřej  Kadlec         090300            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znomo             1010 SŽ

7.6              1b2      Daniel     Pitra                    98            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 D

7.6              1b5      Daniel     Dusík            030199            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

7.7              1A        Milan      Dolejší         010700            ZŠ a MŠ Vrbovec                    Znojmo                        1504 SŽ

7.8              2b2      Jakub      Košárek               98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

7.8              1b3      Filip        Šnejdar               98            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

7.8              2b3      Filip        Krula                               99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

7.8              1b4      Jan         Králík                  99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

7.8              2b4      Petr         Píša             240799            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0705 SŽ

(10)

7.8              2b5      Milan      Drahozal             00            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

7.9              1b1      Dominik   Mitráš                 98            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 D

7.9              1A        Siddartha Sivila          240400            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 SŽ

8.34   h          2r3                               TJ Znojmo                               Olomouc         1912

8.76               V                                  TJ Znojmo                               Břeclav                        0606

8.0              1r1       Michal    Tržil             290199            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

8.0              2r2       Šimon     Alexa                  00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

8.0              2b1      Jakub      Marek                  99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0805 SŽ

8.0              3b1      Matyáš    Boček                 98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 D

8.0              3b5      Martin     Minich               99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

8.0              1b1      Kryštof     Juránek        151200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

8.1              1r3       Dominik   Kučera               00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

(20)

8.1              3b2      David      Pawelka       030299            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

8.1              4b2      Patrik      Maštalíř               98            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 D

8.1              3b3      Martin     Hochman            99            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 SŽ

8.1              3b4      Jan         Vavřina               98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

8.1              3A        Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

9.22               V                                  ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606

8.1              1          Jan         Hoch                               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

8.41                        6          Zdeněk    Frank            171100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1010 SŽ

8.2              5b2      David      Svoboda             99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

8.2              4b3      Martin     Paseka                99            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

8.2              4b5      Vladimír   Čech                 99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

(30)

8.2              1b2      Lukáš      Karas                  00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

8.2              2b1      Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        2506 SŽ

9.29   -4,6      6r2                               TJ Znojmo                               Vyškov              0405

8.3              6b2      Michal    Tržil             290199            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0705 SŽ

8.3              5b3      Zbyněk    Kulíšek                98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 D

8.3              4b4      Petr         Čech                               98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

8.3              2r3       Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

8.3              1r4       David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 MŽ

8.84   h          1r4                               TJ Znojmo                               Olomouc         1912

8.94               3r2                               TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

8.4              1r1       Vít           Kurdějovský  110101            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2204 MŽ

8.4              4b1      Dominik   Turek                  98            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

8.4              5b4      Michal    Strečko               99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

(40)

8.4              3r3       Daniel     Krejčí                  01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

8.5              3r1       Michael              Sklenský       170299            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1504 SŽ

8.5              5b1      Jan         Kuna                               00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

8.5              1b2      Miroslav   Fiala                       010600            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

8.6              1b4      Viktor      Buzovský             01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 MŽ

8.6              2r4       Petr         Chadim        180801            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

8.8              4r1       Milan      Minařík                99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

8.8              2r3       Tomáš    Frimel          240900            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

8.8              2r1       Tomáš    Lisý              010702            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

8.8              3b1      Petr         Veleba                00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

(50)

8.8              4b1      Jan         Schäfer               00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

8.8              5b1      Dominik   Brožek                00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

8.8              1b3      Radek     Černý                  00            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

8.8              2b3      Jan         Toufar                 01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

8.8              1b5      Lukáš      Baňas                 01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

8.8              2b2      Martin     Kvinta                 99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

8.9              5r5       Dominik   Dvořák                00            ZŠ a ZŠ Blížkovice                  Znojmo                        0705 SŽ

8.9              3b4      Štěpán    Balík                               00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

8.9              3b5      Josef       Kudláček            02            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

9.0              3r3       Kryštof     Slaný           310100            DDM Znojmo                           Znojmo                        1504 SŽ

(60)

9.0              3r2       Samuel               Dukát           010102            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

9.0              3b2      Petr         Ondrušek             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

9.1              5r3       Tomáš    Fiala                        240900            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

9.1              3r1       Ladislav   Čaněk                01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

9.1              4r1       Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Znojmo                        2204 MŽ

9.43               5r1                               AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806

9.1              4b2      Jakub      Kopečný             01            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

9.2              4b3      Tomáš    Bořil                    01            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 MŽ

9.2              4b4      Vojtěch               Kondratík     020301            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

9.3              5r2       Pavel      Pavelka               00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

9.3              6b4      Filip        Oliva                               01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

(70)

9.3              4b5      Michal    Vacek                 02            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

9.3              6b1      Šimon     Novotný              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

9.3              2r1       Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 MŽ

9.69               11                                TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

9.4              5r1       Roman    Vespalec           01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

9.4              4r2       Jakub      Vavřík                  02            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

9.4              6b1      David      Rozmahel           00            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

9.4              5b3      Jaroslav   Matoušek            01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 MŽ

9.4              5b5      Milan      Jedlička              02            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

9.5              5b2      David      Tenora                00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

9.83                        4r2       Vojtěch               Břinek                 02            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

(80)

9.83                        V          Petr         Poláček              00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

9.6              5r2       Vít           Hotař            290802            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

9.84                        V          Adam      Mrkvička              01            ZŠ nám, Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

9.7              3r4       Radek     Havelka        151205            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 P

10.38               3                                  TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

10.02                        5r3       Marek      Eibel                               03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

9.8              3b2      Dominik   Navrkal               02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 P

9.8              4b2      David      Kalčík                 02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 P

9.8              2r2       Pavel      Cehelský             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

9.8              3r2       Dan         Hlavička       161204            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

9.9              6r1       Daniel     Sýkora          140301            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

(90)

9.9              6b2      František   Filípek                00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

10.34                        2          Fabián    Balík                        240604            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

10.56                        4          Ondřej    Budín           250525            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

10.62                        3b4      Vojtěch               Eibel                               04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

11.15                        5          Miroslav   Řepka         291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

11.0              5r3       Filip        Skalický       140904            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

11.3              5r5       Eliáš       Utínek          090905            ZŠ a MŽ Suchohrdly u Mir.      Znojmo                        1610 P

11.62                        5b4      Kryštof     Bar                      04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

11.6              4r2       Josef       Novák           300605            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

11.8              5r1       Kristián               Schuttera     270805            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

(100)

16.1              5b2      Marek      Dunda                 99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

 

 

100 metrů

 

11.43            +1,3     ST       Dominik   Liška                        170894            TJ Znojmo                               Třebíč              0306

11.69            +0,6     2b2      Josef       Spáčal         101195            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 J

12.07            0,0       5b2      Matej      Kocman       020496            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        2106 J

12.09            +0,4     1b3      Martin     Sobol           200596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 J

12.10            +0,6     3b4      Pavel      Liščák          300367            TJ Znojmo /Slovensko             Olomouc         1005

12.28                        3b3      Tomáš    Kincl                        010298            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 D

12.43            -0,1      2b3      Ondřej    Pola                    95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

12.3              4          Michal    Pelán           170698            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

12.77   +0,4     5b3                              TJ Znojmo                               Břeclav                        2505

12.5              5          Martin     Moravec            97            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 D

13.4              6          Dominik   Turek                  98            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

 

S nedovolenou podporou větru

11.60            +3,1     3r1       Josef       Spáčal         101195            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 J

11.76            +2,5     3b3      Matej      Kocman       020496            TJ Znojmo /Slovensko             Olomouc         1005 J

11.91            +3,1     4r2       Martin     Sobol           200596            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 J

12.68            +2,3     8b2      Michal    Pelán           170698            TJ Znojmo                               Olomouc         1005 D

 

 

150 metrů

 

20.06                        3          Dalibor    Havelka        070700            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

20.58                        4          Zdeněk    Frank            171100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1010 SŽ

21.2              1b2      David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

22.65                        5b3      Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 SŽ

22.8              2b2      Michal    Kolařík         091201            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

22.9              3b2      Roman    Vespalec            01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

23.2              1b1      Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Znojmo                        2204 MŽ

23.4              2r1       Jakub      Vavřík                  02            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

23.5              3r1       Adam      Mrkvička       090901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

23.8              4b2      Dominik   Navrkal               02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2204 MŽ

(10)

24.1              5b2      Josef       Komárek      051001            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

24.4              1b2      Ondřej    Procházka           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

24.95                        6b2      Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

24.9              4r1       Jakub      Fičala          280901            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

24.9              1b1      Vojtěch               Polach         150603            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

25.0              2b1      Lukáš      Kostík           070403            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

25.4              6b2      Vít           Hotař            290802            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

25.4              2b2      Martin     Svoboda      011204            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

25.8              3b2      Dan         Hlavička       161204            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

25.9              3b1      Fabián    Balík                        240604            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

(20)

25.9              4b1      Lukáš      Peřinka        130303            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

27.5              5b1      Milan      Novák           040103            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

28.0              4b2      Martin     Höfer            100805            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

28.3              1b3      Eliáš       Utínek          090905            ZŠ aMŠ Suchohrdly u Mir.      Znojmo                        2204 P

28.4              2b3      Adam      Pavelka        261105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

29.8              3b3      Matyáš    Havlík           070904            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

29.9              5b2      Miroslav   Řepka         291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

 

 

200 metrů

 

23.38            +1,5     ST       Dominik   Liška                        170894            TJ Znojmo                               Třebíč              0306

24.03            +0,8     1b3      Matej      Kocman       020496            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        2505 J

24.24            -2,2      2b3      Josef       Spáčal         101195            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 J

24.58            +0,8     1b4      Martin     Sobol           200596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 J

24.72            -0,2      3b2      Pavel      Liščák          300367            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        2106

25.50            +0,8     4b4      Michal    Kolenič        020997            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        2505 D

25.70            -0,1      3b3      Tomáš    Kincl                        010298            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        0609 D

26.52            +0,2     5b2      Daniel     Kincl                        051198            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        0609 D

33.17            h          3          Přemysl   Kališ                        250252            TJ Znojmo                               P-Stromovka    1503

 

 

300 metrů

 

39.83         2          Ondřej    Kadlec         090300            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

44.7                       1          Petr         Píša             240799            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

45.89         2b1      David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

46.8                       2          Michal    Tržil             290199            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

48.8                       3          Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

51.1                       4          Kryštof     Slaný           310100            DDM Znojmo                           Znojmo                        1504 SŽ

52.69         2b4      Michal    Novotný              03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

55.64         3b4      Marek      Eibel                               03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

56.19         4b1      Vojtěch               Břinek                 02            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

57.04         2b1      Tomáš    Vražba                03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

1:01.12         4b3      Vojtěch               Eibel                               04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

(10)

1:04.52         5b4      Kryštof     Bar                      04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

 

 

400 metrů

 

53.08         3b2      Josef       Spáčal         101195            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 J

54.40         4b1      Michal    Kolenič        020997            TJ Znojmo, Slovensko             Olomouc         1805 D

54.4                       1          Dominik   Liška                        170894            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504

54.96 h        3b3                              TJ Znojmo                               Bratislava         0102

55.30         3b3      Ondřej    Kadlec         090300            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 SŽ

1:01.22         4b2      Jiří          Muzikář               95 SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

 

 

500 metrů

 

1:24.7                       1          Zdeněk    Frank                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

1:26.9                       2          Daniel     Dvořák          210700            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

1:35.5                       4          Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

1:36.3                       6          Petr         Spurný                01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

1:41.9                       8          Petr         Ondrušek             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

1:42.3                       9          Adam      Mrkvička       090901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

1:42.8                       10        Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

2:47.9                       12        Jiří          Zittner          010905            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 P

 

 

600 metrů

 

1:48.5                       1          Daniel     Dvořák          210700            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

1:50.6                       2          Zdeněk    Frank                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

1:51.0                       3          Dominik   Dvořák                00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

1:57.1                       4          Dominik   Navrkal        060202            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

1:58.3                       5          Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 SŽ

1:59.8                       6          Petr         Spurný                01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

2:12.7                       7          Adam      Mrkvička       090901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

2:14.5                       1          Vojtěch               Polach         150603            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2:14.9                       8          Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

2:15.6                       9          Ondřej    Procházka           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 P

(10)

2:16.3                       2          Daniel     Tříletý                 04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2:16.7                       3          Matěj      Huňka          230603            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 P

2:17.8                       4          Emil        Nikola                 04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2:21.7                       10        Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

2:24.4                       5          Oliver      Dvořák                 05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2:24.9                       11        Fabián    Balík                        240604            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2:25.2                       12        Radek     Havelka        151205            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2:28.3                       13        David      Kalčík          110102            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

2:32.0                       6          Adam      Pavelka        261105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2:34.4                       7          Adam      Skovajsa             05 TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

(20)

2:37.2                       14        Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 SŽ

2:37.8                       15        Adam      Navrátil               00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 SŽ

 

 

800 metrů

 

2:01.89         5          Michal    Kolenič        020997            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        2505 D

