TJ Znojmo

oddíl atletiky

Metoděj Holzer se stal mistrem a Lucka Sabáčková vícemistryní Moravy a Slezska v atletice

V sobotu 3.6.2023 se ve Znojmě konalo Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek v atletice. Metoděj Holzer z TJ Znojmo z.s. zvítězil v trojskoku🥇 v úctyhodném osobním rekordu 14 metrů a 38 centimetrů👏. Velká gratulace! Závodu se zúčastnili i další znojemští atleti, kteří neskončili na stupních vítězů, ale hrdě reprezentovali Znojmo. Za své úsilí byli často odměněni novým osobním rekordem (PB)🔥.

Michaela Bajcarová – 100m – 13.45 (PB; 19.)

Barbora Budínová – 100m – 13.69 (25.), 400m – 65.52 (PB; 21.)

Vanessa Rejtharová – 100m – 14.42 (PB; 35.), vrh koulí 3 kg – 7.74 (PB; 19.)

Jack Todd Witt – 200m – 26.66 (PB; 29.), 400m – 58.93 (PB; 12.), 800m – 2:15.01 (PB; 13.)

V neděli 4.6.2023 proběhlo na atletickém stadionu v Břeclavi Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a dospělých. Znojemská atletka Lucka Sabáčková si mezi ženami doběhla pro krásné druhé místo🥈na trati 3000m. Dosažený čas 10:47.55 je jejím novým osobním rekordem💪. Další tři reprezentanti z TJ Znojmo z.s. skončili do šestého místa.

Michal Šmída – 1500m – 4:10.42 (4.)

Jan Šmída – 1500m – 4:23.78 (6.)

Damián Süsenbek – skok vysoký – 1.83 (6.)

Děkujeme všem za reprezentaci znojemské atletiky na mistrovských soutěžích🙌!