TJ Znojmo

oddíl atletiky

Halová atletika

Krajský atletický svaz Vysočina uspořádal v nafukovací hale v Praze na Strahově Přebor Kraje Vysočina v lehké atletice všech kategorií. S téměř pěti sty startujícími si přijela zazávodit i skupina mladých závodníků a závodnic z atletického oddílu TJ Znojmo z. s.

V dobré formě se mezi žáky představil Ondřej Budín, který v běhu na 800 m nenašel přemožitele a zvítězil výborným časem 2:03,19.

Dálka             Březinová 461 Černá 416

Koule             Pavlíčková 6,87 Krčálová 6,43 Havlíková 6,23 Bělobradičová 5,96

200 m            Achrer 25,64

Ve stejném čase, pouze v jiné hale (Praha Stromovka) se uskutečnilo Mistrovství Plzeňského kraje, kterého se zúčastnili i dva znojemští závodníci. Junior Siddartha Sivila startoval s muži a předvedl ve skoku daleké pokus dlouhý 654 cm, jenž mu zajistil druhou příčku.

Dorostenec David Bix vyhrál časem 50, 57 svůj rozběh na 400 m a obsadil mezi muži čtvrté místo.