2:06.34         5          Josef       Hrubý           030592            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106

2:07.78         5b1      Zdeněk    Hnilo                        071085            TJ Znojmo                               Sušice             2106

2:22.87         1b2      Dalibor    Havelka        270700            TJ Znojmo                               Opava              2206 SŽ

2:27.4                       1          Miroslav   Navrkal               99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:34.7                       1          Daniel     Dvořák          210700            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

2:38.84         12        Tomáš    Frimel          240900            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 SŽ

2:40.6                       2          Martin     Kvinta                 99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:42.4                       3          Jan         Oulehla              98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

2:43.0                       1          Viktor      Kerel                        120301            ZŠ Hrušovan na Jevišovkou      Znojmo                        2204 MŽ

(10)

2:43.1                       4          Lukáš      Pavka                  00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:44.2                       5          Bedřich               Čermák               99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:45.0                       2          Dominik   Navrkal        060202            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2204 MŽ

2:45.4                       2          Lukáš      Pavka           010300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

2:48.9                       3          Matouš    Vybíral                01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

2:49.1                       7          Radovan   Nasadil              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:49.3                       8          Bronislav Hudeček             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:49.7                       5          Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

2:50.5                       6          Adam      Mrkvička       090901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

2:55.7                       4          Dušan     Lukáš           230101            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

(20)

2:57.2                       9          Martin     Puškár                 00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:58.04         4          Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

2:59.8                       10        Šimon     Novotný              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3:01.6                       11        Robert     Konečný             99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3:03.53         10        Josef       Skalka          261202            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

3:04.5                       12        Ondřej    Pokorný               01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3:04.8                       13        Jakub      Jeřábek               01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3:07.4                       6          Vojtěch               Smola                 01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2204 MŽ

3:09.5                       7          Rostislav   Klepáček     041002            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

3:17.7                       8          Vojtěch               Břínek                 02            AC Moravský Krumlov              Znojmo                        2204 MŽ

(30)

3:18.5                       7          Dan         Hlavička       161204            ZŠ a MŽ Suchohrdly u Mir.      Znojmo                        1610 P

3:21.6                       14        Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2506 MŽ

3:41.0                       9          Josef       Novák           300605            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

3:41.3                       10        Eliáš       Utínek          090905            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

3:48.9                       11        Kristián               Schuttera     270805            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

3:58.9                       12        Filip        Skalický       140904            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

 

 

1000 metrů

 

3:05.77         4          Dalibor    Havelka        270700            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

3:15.9                       1b2      Tomáš    Frimel          240900            TJ Znojmo                               Znojmo                        0705 SŽ

3:16.6                       1          Jakub      Jaroš            241199            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1504 SŽ

3:21.3                       3          Petr         Kulík                        210799            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

3:23.1                       1b1      Daniel     Dvořák          210700            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

3:24.4                       2b1      Heřman   Hölzer                 00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

3:27.6                       5          Štěpán    Nypl             300700            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

3:27.9                       2b2      Petr         Poláček              00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

3:29.8                       6          Šimon     Alexa                  00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

3:33.3                       3b2      Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Znojmo                        0705 MŽ

(10)

3:34.8                       8          Milan      Minařík                99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

3:35              V          Siddartha Sivila          240400            TJ Znojmo                               Břeclav                        0606 SŽ

3:35.3                       4b2      Lukáš      Mlčoch               01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

3:35.6                       5b2      Jakub      Furik                    01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 MŽ

3:38.7                       3b1      Jan         Jeřábek               00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

3:41.3                       6b2      Roman    Moravčík             00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

3:44.0                       4b1      Jan         Schäfer               00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

3:44.0                       7b2      Šimon     Machala             02            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

3:44.4                       5b1      Šimon     Novotný              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 SŽ

3:45              V          Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

(20)

3:46.5                       8b2      David      Kaštánek             01            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

3:47.5                       9b2      Jakub      Pelaj                               02            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

3:48.4                       10b2    Petr         Škuta                  02            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

3:48.7                       9          Šimon     Veselý                 00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

3:49.1                       6b1      Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 SŽ

3:49.3                       7b1      Jan         Válek                  00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

3:49.7                       8b1      David      Tenora                00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

3:50.4                       10        Miroslav   Čacho         310800            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        1504 SŽ

3:55.1                       9b1      Dušan     Lukáš           230101            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

3:55.7                       10b1    Filip        Oliva                               01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

(30)

3:56.6                       11b1    František   Filípek                00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

3:58.0                       12b1    Michal    Švanda               00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

4:08.5                       11b2    Jakub      Kopečný             01            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

4:11.1                       12b2    Matěj      Huňka          230603            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0705 P

4:26.0                       13b2    Adam      Navrátil               00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 SŽ

4:26.0                       14b2    Ondřej    Svoboda             01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 MŽ

4:30.2                       13b1    Tomáš    Fiala                               01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

 

 

1500 metrů

 

4:16.89         3          Zdeněk    Hnilo                        071085            TJ Znojmo                               Č. Budějovice  3105

4:22.90         3          Vojtěch               Čabala         190993            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106

4:28.57         3          Josef       Michalec     020776            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

4:33.09         8          Josef       Hrubý           030592            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106

4:35.04         8          Michal    Kolenič        020997            TJ Znojmo /Slovensko             Břeclav                        0609 D

4:35.31         9          Ondřej    Seitl             290596            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 J

4:43.35         10        Tomáš    Jack                    95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

4:59.1                       1b2      Patrik      Kulík                        210799            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0705 SŽ

5:01.2                       2b2      Jakub      Zimmermann                  99            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

5:03.3                       3b2      David      Jordán                98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

(10)

5:05,5                       1b1      Aleš        Procházka           99            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 SŽ

5:05.8                       2b1      Jan         Vavřina               98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 D

5:05.90         13        Václav    Ryšavý                96            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

5:06.3                       3b1      Jakub      Jaroš            241199            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

5:08.53         15        Milan      Mahn                96            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        24709 J

5:09.0                       1          Marek      Rechtík               97            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 D

5:11.6                       4b1      Filip        Buršík                  99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

5:12.5                       4b2      Jiří          Demek                98            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 D

5:16.9                       2          Ondřej    Šrámek               97            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 D

5:18.0                       5b1      Jaroslav   Pokorný              98            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

(20)

5:19.3                       3          Libor       Říha                    96            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 J

5:28.7                       6b1      Jakub      Němec                99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

5:29.1                       5b2      Milan      Drahozal             00            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

5:33,2                       6b2      Tomáš    Kocanda             98            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 D

5:34.5                       7b1      Petr         Weiss                  98            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 D

5:38.4                       7b2      Ondřej    Jelínek                99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

5:41.5                       8b1      David      Rumian               99            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

5:58.3                       8b2      Filip        Blažek                 99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

6:00.4                       5          Dominik   Turek                  98            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

6:04.6                       9b1      Aleš        Houzar                99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

(30)

6:04.88         13        Josef       Skalka          261202            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 MŽ

6:11.1                       9b2      Jan         Kuna                               00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

6:24.9                       10b2    Ondřej    Trochta               99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

7:46.6                       11b2    Vojtěch               Mach           160998            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 D

 

 

3000 metrů

 

9:21.14       1          Zdeněk    Hnilo                        071085            TJ Znojmo                               Vlašim             2308

9:27.69       2          Vojtěch               Čabala         180993            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

9:296.71     3          Josef       Michalec     010776            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

10:30.36       4          Michal    Kolenič        020997            TJ Znojmo /Slovensko             Olomouc         1005 D

 

 

5000 metrů

 

16:11.16       3          Zdeněk    Hnilo                        071085            TJ Znojmo                               Sušice             2106

17:36.38       9b2      Josef       Hrubý           030592            TJ Znojmo                               Pardubice        0503

 

 

10000 metrů

 

34:28.86       2          Vojtěch               Čabala         180993            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106

 

 

Půlmaratón

 

1:14:49         4          Vojtěch               Čabala         180993            TJ Znojmo                               Wien /RAK       1910

1:15:30         52        Josef       Michalec     020776            TJ Znojmo                               Praha               0504

1:21:11         16        Robert     Vala             020577            TJ Znojmo                               Wien /RAK       1910

1:29:32         454      Jakub      Toman                     Bakchus aktivity                       Praha               0504

1:31:53         M         Karel       Hrubý                  74            TJ Znojmo                               Praha               1810

1:44:09         12        Ivan        Januška               58            Sokol Šanov                            M.Budějovice  2202

1:44:25         513      Luděk      Gross                   53            GPOA Znojmo                         Pardubice        1904

1:45:47         540      Tomáš    Ropek                 76            Morašice                                  Pardubice        1904

1:49:56         19        Martina               Smolík                69            Znojmo                                                M.Budějovice  2202

1:57:05         22        Josef       Kutina                 86            KLUB – CKK Znojmo               M.Budějovice  2202

 

 

Maratón

 

3:18:55         69        Karel       Hrubý                  74            TJ Znojmo                               Praha               1810

3:42:44         162      Vojtěch               Smola                  73            Znojmo                                                Wachau /RAK  1409

3:56:10         276      Marek      Skoumal             68            Znojmo                                                Wachau /RAK  1409

 

 

60 metrů překážek

V 0,762 m – 11,70 m-7.70 m- 9.80 m/

 

12.67                        2          Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

 

 

400 metrů překážek

/v 0.914 m – 45.00 m-35.00 m-40.00 m/

 

1:09.09         2b2      Vojtěch               Čabala         180993            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

1:13.73         3b2      Daniel     Kincl                        051198            TJ Tnojmo /Atletika Jemnice  Olomouc         1805 D

 

 

3000 metrů překážek

 

10:03.58       1          Vojtěch               Čabala         180993            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609

 

 

Výška

 

1.80  h          1          Michal    Sádlo                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.73              3          Tomáš    Juřena                95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

1.73  h          1          Karel       Šťava                  95 Gymnázium Polesného Znojmo         Znojmo                        1812 J

1.66              1          David      Novák           040700            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

1.65  h          3          David      Nečas                 95            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 J

1.61                 9                                  SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409

1.65  h          4          Tomáš    Brzoň                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.65  h          2=        Vít           Jakubec              96            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

1.65  h          2=        Marek      Vocílka               96            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

1.65  h          4          Michal    Huber                  97            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 D

1.65  h          5          Dominik   Jelínek               95            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

(10)

1.60              1          Pavel      Novotný       071098            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        1504 D

1.60              2          Filip        Šnejdar        250998            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

1.60              1          Petr         Píša             240799            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

1.60              1          Michal    Horák                  99            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

1.60              4          Jaromír               Čech                               98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 D

1.60  h          5          Patrik      Urbánek              98            Gymnázium Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 D

1.60  h          6=        Kamil      Vidlák                 97            Gymnázium Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 D

1.60  h          6=        Ondřej    Svoboda             96            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 J

1.58              9          Daniel     Kincl                        051198            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 D

1.57  h          2          Siddartha Sivila          240400            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 SŽ

1.55                 1                                  TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 SŽ

(20)

1.55  h          8=        Jakub      Krátký                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.55  h          8=        Marek      Liška                               98            Gymnázium Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 D

1.55  h          10=      Jaroslav   Urbánek              95            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 J

1.55  h          10=      Tomáš    Němec                95            Gymnázium Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 J

1.55  h          12        Jiří          Ondráček            98            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.55  h          13        Jakub      Chabina              98            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.55  h          14        Michal    Tóth                    96            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 J

1.55  h          6          Vasyl       Pavliv                 95            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

1.53              1          Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

1.52              6          Karel       Vodák                 98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

(30)

1.50  h          2          David      Bořil                    99            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 SŽ

1.50  h          3          Jakub      Stuchlík              00            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Mor. Krumlov   1612 SŽ

1.50  h          4          Karel       Čertek                 99            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 SŽ

1.50  h          7          Matouš    Trmal                  98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 D

1.48              7          Luboš      Homolka             99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

1.48              8=        Jaroslav   Pokorný              98            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

1.48              8=        Martin     Baláž                  99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

1.48              10        Michal    Konvalina           99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

1.45              4          Daniel     Dusík            030199            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        1504 SŽ

1.45  h          5          Pavel      Čech                               01            Gymnázium Mor. Krumlov       Mor.Krumlov    1612 MŽ

1.29                 4=                            01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

(40)

1.45  h          6          Patrik      Lichý                              01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Mor.Krumlov    1612 MŽ

1.45  h          15        Petr         Kočí                    96            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 J

1.45  h          16=      Dominik   Vacík                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.45  h          16=      Pavel      Jonáš                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Mor. Krumlov   1612 D

1.44              11        Ondřej    Jelínek                99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

1.44              12        Patrik      Šebák          151099            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

1.42  h          1          David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 MŽ

1.35                 5                                  TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

1.40              13=      Petr         Vidourek      051299            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

1.40              13=      Daniel     Šimčík                98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 D

1.40              15        David      Plešek                 99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

(50)

1.40              16        Jan         Králík                  99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

