TJ Znojmo

oddíl atletiky

Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň – 14. 12. 2019 Praha – Stromovka

Reprezentační výběry žactva krajských atletických svazů se utkaly 14. prosince 2019  v pražské hale Stromovka. Do této prestižní soutěže se svými výkony nominovali i dva zástupci atletického oddílu TJ Znojmo z. s. Ondřej Budín a Damián Süsenbek.

Ondra v pomalu rozběhnutém závodu na 1000 m se musel po dvou kolech ujmout vedení a více než polovinu závodu odtáhnout na první pozici. Bohužel vítězný čas 2:49,60 mu v konečném zúčtování všech třech rozběhů stačil pouze na 11. místo.

Damián měl ve skoku vysokém soutěž dobře rozjetou, až do 173 cm skákal všechny postupné výšky na první pokus (s rezervou), ale 176 cm se mu již nepodařilo zdolat a obsadil taktéž 11. místo.

V celkovém pořadí obsadily dívky Jihomoravského kraje počtem bodů 49 deváté místo, hoši s 82 body zvítězili. Součtem obou kategorii se zařadili jihomoravští zástupci na druhou pozici.