1.40              1          Martin     Kvinta                 99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.40              2          Lukáš      Pavka                  00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.40  h          7          Jiří          Ševčík                 00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Mor.Krumlov    1612 SŽ

1.40  h          1          Petr         Chadim        280801            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 MŽ

1.25                 5                                  Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

1.40  h          1          Filip        Škárka                 99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 SŽ

1.36              17        Kamil      Toufar                 99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

1.36              3          Jiří          Mikulič         080544            TJ Gymnázium Znojmo                       Izmír /TUR       2608

1.35              6=        Štěpán    Nypl             300700            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

1.35              6=        Šimon     Veselý                 00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

1.35              2=        Dominik   Dvořák                00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

(60)

1.35              4          Pavel      Pavelka               00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

1.35              1=        Kryštof     Juránek        150200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

1.35  h          8          Tomáš    Fiala                               01            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Mor.Krumlov    1712 MŽ

1.35  h          9          Tomáš    Kocanda             99            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Mor.Krumlov    1412 SŽ

1.33              3          Štěpán    Balík                               00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

1.32              18        Michal    Tržil             290199            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0705 SŽ

1.30              3          Adam      Mrkvička       090901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

1.28              19        Petr         Šedrla                 99            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

1.25              7          Petr         Kopeček             01            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 MŽ

1.25              8          Dominik   Ošmera              00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

(70)

1.25              9          Zbyněk    Houzar                01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

1.25              10        Ondřej    Čech                               01            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

1.25              11        Viktor      Kerel                        120301            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

1.24              20        David      Kratochvíl           00            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

1.21              12        Lukáš      Mlčoch               01            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 MŽ

1.21              13        Samuel Zbyněk Dukát  010102            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

1.21              14        Pavel      Pelc                    00            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

1.20              5=        Petr         Ondrušek             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

1.20  h          3          Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        1812 MŽ

1.17              15        Miroslav   Auer                               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 MŽ

(80)

1.17              16        Milan      Jeřábek               00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

1.15              3          Filip        Němec         171001            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

1.15              7          Petr         Spurný                01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

1.15              8          Daniel     Dvořák          210700            ZĎ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

1.15              6          Ondřej    Pokorný               01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.15              4          Dominik   Navrkal               02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 MŽ

1.10              7          Stanislav   Hladík                01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

1.10              7          Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        2506 SŽ

1.10              8          Bronislav Hudeček             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.09              17        David      Rozmahel           00            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

(90)

1.05              18        Jan         Jeřábek               00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

1.05              19        David      Kott                     00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

 

 

Dálka

 

5.82  +1,2     5          Tomáš    Kincl                        010298            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 D

5.69  -0,3      6          Ondřej    Kadlec         090300            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 SŽ

5.66              1          Filip        Šnejdar        250998            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

5.42              8          Milan      Havlih                 95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

5.41  -0,2      7          Daniel     Kincl                        051198            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        0609 D

5.31  -0,9      13        Michal    Pelán           170698            TJ Znojmo                               Olomouc         1005 D

5.31  0,0       12        Martin     Sobol           200596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 J

5.30              12        Ondřej    Pola                    95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

5.15              14=      Tomáš    Brzoň                  97            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 D

5.03  h          3          Siddartha Sivila          240400            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 SŽ

4.88                 2                                  TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

(10)

5.01              2          Jaromír               Čech                               98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 D

4.98              3          David      Svoboda             99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

4.94              4          Kamil      Toufar                 99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

4.94              5          Jakub      Němec                99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

4.85              3          Libor       Říha                    96            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 J

4.83              7          Dominik   Mitráš                 98            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 D

4.82              8          Petr         Čech                               98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

4.81              9          Jakub      Košárek               98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

4.80              4          Jaroslav   Pokorný              98            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

4.80              1          Dominik   Kučera               00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

(20)

4.80              10        Patrik      Šebák          151099            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

4.71              11        Vladimír   Čech                 99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

4.68              12        Petr         Vidourek      051299            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

4.65              13        Jakub      Marek                  99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

4.64              14        Martin     Paseka                99            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

4.61              15        Karel       Čertek                 99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

4.56              V          Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

4.52              16        Dominik   Turek                  98            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 D

4.52  h          1          David      Bix               170402            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 MŽ

4.34                 2                                  TJ Znojmo                               Znojmo                        2506 MŽ

4.50              17        Jakub      Stuchlík              00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

(30)

4.48              1          Jan         Oulehla              98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

4.45              18        David      Pawelka       030299            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

4.44              19        Daniel     Pitra                    98            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 D

4.43              2          Kryštof     Juránek        150200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

4.39              3          Jiří          Holík                        140300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

4.38  +0,2     12        Libor       Bartoš          231198            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 D

4.38              4          Miroslav   Fiala                       010600            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

4.37              2          Tomáš    Frimmel       240900            TJ Znojmo                               Znojmo                        0705 SŽ

4.29              20        Petr         Fukal                   98            ZS Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 D

4.25              21        Vojtěch               Kubíček              99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

(40)

4.23              4          Heřman   Holzer                 00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

4.22              1          Jan         Hoch                               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

4.22              6          Ondřej    Benáček             00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

4.20              7          Patrik      Lichý                              01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

4.19              8          Lukáš      Karas                  00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

4.18              22        Dominik  Dvořák                00            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 SŽ

4.18              10        Tomáš    Bořil                    01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

4.15              5          David      Krejčí                  00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 SŽ

4.15              4          Martin     Procházka           99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

4.13              12        Petr         Frolek                  00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

(50)

4.11              13        Radek     Černý                  00            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

4.10              1          Miroslav   Stopa          060303            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 P

4.07              23        Matyáš    Boček                 98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 D

4.06              24        Vladimír   Rejthar              98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

4.05              13        Petr         Chadim        280801            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 MŽ

4.05              5          Lukáš      Pavka           010300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

4.02              14        Matěj      Svoboda             00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

4.01              15        Viktor      Buzovský             01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 MŽ

3.96              V          Petr         Poláček              00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

3.95              16        Petr         Veleba                00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

(60)

3.95              7          Zdeněk    Frank                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

3.94              17        Dominik   Ošmera              00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

3.93              3          Michal    Novotný              03            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.89              18        Daniel     Schrödel             00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

3.86              9          Tomáš    Bokůvka       140800            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 SŽ

3.85              2          Erik         Procházka    260504            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

3.80              3          Matěj      Šulc                    02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

3.79              25        David      Rumian               99            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

3.74              6          Radovan   Nasadil              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.73              2          Denis      Iliáš              270402            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

(70)

3.73              7          Lukáš      Dubovský             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.72              19        Jan         Toufar                 01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

3.72              8          Jiří          Havlík                  99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.70              3          Michal    Kolařík         091201            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

3.68              11        Dominik   Navrkal        060202            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

3.67              4          Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

3.66              20        Tomáš    Fiala                               01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

3.63              9          David      Kalčík                 02            Gymnázium Polesného           Znojmo            Znojmo                        2506 MŽ

3.62              21        Petr         Škuta                  02            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

3.61              22        Milan      Jeřábek               00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

(80)

3.55              23        Tomáš    Lisý              010702            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

3.53              7          Daniel     Sýkora          140301            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 MŽ

3.52              24        Tomáš    Kratochvíl           01            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

3.47              10        Daniel     Vespalec            04            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.46              8          Pavel      Pavelka               00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

3.38              3          Tomáš    Fiala                               05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

3.36              12        Lukáš      Hlávka          041102            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

3.36              12        Vojtěch               Eibel                               04            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.34              9          Tomáš    Vražba                03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

3.30              5          Josef       Skalka          260202            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

(90)

3.30              4          Martin     Svoboda      011204            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

3.28              25        Michal    Švanda               00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

3.28              10        Matěj      Lichtenberg        02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

3.28              7          Vojtěch               Břinek                 02            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

3.26              14        Karel       Palička               03            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.25              5          Lukáš      Kostík           070403            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

3.25              8          Daniel     Kulaš                 02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

3.25              15        Marek      Eibel                               03            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.25              V          Adam      Mrkvička              01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

3.22              14        Radek     Havelka        151205            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 P

(100)

3.20              6          Jakub      Fičala          280901            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

3.20              7          Josef       Komárek      051001            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

3.14              8          Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

3.01              16        Fabián    Balík                        240604            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 P

3.00              17        Dan         Hlavička       161204            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2.90              9          Petr         Florian                04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2.90              18        Adam      Mrkvička       090901            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2.83              10        Michal    Bartoník       280306            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.74              19        Filip        Skalický       140904            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2.73              20        Eliáš       Utínek          090905            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

(110)

2.72              11        David      Musil                               02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

2.70              12        František   Jíša             270106            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.66              9          Daniel     Balík                               02            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

2.65              21        Josef       Novák           300605            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2.63              13        Tomáš    Bartoš                 06            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

2.60              14        Martin     Kravec                07            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

2.52              22        Kristián               Schuttera     270805            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2.49              22        Kryštof     Bar                      04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

2.35              11        Aleš        Veselý                 02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

2.28              16        Vít           Ďatko                  06            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

(120)

2.20              15        Miloš       Langmann   040102            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

 

 

Vrh koulí 3kg

 

10,77                        1          Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

10,04                        2          Daniel     Krejčí                  01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

9,79                        3          Miroslav   Fiala                       010600            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

9,38                        4          Siddartha Sivila          240100            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 SŽ

9,20                        2          Vít           Kurdějovský  110101            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

9,00                        6          Pavel      Cehelský             00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

8,90                        3          Petr         Smutný               01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

8,88                        4          Dominik   Dvořák                00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

8,76                        7          Petr         Chadim        280801            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

8,63                        5          Stanislav   Hladík                01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

(10)

8,59                        6          Pavel      Pavelka               00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

8,51                        8          Petr         Spurný                01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

8,22                        1          Marek      Milička                02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

7,90                        9          Šimon     Novotný       290501            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

7,34                        2          David      Kalčík          100102            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

7,00                        10        Zdeněk    Frank                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

5,76                        8          Daniel     Sýkora          140301            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

5,48                        3          Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2506 MŽ

5,17                        4          Radek     Nekvasil              01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

4,14                        10        Filip        Skalický       140904            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

(20)

3,55                        11        Eliáš       Utínek          090905            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

 

 

Vrh koulí 4kg

 

13,47                        1          Martin     Hochman            99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

11,97                        3          David      Novák           040700            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

11,73                        2          Michal    Pelán           170698            TJ Znojmo                               Znojmo                        0705 D

10,45                        3          Květoslav Krys                    99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

9,92                        4          Martin     Kubík                  98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

9,91                        5          David      Klimek                98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 D

9,84                        6          František   Stohl                  98            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 D

9,70                        7          Filip        Krula                               99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

9,53                        8          Michal    Horák                  99            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 SŽ

9,52                        2          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    0608

(10)

9,48                        9          Michal    Strečko               99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

9,34                        10        Petr         Šedrla                 99            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

9,33                        11        Vojtěch               Mach           160998            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 D

9,17                        4          Jan         Vojtěch        210599            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 SŽ

9,03                        12        Dominik   Pollach              98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

9,00                        13        Marek      Beneš                 99            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

8,86                        14        Daniel     Dusík            030199            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

8,49                        15        Daniel     Zvejška                98            ZŠ Nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 D

8,46                        16        David      Plešek                 99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

8,34                        1          Jan         Oulehla              98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

(20)

8,32                        17        Ondřej    Horák                  99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 SŽ

8,08                        2          Miroslav   Fiala                              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

8,02                        18        Aleš        Procházka           99            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0705 SŽ

7,71                        19        Vojtěch               Kubíček              99            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

7,63                        20        Petr         Fukal                   98            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 D

7,39                        3          Miroslav   Navrkal               99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

7,38                        21        Bronislav Mahdal               98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 D

7,33                        4          Petr         Svoboda             98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

7,19                        5          Jan         Janíček               00            Gymnázium Polesného           Znojmo            Znojmo                        2506 SŽ

6,98                        6          Šimon     Novotný              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

(30)

6,93                        22        Petr         Purč                    99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

6,55                        7          Jiří          Havlík                  99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

4,38                        8          Radovan   Nasadil              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

 

 

Vrh koulí 5kg

 

12,26                        2          Lukáš      Dočekal              97            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 D

11,80                        3          David      Nečas                 95            SŠDOS Mor. Krumlov              Břeclav                        2409 J

11,63                        1          Aleš        Teplý           160298            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

11,12                        2          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Nitra /SVK        0410

8,46                        2          Vojtěch               Mach           160998            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        1504 D

 

 

Vrh koulí 6kg

 

13,63                        1          Dominik   Wünsche     240596            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 J

13,50                        8          Tomáš    Svoboda      040896            TJ Znojmo                               Třinec              2906 J

12,83            h          7          Ondřej    Zoufalý        040798            TJ Znojmo                               Olomouc         2601 J

12,61               10                                TJ Znojmo                               Olomouc         1005 J

11,00            h          13        Bernard   Kuchťák       090495            TJ Znojmo                               Olomouc         2601 J

 

 

Vrh koulí 7,26kg

 

12,15                        4          Tomáš    Svoboda      040896            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

11,55                        7          Dominik   Wünsche     240596            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 J

11,41                        6          Ondřej    Zoufalý        040795            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 J

8,08                        2          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    0805

 

 

Hod diskem 1kg

 

53,25                        1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Budapešť /HUN2703

36,47                        2          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    2607

18,67                        7          Jan         Vojtěch        210599            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 SŽ

 

 

Hod diskem 1,5kg

 

39,92                        1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    1510

 

 

Hod diskem 1,75kg

 

36,22                        6          Tomáš    Svoboda      040596            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 J

35,76                        10        Ondřej    Zoufalý        040795            TJ Znojmo                               Olomouc         1005 J

35,08                        12        Dominik   Wünsche     240596            TJ Znojmo                               Olomouc         1005 J

34,56                        13        Bernard   Kuchťák       090495            TJ Znojmo                               Olomouc         1005 J

 

 

Hod diskem 2kg

 

34,52                        5          Tomáš    Svoboda      040596            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 J

32,54                        8          Ondřej    Zoufalý        040795            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 J

31,71                        9          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

31,04                        10        Bernard   Kuchťák       090495            TJ Znomo                                Olomouc         1805 J

30,03                        12        Dominik   Wünsche      240596            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 J

 

 

Hod kladivem 4kg

 

36,64                        8          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               Děčín               2806

 

 

Kladivo 5kg

 

43,32                                    Miloš       Gryc             070549                                                            Kolín                2709

 

 

Hod kladivem 6kg

 

43,55                        10        Tomáš    Svoboda      040596            TJ Znojmo                               Třinec              2806 J

30,10                        10        Bernard   Kuchťák       090495            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 J

 

 

Hod kladivem 7,26kg

 

36,85                        4          Tomáš    Svoboda      040896            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

35,56                        5          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Olomouc         1805

25,89                        10        Bernard   Kuchťák       090495            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 J

25,86                        10        Daniel     Kincl                        051198            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        0609 D

 

 

Hod oštěpem 500g

 

28,50                        VT       Miloš       Gryc             070579            TJ Znojmo                               Izmír /ZUR        2408

18,87                        3          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-žabovřesky    2607

 

 

Hod oštěpem 600g

 

28,50                        VP       Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Izmír /TUR       3008

 

 

Hod oštěpem 800g

 

47,28                        4          Dominik   Wünsche     240596            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 J

24,90                        1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    0805

 

 

Hod kriketovým míčkem

 

68,80                        1          Martin     Hochman            99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1010 SŽ

59,00                        V          Siddartha Sivila          240400            TJ Břeclav                               Břeclav                        0606 SŽ

56,81                        1          Miroslav   Auer                               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 MŽ

54,88                        2          Ladislav   Čaněk                01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

53,58                        3          Vít           Kurdějovský  110101            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 MŽ

53,50                        4          Patrik      Lichý                              01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        0705 MŽ

50,72                        5          Zbyněk    Nečas                 00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 SŽ

48,21                        6          Ondřej    Čech                               01            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 MŽ

46,65                        7          Lukáš      Baňas                 01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 MŽ

46,31                        5          Tomáš    Frimel          240900            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

(10)

45,60                        8          Petr         Poláček              00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

44,00                        9          Vojtěch               Fajkus                 01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 SŽ

43,37                        10        Zdeněk    Frank                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 SŽ

42,73                        7          Daniel     Sýkora          140301            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

42,60                        11        Pavel      Čech                               01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

42,52                        12        Petr         Vlach                   01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0705 MŽ

41,78                        3          Stanislav   Hladík                01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 MŽ

41,40                        13        Tomáš    Jaroš                   02            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

41,28                        14        David      Kott                     00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0705 SŽ

40,96                        15        Pavel      Pelc                    00            ZŠ Miroslav                              Znojmo                        0705 SŽ

(20)

40,90                        16        Daniel     Schrödl               00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 SŽ

40,68                        17        Jan         Chvátal               00            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0705 SŽ

40,67                        18        Josef       Kudláček            02            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        0705 MŽ

40,50                        V          Vojtěch               Havlíček       010100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

40,35                        19        Tomáš    Bajko                  00            ZŠ Znojmo, Pražská                 Znojmo                        0705 SŽ

40,19                        4          Dušan     Lukáš           230101            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

39,86                        20        Filip        Juříček                01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0705 MŽ

39,80                        2          Tomáš    Bogner                01            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 SŽ

39,62                        5          Tomáš    Lisý              010702            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

39,46                        1          Kamil      Švábík                 03            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

(30)

39,25                        21        Matěj      Svoboda             00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

39,22                        22        Roman    Moravčík             00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0705 SŽ

38,92                        23        Daniel     Krejčí                  01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0705 MŽ

38,34                        6          Petr         Chadim        280101            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2204 MŽ

37.81                        25        Tomáš    Brůža           200301            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0705 MŽ

36,22                        2          Denis      Dobrovolný         03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

36,16                        4          Michal    Novotný              03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

35,96                        3          Matěj      Huňka          230603            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 P

35,00                        V          Adam      Mrkvička              01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

34,25                        26        Ondřej    Svoboda             01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0705 MŽ

(40)

34,00                        3          Matěj      Šulc                    02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

33,68                        8          Lukáš      Modrý          200302            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

33,02                        9          Alfréd      Pawelka       030402            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

32,96                        10        Denis      Iliáš              270402            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

32,88                        4          Ondřej    Procházka           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

31,46                        11        Daniel     Balík                               02            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

31,14                        28        Šimon     Novotný              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0705 SŽ

29,95                        12        Rostislav   Klepáček     041002            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

29,60                        13        Josef       Skalka          261202            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

28,50                        8          David      Musil                               02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

(50)

28,30                        9          Daniel     Kulaš                  02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

27,58                        5          Tomáš    Bartoš                 06            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

26,46                        6          Miroslav   Řepka         291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

25,62                        7          Lukáš      Peřinka        130303            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

25,30                        8          Petr         Florian                04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

24,80                        9          Matyáš    Havlík           070904            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

24,30                        10        Vojtěch               Břinek                 02            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 MŽ

23,42                        13        Tomáš    Vražba                03            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

23,04                        10        Tomáš    Krejčí                  05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

19,86                        11        Martin     Kravec                07            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

 

 

Břemeno 7,26kg

 

11,74                        3          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    2607

 

 

Břemeno 9,08kg

 

18,38                        1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    1110

 

 

Břemeno 11,34kg

 

15,40                        2          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    1510

15,35                        3          Tomáš    Svoboda      040896            TJ Znojmo                               B-Žabivřesky     0608 J

 

 

Břemeno 15,88kg

 

12,01                        2          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    1405

 

 

4 x 60 metrů

 

30.4              1b2      ZŠ Ivančická MK /Pitra 98, Horák, Drahozal, Paseka               Znojmo                        0705 D

30.6              1b1      ZŠ a MŠ Blížkovice /Turek 98, Pokorný, Hochman, Šnejdar    Znojmo                        0705 D

31.0              2b2      ZŠ Hrušovany n/J. /Dusík, Vidourek, Novotný 98, Čertek           Znojmo                        0705 D

31.1              2b1      ZŠ Klášterní MK /Maštalíř 98, Čech V., Stuchlík, Čech J.        Znojmo                        0705 D

31.46                        2          TJ Znojmo /Sivila, Frank, Havelka KADLEC                             Znojmo                        1010 SŽ

31.7              3b2      ZŠ a MŘ Pražská Zn /Trochta, Rejtar 98, Houzír, Kubík                       Znojmo                        0705 D

31.8              4b2      ZŠ Miroslav /Krula, Mitrám 98, Demek, Weiss                          Znojmo                        0705 D

31.9              3b1      ZŠ Mládeže Zn /Vavřina 98, Kulíšek, B oček, Jordán               Znojmo                        0705 D

31.9              4b1      ZŠ Nám. Republiky Zn /Pawelka 99, Šebák, Jelínek, Marek     Znojmo                        0705 SŽ

32.9              1b1      ZŠ nám. Republiky Zn /Sivila, Frank, Havlíček, Holzer 00        Znojmo                        0705 SŽ

33.2              5b2      ZŠ a MŠ Tasovice /Svoboda, Němec, Králík, Plešek 99                      Znojmo                        0705 SŽ

(10)

33.88                        6          TJ Znojmo /Bokůvka 00, Bix, Frimel, Sivila                             Vyškov              0405 SŽ

33.7              6b2      ZŠ a MŠ Pražská Zn /Košárek 98, Minich, Čech, Cvach                      Znojmo                        0705 D

34.0              1b2      ZŠ a MŠ Jevišovice /Schäfer 00, Culek, Hoch, Neužil             Znojmo                        0705 SŽ

34.4              2b2      ZŠ Klášterní MK /Bořil, Frolek 00, Karas, Oliva                                    Znojmo                        0705 SŽ

34.6              2b1      Gy Polesného Zn /Juránek, Bokůvka, Holík 00, Kurdějovský     Znojmo                        0705 SŽ

34.9              3b2      ZŠ Ivančická MK /Rozmahel 00, Kudláček, Čaněk, Lichý       Znojmo                        0705 SŽ

35.3              4b2      ZŠ a MŠ Tasovice /Bukovský, Jeřábek J. 00, Matoušek, Fajkus            Znojmo                        0705 SŽ

35.5              3b1      ZŠ Mládeže Zn /Frimel 00, Kott, Baňas, Toufar                                   Znojmo                        0705 SŽ

35.7              5b2      ZŠ Hrušovany n/J. /Brožek 00, Lisý, Lukáa, Kondratík               Znojmo                        0705 SŽ

35.9              4b1      ZŠ Miroslav /Kopečný, Škuta, Pelc 00, Vacek                         Znojmo                        0705 SŽ

(20)

35.9              5b1      ZŠ a MŠ Pražská Zn /Veleba 00, Balík, Benáček, Filípek         Znojmo                        0705 SŽ

37.7              6b1      ZŠ a MŠ Pražská Zn /Svoboda, Švanda, Bajko, Nečas 00       Znojmo                        0705 SŽ

38.51                        4          TJ Znojmo /Bix 02, Skalka, Sýkora, Hlávka                              Břeclav                        1105 MŽ

38.6              6b2      ZŠ Mládeže Znojmo /Toufar 01, Peřinka, Houzír, Machala     Znojmo                        0705 MŽ

39.6              5b1      ZŠ Miroslav /Toufar 99, Kubíček, Strečko, Kratochvíl              Znojmo                        0705 SŽ

 

 

4×100 metrů

 

45.61                        1b1      TJ Znojmo /Liščák, Kocman, Spáčal, Bartoš                           Břeclav                        2106

48.10                        5b1      TJ Znojmo /Hrubý, Kolenič, Liščák, Spáčal                             Olomouc         1805

48.87                        1b2      TJ Znojmo /Hrubý, Čabala, Kincl T., Kincl D.                         Břeclav                        2106

 

 

4×400 metrů

 

3:57.67         1b2      TJ Znojmo /Čabala, Havelka Hrubý, Seitl                                Břeclav                        0609

 

 

100-200-300-400 metrů

 

2:21.33         2b2      SŠDOS Mor. Krumlov / Jacko, Nečas, Mitráž, Brzoň                Břeclav                        2409 J

 

 

Sprinterský trojboj

/60 metrů – 100 metrů – 200 metrů/

 

2220             2          Dominik   Liška                        170894            TJ Znojmo                               Třebíč              0306

7.26/-1,2   11.10/+1,3   22.71/+1,5

 

 

Pětiboj

/60 m př. – míček – 60 m – dálka – 800 m/

 

975                        2          Tomáš    Bogner                01            AC moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

12.17   39,35   9,43   3.67     2:58.04

 

 

Vrhačský trojboj

/koule 4kg – disk 1kg – oštěp 500g/

 

1182             3          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    2607

9,19 36,47 18,87

 

 

Vrhačský trojboj

/koule 5kg – disk 1kg- oštěp 500g/

 

1612             1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    2607

10,39   48,64   27,25

 

 

Vrhačský pětiboj

/ koule 4kg – disk 1kg- oštěp 500g – kladivo 4kg- břemeno 7,26 kg/

 

2215             3          Karel       Bednář         090344            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    2607

9,09   36,47   18,87   35,15   11,74

 

 

Vrhačský pětiboj

/koule 5kg-disk 1kg-oštěp 500g-kladivo 5kg-břemeno 9.08kg/

 

3189             1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Kolín                2709

10,91   50,07   26,38   43,32 17,55

 

 

Vrhačský pětiboj

/koule 5kg-disk 1kg-oštěp 600g-kladivo 5kg-břemeno 9,08kg

 

2964             2          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               Izmír /TUR       3008

10,90   46,49   28,50   39,72  15,62

 

 

Vrhačský pětiboj

/koule 7,26kg-disk 2kg-oštěp 800g-kladivo 7,26kg-břemeno 15,88kg

 

2024             1          Miloš       Gryc             070549            TJ Znojmo                               B-Žabovřesky    0805

8,08   31,31   24,90   33,76   11,28

 

 

 

Tabulky výkonů 2014 ženské složky

 

 

50 metrů

 

7.4              1A        Klára       Řezáčová    180100            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 SŽ

7.5              2r1       Adéla      Marxová       020300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

7.5              1A        Jana       Pelánová            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

7.6              3A        Simona               Radová        011100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

7.7              1r3       Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

7.8              4r1       Jana       Dvořáková    051100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

7.8              2r2       Jolana    Švanerová          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

7.9              2r3       Karla       Zoufalá        110901            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

8.0              2B        Kateřina   Vláčilová           04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

8.1              4r2       Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

(10)

8.1              3r1       Eva         Nečasová     150701            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

8.2              3r3       Daniela               Cihlářová     090103            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

8.2              4r3       Tereza    Zigová                02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

8.2              5r2       Helena    Juráková             02            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

8.3              5r3       Kateřina   Neuwirthová           190701            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

8.3              2r4       Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

8.3              3r4       Eliška      Juranová             02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

8.4              1r3       Eliška      Břinková              04            ZŠ Ivančická Mor.Krumlov       Znojmo                        2204 P

8.4              5r1       Sabina    Pikolonová          00            TJ Při ZŠ Blížkovice                Znojmo                        2205 SŽ

8.5              2          Alžběta               Vajčnerová         03            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

(20)

8.5              4r4       Aneta      Březovská            02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

8.6              1r1       Jana       Šlesariková  050703            ZŠ Hevlín                                 Znojmo                        2204 P

8.6              3          Anna       Kocandová         03            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 P

8.6              6r1       Jana       Hrušková      100800            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

8.7              1r2       Kristýna   Vágnerová          04            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

8.9              4r2       Anna       Křížová               03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

8.9              2r3       Natálie    Plačková             04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

8.9              1r4       Nikol       Bystrianská   280205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

8.9              5r2       Ivana      Valendová   261001            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

8.9              1r5       Simona               Lapešová     131004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

(30)

9.0              2r1       Romana   Víchová             03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

9.0              3r3       Valentina   Domacasse            150205            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

9.0              2r4       Veronika   Králíčková          05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

9.1              3r4       Nela        Boudná        270706            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

9.1              6r1       Lenka      Zejdová              00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

9.3              3r1       Viviena               Hausmann          03            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

9.3              4r3       Kateřina   Kravcová           05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

9.3              2r5       Natálie    Kocábová           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 P

9.4              4r1       Adéla      Pánková       071003            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

9.9              5r3       Elen        Kudrnová     250105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

(40)

9.9              3r5       Marie      Hamzová     310507            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

10.0              5r4       Anna       Valendová   290107            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

10.3              5r2       Tereza    Tkadlecová  210105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

12.5              5r5       Nela        Hrazdírová   190308            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

 

 

60 metrů

 

8.05                        1          Tereza    Blanářová    141299            TJ Znojmo /TJ Lok. Břeclav     Znojmo                        1010 SŽ

8.5              1b2      Ema        Zapletalová        00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

8.5              1b1      Tereza    Neuwirthová 141298            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

9.37               5b3                              Gymnázium Polesného Znojmo          Břeclav                        2409

8.6              1r3       Klára       Řezáčová    180100            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 SŽ

8.6              1b4      Vendula   Krejčová            01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

8.6              1b5      Julie       Částková             01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

8.7              1r2       Kristýna   Hubnerová          00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 SŽ

8.7              1r1       Kristýna   Horká                  01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

8.7              1b1      Michaela   Kabilková   050499            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

8.7              1b2      Monika    Vítámvásová            230999            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

9.35               6                      TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

(10)

8.7              2b2      Tereza    Prokešová           99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

8.7              1r4       Simona               Procházková            190800            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

8.95                        4b1      Vendula   Němcová           97            Gymnázium Polesného Znojmo          Břeclav                        2409 D

8.8              2b1      Simona               Smrčková            99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

8.8              3b1      Karolína   Uhrová               99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

9.13                        3b3      Eva         Slováková    010798            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 D

8.9              3b1      Tereza    Maxerová            98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

8.9              1b3      Kamila    Sobotková           99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

8.9              1b1      Kateřina   Pacíková           00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

8.9              1b3      Adéla      Maxová        020300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0605 SŽ

(20)

8.9              2          Jana       Pelánová            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

9.17               V                                  ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606

9.22            h          2B        Kristýna   Dobešová    290903            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 P

9.63               1b1                              TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

9.0              2r1       Martina               Fialová               99            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 SŽ

9.0              2r1       Karla       Zoufalá        110901            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 MŽ

9.0              2r2       Andrea    Miklasová     110601            ZŠ Hevlín                                 Znojmo                        2204 MŽ

9.0              2b3      Anna       Hošpesová   110299            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

9.0              3b1      Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

9.1              3r1       Jana       Mojžíšová    240899            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

9.55               5r3                               TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

9.1              3b3      Michaela   Pragrová           99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

9.1              3b1      Jana       Dvořáková    051100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

(30)

9.2              3r1       Michaela   Lohniská    031002            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

9.2              4          Anna       Zbirovská             01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

9.2              1b4      Nikol       Slabá                  99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

9.2              4b1      Natálie    Svobodová         00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

9.2              3b2      Jana       Koudelková         01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

9.2              2b5      Jolana    Švanerová          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 MŽ

9.56               V                                  ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606

9.2              3r1       Adéla      Slepánková  080201            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

9.2              2r4       Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 MŽ

9.68               1b3                              TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

9.3              4r1       Jana     Hochová             01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

9.3              4b3      Eliška      Strnadová           00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

(40)

9.3              5b1      Magdaléna Eberlová          00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

9.3              2b4      Hana       Cidlinská             01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 MŽ

9.3              2b2      Dana       Oujezdská           99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

9.3              2r3       Simona               Radová               00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

9.4              3r2       Agáta      Urbánková          01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

9.4              4r2       Kateřina   Krejčí         070802            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

9.4              2r3       Viktorie               Kabelová     061101            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

9.4              1r4       Barbora     Fialová              02            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

9.4              2b3      Vendula   Nekvasilová                   01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

9.4              3b4      Karolína   Ciffrová              01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

(50)

9.4              5r1       Eva         Nečasová     150701            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

9.77               V                                  ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606

9.5              3r3       Denisa    Coufalová    150300            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

9.5              3r3       Kristýna   Auerová       130901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

9.5              2r4       Natálie    Nováková     120802            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

9.5              4b1      Markéta   Maňurová           99            ZŠ a MŠ Pražská Znojmo         Znojmo                        0605 SŽ

9.5              5b1      Kateřina   Vráblíková         99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

9.5              4b2      Kamila    Třetinová            98            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 D

9.5              5b2      Michaela   Kojanová   170899            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

9.5              2b4      Denisa    Krotká                 00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

9.6              4r3       Barbora     Podsklanová110302           ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

(60)

9.6              3b4      Anna       Hrůzová              00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

9.6              4b2      Karolína   Valová               00            ZŠ Klášterní Mor Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

9.6              5b2      Ilona       Konvalinková                  00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

9.6              3b3      Kateřina   Vláčilová           01            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

9.6              4b3      Lucie      Botíková              01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

9.6              4b5      Eliška      Juranová             02            ZŠ a MŽ Blížkovice                  Znojmo                        0605 MŽ

9.6              1b3      Anna       Přítulová             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

9.91                        6r2       Daniela               Cihlářová     090103            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 P

9.7              4r4       Lucie      Štorková       171002            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

9.7              5b3      Michaela   Dvořáková         00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

(70)

9.7              4b1      Gabriela   Jordánová         01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

9.8              2r4       Kristýna   Dítětová       111299            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

10.10               6r3                               TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

9.8              5b4      Aneta      Březovská            02            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

9.8              5b1      Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

9.8              4r4       Kateřina   Loucká              01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

10.08            -3,0      6r4       Eliška      Hamzová     016001            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 MŽ

9.9              4r1       Eva         Dufková        231199            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1504 SŽ

9.9              3r4       Natálie    Spoustová           99            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

9.9              6r1       Tereza    Zigová                02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 MŽ

10.16                        4r2       Eliška      Břinková              04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

(80)

10.0              5r1       Eva         Heroldová    211199            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

10.0              4r3       Ivana      Valendová   261001            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 MŽ

10.83               8r3                               TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

10.0              5b3      Nina        Reichlová           99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

10.1              6b2      Nikol       Vyškovská            01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

10.1              3b2      Karolína   Eratová              99            Gymnázium polesného Znojmo           Znojmo                        2506 SŽ

10.2              4b2      Lenka      Košárková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

10.3              5r3       Petra       Pokorná       071102            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

10.4              2b3      Lucie      Svobodová         00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

10.4              3b3      Anna       Šlechtová           02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

10.4              5r3       Nikol       Bystrianská   280205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir      Znojmo                        1610 P

(90)

10.80                        V          Kateřina   Kárníková          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

10.6              4b3      Eliška      Bartoňková          02            Gymnázium polesného Znojmo           Znojmo                        2506 MŽ

11.21            h          3r2       Adéla      Pánková       071003            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 P

11.23                        1b2      Nikol       Pavlíková            05            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

11.27                        2r2       Ivana      Kulašová             05            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

11.41                        3b1      Kamila    Reischlová   150804            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

11.54                        2b3      Aneta      Řepková       291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

11.3              4r2       Jitka        Slepánková  281004            ZŠ a MŠ Suchohrdly u MIr.     Znojmo                        1610 P

11.7              4r1       Marie      Hamzová     310507            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 P

12.08               3b2                              TJ Znojmo                               Znojmo                        1010

12.02                        2b2      Barbora   Budínová     200807            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

(100)

12.71                        4b2      Sára        Pavlíková            07            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

12.97                        5b2      Sofie       Pavlíková           07            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 P

 

 

100 metrů

 

13.4              1b1      Eva         Slováková    010798            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

14.11   +0,1     6b3                              TJ Znojmo                               Břeclav                        0609

13.98            +0,4     3b2      Patricie               Slosarčíková            060699            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 SŽ

13.9              1b2      Denisa    Melichárková                  98            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 D

14.3              2b1      Kristýna   Jägerová     060298            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

14.3              3b1      Sendy     Motinová     230298            TJ Znojmo /Izrael                    Znojmo                        1504 D

14.83   -1,6      7b3                              TJ Znojmo                               Olomouc         1805

14.7              2b2      Kateřina   Držmíšková        98            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 D

15.0              3b2      Michaela   Samková           96            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 J

15.27            +0,3     6b3      Eliška      Navrkalová   020398            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 D

15.9              4b1      Hana       Lujcová              98            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

 

S nedovolenou podporou větru

14.81            +2,1     6r2       Sendy     Motinová     230298            TJ Znojmo /Izrael                    Olomouc         1406 D

 

 

150 metrů

 

20.04                        1          Tereza    Blanařová    140299            TJ Znojmo /TJ Lok. Břeclav     Znojmo                        1010 SŽ

21.88            -0,6      4b4      Monika    Vítámvásová            230999            TJ Znojmo                               Opava              2206 SŽ

22.47                        6          Anna       Vacová        171199            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

23.6              1          Karla       Zoufalá        110901            TJ Znojmo                               Znojmo                        2306 MŽ

24.27               4b2                              TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

23.8              2          Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Znojmo                        2306 MŽ

24.06                        2b4      Jana       Mojžíšová    240899            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 SŽ

23.9              3          Kateřina   Vláčilová           01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2306 MŽ

24.1              1b1      Daniela               Cihlářová     090103            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

24.75               4b5                              TJ Znojmo                               Břeclav                        1105

24.6              2b1      Anna       Truhlářová   060902            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

25.0              1b2      Ivana      Skřivanová          04            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 P

(10)

25.2              3b1      Anna       Teplá           210403            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

25.3              4b1      Jana       Šlesariková  050703            ZŠ Hevlín                                 Znojmo                        2204 P

26.7              2b2      Anna       Klepáčková  050506            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

27.0              5b1      Klára       Janáková     231003            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

27.2              3b2      Simona               Lapešová     131004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

27.9              6b1      Adéla      Pánková       071003            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

28.2              4          Ivana      Valendová   261001            TJ Znojmo                               Znojmo                        2306 MŽ

28.8              4b2      Iva          Polachová   270705            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

30.0              5b2      Aneta      Řepková       291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

30.6              6b2      Anna       Valendová   290107            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

 

 

200 metrů

 

29.63            +,1       2b4      Eva         Slováková    010798            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 D

30.24            0,0       3b2      Shannon   Sivila          181197            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 D

30.67            +1,3     4b3      Sendy     Motin           230298            TJ Znojmo /Izrael                    Olomouc         1005 D

32.56            +0,2     5b2      Anna       Hošpesová   110299            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 SŽ

 

 

300 metrů

 

46.3                       1          Eva         Slováková    010798            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

47.72         3          Michaela   Kabilková   050499            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

53.49         2b1      Eva         Králová               02            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

54.17         6b3      Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 MŽ

57.5                       2          Aneta      Vozková       110899            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

57.77         2b4      Ivana      Skřivanová          04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

58.5                       3          Michaela   Kojanová   170899            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        1504 SŽ

59.55         3b4      Eliška      Břinková              04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

1:00.2                       4          Denisa    Coufalová    150300            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

1:00.2                       5          Eva         Dufková        231199            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1504 SŽ

(10)

1:08.39         2b2      Ivana      Kulašová             05            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

 

 

400 metrů

 

1:08.47         2b2      Eva         Slováková    010798            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 D

1:11.06   h    4b4      Sendy     Motinová     230298            TJ Znojmo /Izrael                    Bratislava         0102 D

1:11.62         6b1      Shannon   Sivila          181197            TJ Znojmo                               Olomouc         1805 D

 

 

500 metrů

 

1:34.7                       1          Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        1006 MŽ

1:39.7                       3          Klára       Řezáčová    180100            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

1:44.8                       6          Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 MŽ

1:49.1                       7          Lucie      Horáčková    120200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

2:10.2                       9          Helena    Juráková             02            ZS nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

 

 

600 metrů

 

1:53.2                       1          Tereza    Neuwirthová        98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 D

1:59.1                       2          Simona               Procházková            180900            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1:59.8                       1b1      Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 MŽ

2:00.1                       2b1      Jana       Dvořáková    051100            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

2:00.1                       1b2      Eliška      Zimková              01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

2:05.0                       3b1      Julie       Částková             01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

2:06.4                       2b2      Barbora   Fialová               02            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

2:07.2                       3b2      Sofia       Štulíková             02            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

2:09.0                       4b1      Kristýna   Kubrová              00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

2:09.2                       3          Eva         Smrčková            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

(10)

2:10.2                       5b1      Gabriela   Novotná            00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

2:10.6                       6b1      Alena      Pavlačková         00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

2:10.9                       5b2      Natálie    Nováková     120802            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

2:11.0                       7b1      Magdaléna Eberlová          00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

2:11.5                       4          Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

2:12.2                       8b1      Sandra    Samsonková                   00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

2:13.6                       9b1      Beáta      Oslzlová              01            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

2:14.8                       6b2      Aneta      Březovská            02            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

2:15.2                       7b2      Klaudie               Klaudingerová100201 ZŠ nám. Republiky Znojmo Znojmo                        0605 SŽ

2:15.5                       4          Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

(20)

2:16.3                       10b1    Barbora   Bílková               01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

2:17.2                       11b1    Kateřina   Sklenářová        00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

2:17.3                       8b2      Natálie    Bartošíková         01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 MŽ

2:17.3                       5          Eliška      Juranová             02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

2:17.5                       9b2      Nikol       Vyškovská             01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

2:18.4                       1          Aneta      Pospíchalová       03           ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

2:18.8                       4          Gabriela   Jordánová         00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:21.0                       10b2    Tereza    Zigová                02            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

2:23.2                       8          Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

2:23.8                       8          Kateřina   Bačová       260200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 SŽ

(30)

2:25.7                       9          Jana       Pelánová            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

2:26.3                       10        Jana       Švandová           03            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 P

2:27.2                       5          Eliška      Bartoňková          02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

2:27.3                       6          Adéla      Bednaříková        00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:27.4                       7          Lota        Kacetlová           99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:27.5                       8          Petra       Kloudová            99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:28.0                       11b2    Veronika   Krčmářová         00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

2:28/.4          11        Nikol       Bystrianská   280205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

2:29.4                       10        Erika       Roudnická          02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

2:30.1                       14        Kateřina   Loucká              01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

(40)

2:30.5                       9          Katarína   Pfepferová         99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:31.5                       10        Nela        Gerspitzerová       99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

2:31.6                       11        Daniela               Cihlářová     090103            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2:32.1                       2          Klára       Janáková     231003            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2:32.1                       11        Michaela   Küfhaberová                 01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

2:35.4                       12        Barbora   Cutáková            01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

2:36.4                       12b2                   Nguyen               01            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

2:38.2                       12b1    Markéta   Ambrožová         00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

2:39.7                       3          Zdeňka    Stixová               03            AC Moravský Krumlov              Znojmo                        2204 P

2:43.7                       13b2    Denisa    Vespalcová         01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

(50)

2:44.1                       12        Marie      Hamzová     310507            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2:44.9                       14b2    Natálie    Kocábová           03            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 P

2:52.4                       13        Simona               Lapešová     131004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2:53.6                       4          Natálie    Plačková             02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2:55.5                       17        Jitka        Slepánková  281004            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

 

 

800 metrů

 

2:30.52         4          Shannon   Sivila          181197            TJ Znojmo                               Břeclav                        0609 D

2:38.22         9          Barbara   Chrenková   290595            TJ Znojmo /Slovensko             Olomouc         1005 J

2:43.1                       1b1      Michaela   Kabilková   050499            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

2:43.74         10        Simona               Kuchařová   251296            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 J

2:50.0                       1          Julie       Částková             01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

2:50.61         3          Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 MŽ

2:51.07         5          Sendy     Motinová     230298            TJ Znojmo /Izrael                    Břeclav                        2106 D

2:53.7                       1          Martina               Fialová               99            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 SŽ

2:53.9                       1b2      Kamila    Sobotková           99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

2:55.2                       2b2      Sára        Kubátová     070800            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

(10)

2:56.5                       2          Natálie    Nováková     120802            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        2204 MŽ

2:57.1                       3          Barbora     Fialová              02            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

2:57.4                       3b2      Michaela   Pragrová           99            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

2:57.6                       4          Marie      Radnická            01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

2:59.0                       3b1      Hana       Křivánková          99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

2:29.7                       4b2      Eva         Smrčková            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

3:02.9                       4b1      Anna       Valterová            98            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 D

3:04.5                       5b1      Veronika   Blažíčková        99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

3:06.5                       6b1      Tereza    Štarmanová        99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

3:08.6                       5          Agáta      Urbánková           01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

(20)

3:08.7                       5b2      Anna       Hrůzová              00            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0605 SŽ

3:10.8                       3          Kristýna   Hubnerová          00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 SŽ

3:11.8                       6b2      Kateřina   Löflerová           98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 D

3:12.66         13        Kristýna   Kučerová     131099            TJ Znojmo                               Vyškov              0405 SŽ

3:12.7                       6          Isabela    Cvaková       060901            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

3:12.7                       7          Klaudie               Klaudingerová100201 ZŠ nám. Republiky Znojmo Znojmo                        2204 MŽ

3:13.1                       8          Kateřina   Vláčilová           01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 MŽ

3:16.68 h     10        Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 MŽ

3:22.3                       7b1      Aneta      Vozková       110899            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0605 SŽ

3:27.8                       8b1      Tereza    Melkusová           99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

(30)

3:29.3                       7b2      Dagmar   Hejdová              99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

3:34.4                       9b1      Anna       Říhová                98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

3:37.65         7          Jana       Pelánová     050600            TJ Znojmo                               Znojmo                        0101 SŽ

3:39.9                       8b2      Gabriela   Procházková       99          ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

 

 

1500 metrů

 

5:08.95         7          Shannon   Sivila          181197            TJ Znojmo                               Třinec              2806 D

5:58.5                       2          Simona               Kuchařová   251296            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 J

 

 

3000 metrů

 

11:42.57       5          Shannon   Sivila          181197            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 D

11:43.70       4          Barbara   Chrenková   290595            TJ Znojmo /Slovensko             Olomouc         1005 J

12:24.35       14        Simona               Kuchařová   251296            TJ Znojmo                               Třinec              2906 J

 

 

5000 metrů

 

21:26.69       2          Simona               Kuchařová   251296            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

 

 

Výška

 

1.59  h          1          Tereza    Neuwirthová        98            Gymnázium Polesného Znojmo          Mor.Krumlov    1612 D

1.50                 1                             98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 D

1.46              1          Kateřina   Pánková     180998            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 D

1.46              1          Kateřina   Neuwirthová           190701            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

1.45              5          Michaela   Veselá       290198            TJ Znojmo                               Olomouc         1406 D

1.43  h          1          Eva         Horáková             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 SŽ

1.40  h          3          Marie      Horáková             96            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

1.38              2          Kristýna   Pirožková     280998            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 D

1.35              12=      Eliška      Svobodová         97            Gymnázium Polesného Znojmo          Břeclav                        2409 D

1.35              2          Simona               Procházková            180900            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

1.35  h          2          Karolína   Valová               00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Mor.Krumlov    1612 SŽ

1.29                 4                             00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

(10)

1.35  h          2          Adéla      Maxová        020300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 SŽ

1.33                 2                                  Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0605 SŽ

1.34              3          Tereza    Vlčková        261298            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 D

1.30              1          Nicola     Jenerálová          99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

1.30              4          Denisa    Štulíková             98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

1.30              5          Tereza    Přívětivá      191198            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0605 D

1.30              4          Kristina               Geržová              99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2605 SŽ

1.30  h          3          Hana       Řehořová            99            Gymnázium Mor.Krumlov        Mor.Krumlov    1612 SŽ

1.30  h          3          Petra       Macková             97            SŠDOD Mor. Krumlov              Mor.Krumlov    1612 D

1.30  h          2          Jana       Koudelková         01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 MŽ

1.30  h          4          Kateřina   Kulíková            00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 SŽ

(20)

1.26              6=        Simona               Smrčková            99            ZŠ nám.Republiky Znojmo      Znojmo                        0605 SŽ

1.26              6=        Andrea    Horáčková           00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

1.26              8          Anna       Valterová            98            TŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 D

1.25              4=        Michaela   Samková           96            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 J

1.25              3          Sabina    Pikolonová          00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

1.25              4          Jana       Mojžíšová    240899            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

1.25              4          Adéla      Slepánková  080201            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 MŽ

1.25              5          Barbora   Písařovicová                   00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2605 SŽ

1.25              4          Michaela   Kabilková   050499            TJ Znojmo                               Znojmo                        1010 SŽ

1.25  h          4=        Sofie       Štulíková             02            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Mor.Krumlov    1612 MŽ

(30)

1.25  h          4=        Denisa    Vespalcová         01                                                            Mor.Krumlov    1612 MŽ

1.25  h          6          Lenka      Věchetová          99            Gymnázium Mor.Krumlov       Mor.Krumlov    1612 SŽ

1.22                 9=                           99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

1.25  h          4          Kristýna   Peterčáková                   98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Mor.Krunlov     1612 D

1.22              9=        Tereza    Odehnalová        99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

1.22              11=      Dominika Radová              98            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 D

1.22              11=      Anna       Adamcová          98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 D

1.22              13        Nikol       Slabá                  99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

1.21              5=        Helena    Řezáčová           00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

1.21              5=        Nikol       Kottová               00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

1.21              7          Jana       Jílková                00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

(40)

1.21              8          Lucie      Botíková              01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

1.20              2          Andrea    Miklasová     110601            ZŠ Hevlín                                 Znojmo                        2204 MŽ

1.20              5          Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        1610 MŽ

1.20  h          3          Natálie    Maixnerová         01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 MŽ

1.20  h          6          Lenka      Košárková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 SŽ

1.20  h          4          Romana   Boorová             98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 D

1.20  h          5          Michaela   Kochová           96            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1812 J

1.17              9          Tereza    Novotná              01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MZ

1.17              10        Karolína   Pirožková           01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 MŽ

1.17              11        Viktorie               Kabelová     061101            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

(50)

1.15              3          Kateřina   Fendrichová                  00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 SŽ

1.15              4          Nikola     Čížková               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

1.15              6          Kateřina   Loucká              01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

1.15              9          Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

1.15              10        Kateřina   Bačová       260200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

1.15  h          7=        Nela        Šimčíková           01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Mor.Krumlov    1612 MŽ

1.15  h          7=        Monika    Bartoňková          01            Gymnázium Mor.Krumlov        Mor.Krumlov    1612 MŽ

1.15  h          7=        Lenka      Závišková            00            Gymnázium Mor.Krumlov        Mor. Krumlov   1612 SŽ

1.13              12        Sabina    Pikolonová          00            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 SŽ

1.13              14        Ilona       Konvalinková                  00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

(60)

1.10              5          Eva         Heroldová    211199            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

1.10              5          Klaudie               Klaudingerová100201 ZŠ nám. Republiky Znojmo Znojmo                        2204 MŽ

1.10              6          Ivana      Václavková         00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.10              7          Petra       Kloudová            99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.09              15=      Michaela   Dvořáková         00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

1.09              15=      Alena      Pavlačková         00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

1.05              6          Klára       Marušíková          00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 SŽ

1.05              11        Klára       Řezáčová    180100            Gmnázium Polesného Znojmo            Znojmo                        1610 SŽ

1.05              8=        Eliška      Bartoňková          02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

1.05              8=        Michaela   Küfhaberová                 01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

(70)

1.00              7          Kamila    Procházková                   00            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 SŽ

1.00              10        Lota        Kacetlová            99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

1.00              12        Nikol       Bystrianská   280205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

0.95              11        Valentýna   Lipovská           02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

 

 

Dálka

 

4.61  +0,8     9          Patricie               Slosarčíková            060699            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 SŽ

4.49              1          Denisa    Melichárková                  98            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        1504 D

4.42              2          Jana       Krejčí           290798            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

4.39              3          Vendula   Němcová           98            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 D

4.30              1          Klára       Řezáčová    180100            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

4.27              4          Sendy     Motinová     230398            TJ Znojmo /Izrael                    Znojmo                        1504 D

4.26              12        Marie      Horáková             96            Gymnázium Polesného Znojmo          Břeclav                        2409 J

4.24              13        Anna       Hošpesová   110299            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 SŽ

4.18  +1,3     13        Michaela   Veselá       290198            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 D

4.16              6          Anna       Vacová        171199            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

(10)

4.13              3          Tereza    Maxerová            98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

4.12              5          Kateřina   Pánková     180998            Hrušovany nad Jevišovkou       Znojmo                        1504 D

4.11              4          Jana       Jandová              99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

4.05              V          Jolana    Švanerová          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

4.04              5          Tereza    Prokešová           99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

4.02              1          Adéla      Slepánková  080201            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

4.00              1          Kristýna   Kotlánová           00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

4.00              2          Ema        Zapletalová        00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

3.98              2          Kristýna   Horká                  01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

3.98              3          Hana       Cidlinská             01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 MŽ

(20)

3.95              2          Jana       Pelánová            00            ZŠ nám.Republiky Znojmo      Znojmo                        2205 SŽ

3.90              8          Alžběta               Zdražilová    140199            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

3.90              3          Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

3.88              7          Kateřina   Držmíšková        98            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 D

3.88  +0,7     18        Eliška      Navrkalová   020398            TJ Znojmo                               Břeclav                        2505 D

3.86              5          Nikola     Čížková               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

3.86              1          Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

3.83              6          Jana       Koudelková         01            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

3.83              7          Vendula   Krejčová            01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

3.83              8          Jana       Hochová             01            ZS a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

(30)

3.83              9          Tereza    Novotná            01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

3.82  h          6          Kristýna   Dobešová    290903            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 P

3.77              4          Sabina    Pikolonová          00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

3.76              9          Michaela   Kojanová   170899            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

3.76              11        Natálie    Svobodová         00            ZŠ Klášterní Mor. Krumlov       Znojmo                        0605 SŽ

3.74              6          Kateřina   Neuwirthová           190701            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 MŽ

3.72              10        Denisa    Štulíková             98            ZŠ Klášterní, Mor.Krumlov       Znojmo                        0605 D

3.72              11        Denisa    Krotká                 00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

3.72              3          Simona               Procházková                   00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.72              4          Tina        Babáčková          99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

(40)

3.70              3          Nikola     Čížková               01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

3.68              12        Pavlína               Mikysková            00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

3.68              6          Simona               Radová               00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 SŽ

3.66              12        Andrea    Horáčková           00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

3.66              8          Helena    Juráková             02            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

3.65              13        Kateřina   Sklenářová        00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

3.64              13        Kamila    Třetinová            98            ZŠ a MŠ Tasovice                  Znojmo                        0605 D

3.64              9          Adéla      Maxová        020600            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

3.63              14        Gabriela   Procházková       99          ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

3.63              7          Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

(50)

3.62              15        Kateřina   Paclíková          00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

3.62              8          Tereza    Zigová                02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

3.60              16        Sofiie      Štulíková             02            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

3.56              5          Kristina               Geržová              99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.55              18        Eliška      Zimková              01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

3.52              15        Michaela   Horáková           99            ZŠ Klášterní, Mor. Krumlov      Znojmo                        0605 SŽ

3.51              16        Nina        Reichlová           99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

3.50              4          Marie      Radnická            01            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 MŽ

3.50              19        Beáta      Oslzlová              01            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

3.50              20        Tereza    Klašková             00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

(60)

3.50              V          Eva         Nečasová            01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

3.50              6          Karolína   Eratová               99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.48              7          Natálie    Fialová               00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.47              20        Karla       Zoufalá        110901            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

3.45              3          Nicola     Jenerálová          99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

3.43              6          Barbora   Podsklanová            110302            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

3.42              7          Kateřina   Kárníková   130601            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

3.41              8          Hana       Lujcová              98            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 D

3.40              1          Daniela               Cihlářová     090103            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

3.40              22        Adéla      Bajková               01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

(70)

3.39              17        Anna       Adamcová          98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 D

3.38              4          Kristýna   Dítětová       111299            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

3.34              5          Aneta      Vozková       110899            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        1504 SŽ

3.33              14        Tereza    Blažíčková   260902            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 MŽ

3.32              8          Kateřina   Krejčí         070802            DDM Znojmo                           Znojmo                        1504 MŽ

3.30              9          Jana       Hochová             01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 MŽ

3.30              12        Jana       Hrušková      100800            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

3.28              9          Dana       Oujezdská           99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.27              15        Natálie    Kocábová           03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 P

3.28              10        Michaela   Lohnická    031002            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

(80)

3.28              8          Ivana      Skřivanová          04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

3.25              2          Lucie      Štorková       171002            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        2204 MŽ

3.24              3          Anna       Kocandová         03            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 P

3.22              25        Erika       Dvořáková           01            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 MŽ

3.21              16        Lenka      Zejdová              00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 SŽ

3.19              10        Petra       Kloudová            99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

3.16              11        Erika       Roudnická          02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 MŽ

3.15              4          Kristýna   Vágnerová          04            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

3.15              14        Zdeňka    Stixová               03            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.13              12        Anna       Přítulová             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

(90)

3.13              14        Eva         Králová               02            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 MŽ

3.12              5          Natálie    Plačková             04            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

3.10              19        Eliška      Juranová             02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

3.09              6          Natálie    Spoustová           99            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 SŽ

3.07              12        Anna       Truhlářová   060902            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

3.07              7          Anna       Teplá           210403            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

3.06              8          Valentina Domacasse 150205            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

3.06              16        Eliška      Břinková              04            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

3.03              9          Viviene               Hausmann          03            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

3.00              13        Petra       Pokorná       071102            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 MŽ

(100)

2.98              10        Anna       Křížová               03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2.92              3          Ivana      Kulašová             05            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

2.90              11        Nela        Hrušková             05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

2.90              19        Tereza    Přívětivá      191198            ZŠ Lubnice                              Znojmo                        0605 D

2.89              20        Simona               Lapešová     131004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2.83              12        Alžběta               Vajčnerová         03            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

2.83  h          9          Adéla      Pánková       071003            TJ Znojmo                               Olomouc         1912 P

2.82              21        Tereza    Badinová            04            AC Moravský Krumlov              Ivančice          3105 P

2.81              13        Anna       Šlechtová           02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

2.80              13        Nela        Boudná        270706            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

(110)

2.74              14        Iva          Polachová   240705            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.73              15        Aneta      Řepková       291004            TJ Znojmo                               Znojmo                        2204 P

2.72              16        Veronika   Králíčková          05            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

2.70              17        Kateřina   Kravcová           05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

2.70              18        Anna       Klepáčková  050506            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.70              21        Marie      Hamzová     310507            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

2.64              7          Ivana      Valendová   261001            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 MŽ

2.60              19        Elen        Kudrnová     250105            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.40              20        Tereza    Tkadlecová  210405            DDM Znojmo                           Znojmo                        2204 P

2.20              22        Anna       Valendová   290107            TJ Znojmo                               Znojmo                        2205 P

 

 

Vrh koulí 2kg

 

9,51                        1          Jana       Hrušková      108000            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

9,34                        2          Simona               Radová               00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 SŽ

9,07                        1          Kateřina   Bačová       260200            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2205 SŽ

8,98                        4          Kateřina   Kárníková   130601            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1610 MŽ

8,50                        4          Jana       Pelánová            00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 SŽ

8,45                        5          Klára       Řezáčová    180100            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

8,43                        6          Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 MŽ

8,31                        7          Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1610 SŽ

7,93                        7          Kateřina   Vláčilová           01            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

7,79                        8          Jolana    Švanerová          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

(10)

7,42                        9          Klaudie               Klaudingerová 100201 ZŠ nám. Republiky Znojmo            Znojmo                        2205 MŽ

7,08                        10        Eva         Nečasová     150701            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2205 MŽ

6,25                        11        Tereza    Zigová                02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

6,22                        12        Romana   Víchová             03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 P

6,14                        13        Erika       Roudnická          02            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2205 MŽ

5,59                        2          Hana       Procházková                   02            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

4,90                        3          Hana       Ludvíková           01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

4,83                        10        Jitka        Slepánková  281004            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        1610 P

4,43                        11        Nikol       Bystrianská   281205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u MIr.     Znojmo                        1610 P

 

 

Vrh koulí 3kg

 

10,32                        2          Karolína   Janečková  270996            TJ Znojmo                               Břeclav                        2409 J

9,69                        1          Eliška      Krajčová      180501            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

9,18                        8          Vendula   Němcová           97            Gymnázium Polesného Znojmo          Břeclav                        2409 D

8,93                        1          Dorota     Němcová            99            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        1504 SŽ

8,30                        1          Kristýna   Peterčáková                   98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

8,18                        2          Tereza    Vlčková        261298            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 D

8,17                        3          Monika    Vítámvásová            230999            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

7,96                        1          Hana       Hrušková             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

7,72                        2          Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

7,58                        3          Jana       Krejčí           290798            TJ Znojmo                               Znojmo                        1504 D

7,50                        4          Petra       Hochová             99            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

(10)

7,47                        5          Tereza    Kočárková           98            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 D

7,41                        6          Simona               Ichnatíková         99            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

7,37                        8          Bára        Čížová                99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

7,36                        3          Natálie    Fialová               00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

7,28                        4          Nikola     Česneková          99            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

7,28                        5          Kateřina   Bačová              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1504 SŽ

7,19                        6          Miroslava Šváchová          00            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        1504 SŽ

6,98                        4          Gabriela   Jordánová         01            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 MŽ

6,93                        9          Veronika   Nemethová        00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

6,75                        10        Kateřina   Vráblíková         99            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

(20)

6,62                        11        Blanka    Matušková           98            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 D

6,44                        12        Kateřina   Löflerová           98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 D

6,39                        13        Lucie      Čermáková          00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

6,25                        14        Lenka      Věchetová          99            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

6,16                        15        Nikola     Kuchařová          99            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

5,79                        16        Sabina    Geciová              98            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 D

5,72                        17        Monika    Valendová   030299            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 SŽ

5,44                        6          Lucie      Svobodová         00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

5,44                        7          Nela        Gerspitzerová       99            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

5,39                        18        Kristýna   Goldová             98            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 D

(30)

5,39                        8          Anna       Přítulová             00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        2506 SŽ

 

 

Vrh koulí 4kg

 

10.28                        4          Iveta       Mocharová  240598            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Olomouc         1805 D

9,48                        7          Kateřina   Pešková      020596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

9,26                        8          Pavla      Hartmanová 061295            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        2106 J

 

 

Hod diskem 1kg

 

30,08                        3          Iveta       Mocharová  240598            TJ Znojmo/ Atletika Jemnice   Olomouc         1805 D

27,18                        4          Kateřina   Pešková      020596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

15,83                        9          Pavla      Hartmanová 031295            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Olomouc         1805 J

 

 

Hod kladivem 4kg

 

30,13                        4          Kateřina   Pešková      020596            TJ Znojmo                               Břeclav                        2106 J

 

 

Hod oštěpem 600g

 

39,33                        1          Iveta       Mocharová  240598            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Břeclav                        0609 D

32,47                        2          Pavla      Hartmanová 061295            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Olomouc         1805 J

 

 

Hod kriketovým míčkem

 

49,00                        V          Hana       Pelánová     050600            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 SŽ

42,00                        V          Eva         Nečasová     150701            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Břeclav                        0606 MŽ

41,95                        2          Markéta   Mašatová     211001            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 MŽ

41,60                        1          Simona               Radová               00            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        0605 SŽ

39,83                        3          Kristýna   Kotlánová           00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

39,20                        4          Marta      Filová                 01            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 MŽ

37,48                        5          Simona               Protivínská          00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

37,45                        3          Adéla      Slepánková  080201            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

37,20                        4          Jolana    Švanerová          01            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        1006 MŽ

36,32                        6          Kateřina   Bačová              00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        0605 SŽ

(10)

35,99                        7          Petra       Dvořáková           00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

35,62                        1          Kateřina   Kárníková   130601            ZŠ nám. Republiky Znojmo     Znojmo                        2204 MŽ

34,94                        8          Gabriela   Novotná            00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

34,65                        9          Jana       Jílková                00            ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        0605 SŽ

33,56                        2          Anna       Zbirovská             01            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 MŽ

32,80                        11        Barbora   Pražáková           00            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 SŽ

32,48                        13        Hana       Pilařová              00            ZŠ Klášterní Mor.Krumlov        Znojmo                        0605 SŽ

32,25                        14        Eliška      Hamzová     011001            TJ Znojmo                               Znojmo                        0605 MŽ

31,96                        15        Tereza    Blahová              01            ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou  Znojmo                        0605 MŽ

31,92                        16        Nikol       Kottová               00            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 SŽ

(20)

30,86                        4          Ivana      Valendová   061001            TJ Znojmo                               Břeclav                        1105 MŽ

30,80                        17        Eva         Buchtová            02            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 MŽ

30,40                        18        Erika       Roudnická          02            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

29,17                        19        Simona               Holíková              00            ZŠ a MŠ Tasovice                   Znojmo                        0605 SŽ

29,10                        8          Jana       Hrušková      100800            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

28,73                        20        Kateřina   Vláčilová           01            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

28,51                        21        Nikola     Saksová              01            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 MŽ

27,37                        6          Eliška      Krajčová      180501            TJ Znojmo /Atletika Jemnice   Znojmo                        1010 SŽ

26,65                        1          Aneta      Pospíchalová       03           ZŠ a MŠ Jevišovice                 Znojmo                        2204 P

26,16                        2          Kristýna   Vágnerová          04            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

(30)

25,86                        9          Adéla      Maxová        020300            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

25,54                        10        Lucie      Horáčková           00            Gymnázium Polesného Znojmo          Znojmo                        1006 SŽ

25,00                        11        Sandra    Samsonková                   00            ZŠ nám.Republiky Znojmo      Znojmo                        1006 SŽ

24,42                        3          Eliška      Břinková              04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

24,87                        23        Tereza    Klašková             00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

23,17                        11        Eva         Králová               02            ;AC Moravský Krumlov             Břeclav                        2806 MŽ

22,95                        24        Kateřina   Šmedková         00            ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská        Znojmo                        0605 SŽ

22,82                        25        Eliška      Juranová             02            ZŠ a MŠ Blížkovice                 Znojmo                        0605 MŽ

22,50                        3          Ivana      Skřivanová          04            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 P

22,37                        26        Jasmína   Sertová              01            ZŠ Znojmo, Mládeže               Znojmo                        0605 MŽ

(40)

21,76                        4          Kateřina   Kravcová           05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

21,70                        5          Eliška      Břinková              04            ZŠ Ivančická Mor. Krumlov      Znojmo                        2204 P

21,27                        6          Nikol       Bystrianská   250205            ZŠ a MŠ Suchohrdly u Mir.     Znojmo                        2204 P

21,06                        7          Romana   Víchová             03            TJ při ZŠ Blížkovice                 Znojmo                        2204 P

18,70                        8          Nela        Hrušková             05            ZŠ Přímětice                           Znojmo                        2204 P

18,70                        11        Ivana      Skřivanová          04            AC Moravský Krumlov              Břeclav                        2806 P

 

 

4 x 60 metrů

 

33.5              1b1      ZŠ nám.Republiky Zn./ Sobotková, Krejčí 98, Smrčková, Uhrová   Znojmo     0605 D

33.95                        2          TJ Znojmo /BLANAŘOVÁ, VACOVÁ, Kabilková, Vítémvásová            Znojmo                        1010 SŽ

34.5              2b1      ZŠ Pražská Zn./Slováková, Hošpesová. Motin 98, Procházková           Znojmo                        0605 D

34.9              1b2      ZŠ nám. Republiky Zn./ Zoufalá, Švanerová, Dvořáková, Pelánová 00 Znojmo          0605 SŽ

35.1              3b1      ZŠ Mládeže Zn./Kabilková 99, Prokešová, Slabá, Bayerová    Znojmo                        0605 SŽ

35.1              2b2      ZŠ Hrušovany n.J. /Zapletalová 00, Kabelová, Nováková, Kotlánová Znojmo            0605 SŽ

35.3              3b2      ZŠ a MŠ Jevišovice /Částková, Konvalinková 00, Jílková, Hochová   Znojmo  0605 SŽ

35.9              1b2      ZŠ Pražská Zn./Maňurová, Vítámvásová, Pirožková 98, Křivánková   Znojmo  0605 D

36.0              4b1      ZŠ a MŠ Tasovice /Pragrová, Třetinová 98, Krotká, Valteroá  Znojmo                        0605 D

36.2              2b2      ZŠ Mládeže Zn./Adamcová 98, Blažíčková, Löflerová, Jandová         Znojmo                        0605 D

36.2              1b1      ZŠ Mládeže Zn./Eberlová 00, Kottová, Zimková, Novotná       Znojmo                        0605 SŽ

(10)

36.3              5b1      ZŠ Hrušovany n.J. /Kojanová, Reichlová, Pánková 98, Vráblíková   Znojmo   0605 D

36.6              6b1      ZŠ Klášterní MK /Horáková, Štulíková 98, Maxerová, Strnadová          Znojmo                        0605 D

37.1              2b1      ZŠ Pražská Zn./Pacíková, Cidlinská, Dvoáková, Klašková 00    Znojmo                        0605 SŽ

37.5              3b1      ZŠ a MŠ Tasovice /Koudelková 01, Cifrová, Botíková, Málková          Znojmo                        0605 MŽ

37.5              4b1      ZŠ Klášterní MK /Štulíková, Valová 00, Krejčová, Řezáčová   Znojmo                        0605 SŽ

37.6              4b2      ZŠ a MŠ Blížkovice /Vláčilová, Pikolonová 00, Březovská, Juranová Znojmo            0605 SŽ

37.84                        5b1      TJ Znojmo /Dítětová 99, Mojžíšová, Zoufalá, Cihlářová                      Břeclav                        1105 SŽ

37.7              1b3      ZŠ a MŠ Tasovice /Holíková 00, Mikysková, Krčmářová, Sklenářová Znojmo 0605 SŽ

38.22                        6b1      TJ Znojmo /Zoufalá, Dítětová 99, Bajzová, Mojžíšová             Vyškov              0405 SŽ

38.0              3b2      ZŠ Hrušovany n.J./Kubátová, Odehnalová, Štarmanová, Geciová 98   Znojmo          0605 D

(20)

39.1              2b3      ZŠ Mládeže Zn., /Vyškovská 01, Nekvasilolvá, Valendová, Bajková   Znojmo  0605 MŽ

39.4              5b2      ZŠ Pražská, Zn./Pirožková, Kubrová 00, Bartošíková, Ambrožová   Znojmo      0605 SŽ

40.0              4b2      ZŠ a MŠ Tasovice /Horáčková, Čermáková, Nemethová, Matušková 98 Znojmo 0605 D

40.9              3b3      ZŠ Hrušovan n.J. /Tručková 00. Oslzlová, Hejdová, Nguyen    Znojmo                        0605 SŽ

41.5              4b3      ZŠ a MŠ Blížkovice /Kocábová, Roudnická 02, Plačková, Zigová Znojmo     0605 MŠ

 

 

100-200-300-400 metrů

 

2:38.71         4b1      Gy Polesného Zn / Němcová, Neuwirthová, Slováková, Sivila Břeclav                        2409 D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam výsledky ze kterých jsou sestaveny okresní tabulky:

 

  1. 1. 2014 Mistrovství Moravy a Slezska v hale ve vrhu koulí Olomouc
  2. 2. 2014 Mistrovství Moravy a Slezska v hale Bratislava
  3. 2. 2014 Maratón Jana Buly Moravské Budějovice

22.-23. 2. 2014         Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek        Praha-Stromovka

  1. 3. 2014 Veřejné atletické závody Pardubice
  2. 3. 2014 24. Mistrovství ČR veteránů v hale Praha-Stromovka

25.-30. 3. 2014         WMA World Indoor Championships                                          Budapest /HUN

  1. 4. 2014 Okresní převor na dráze dorostu a staršího žactva Znojmo
  2. 4. 2014 Pardubický vinařský půlmaratón Pardubice
  3. 4. 2014 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravky Znojmo
  4. 5. 2014 1. kolo KPD staršího žactva Vyškov
  5. 5. 2014 Okresní kolo Poháru rozhlasu – žákyně             Znojmo
  6. 5. 2014 Okresní kolo Poháru rozhlasu – žáci Znojmo
  7. 5. 2014 Sokolské metání Brno-Žabovřesky
  8. 5. 2014 1. kolo soutěže družstev juniorů a juniorek Olomouc
  9. 5. 2014 Přebor JmK staršího a mladšího žactva Břeclav
  10. 5. 2014 Ondrova atletická vrhačská středa Brno-Žabovřesky
  11. 5. 2014 1. kolo II.ligy mužů a žen skupina F Olomouc
  12. 5. 2014 Atletická vrhačská středa Brno-Žabovřesky
  13. 5. 2014 1. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo
  14. 5. 2014 2. kolo soutěže juniorů a juniorek Břeclav
  15. 5. 2014 2. kolo II.ligy mužů a žen skupina B České Budějovice
  16. 5. 2014 Zajícova liga Ivančice
  17. 6. 2014 Hledáme nejrychlejšího Třebíčana Třebíč
  18. 6. 2014 Krajské kolo OVOV Břeclav
  19. 6. 2014 2. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo
  20. 6. 2014 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu Olomouc
  21. 6. 2014 3. kolo II.ligy mužů a žen skupina B Sušice
  22. 6. 2014 3. kolo II.ligy mužů a žen skupina F Břeclav
  23. 6. 2014 Mistrovství MaS staršího žactva Opava
  24. 6. 2014 34. ročník Pražské veteraniády Praha-Eden
  25. 6. 2014 Přebor tříd nižšího gymnázia Polesného Znojmo
  26. 6. 2014 Zajícova liga Břeclav
  27. 6. 2014 MČR veteránů na dráze Děčín

28.-29. 6. 2014         Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek        Třinec

  1. 7. 2014 Četveroboj zemalja interstate match Zagreb
  2. 7. 2014 1. Východočeská veteraniáda Nová Paka
  3. 7. 2014 Sokolská prázdninová atletická středa Brno-Žabovřesky
  4. 7. 2014 Seniorský vrhačský 5.boj jarých sokolů Brno-Žabovřesky
  5. 7. 2014 Večerní atletické závody Brno-Žabovřesky
  6. 8. 2014 4. ročník Jihočeské veteraniády Písek
  7. 8. 2014 Sokolská prázdninová atletická středa Brno-Žabovřesky

21.-31. 8. 2014         19th European veterans athletics Championships                   Izmír /TUR

  1. 8. 2014 4.kolo II.ligy mužů a žen skupina B Vlašim
  2. 9. 2014 Vrhačské kontrolní závody Brno-Žabovřesky
  3. 9. 2014 4.kolo II.ligy mužů a žen skupina F Břeclav
  4. 9. 2014 Vrhačské kontrolní závody Brno-Žabovřesky
  5. 9. 2014 17. Int. Wachau marathón Wachau /RAK
  6. 9. 2014 Vrhačské závody žactva a mládeže Brno-Žabovřesky
  7. 9. 2014 CORNY středoškolský atletický pohár-krajské kolo Břeclav

4.10.2014               Atletický míting veteránov                                                       Nitra /SVK

6.10.2014               Republikové finále Corny středoškolského poháru                    Břeclav

8.10.2014               Gejzovy vrhačské závody                                                         Brno-Žabovřesky

11.10.2014               Terezčina vrhačské středa                                                       Brno-Žabovřesky

10.10.2014               Přátelská utkání žactva Znojmo-Nové Zámky-Tábor                 Znojmo

15.10.2014               Břetislavovy vrhačské závody                                                   Brno-Žabvřeskky

16.10.2014               3. kolo okresní soutěže družstev žactva                                                Znojmo

18.10.2014               Microsoft maratón                                                                    Praha

18.10.2014               Vrhačské závody                                                                      B-Žabovřesky

19.10.2014               Int. Wiener Herbstmarathon                                                     Wien

25.10.2014               Vrhačská sobota                                                                       Brno-Žabovřesky

16.1.2.2014              Vánoční laťka                                                                          Moravský Krumlov

18.12.2014               16. ročník Vánoční laťky                                                          Znojmo

19.12.2014               Halová kvalifikace na LODM pro Jihomoravský kraj                  Olomouc

 

 

Závody z nichž nemám výsledky

  1. 9. 2014 Kolín
  2. 9. 2014 Brno-Žabovřesky

29.10.2014                                                                                                               Pardubice

 

 

Autor prosí o doplnění úplných dat narození závodníků.

Veškerá doplnění zasílejte písemně na adresu: Josef ŠOBA, Nad Přehradou 2, 669 02 ZNOJMO nebo e-mailem na adresu: jsoba@c-box.cz