TJ Znojmo

oddíl atletiky

1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Vítkovický atletický stadion hostil v neděli 5. května 1. semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže. Náš oddíl vyslal na soutěž tři mládežnická družstva. V nabité konkurenci si nejlépe vedli junioři, kteří skončili na 12. místě. Dorostenky byly 15. a dorostenci se umístili na 16. místě. Nejlepším atletem týmu juniorů se stal Damián Süsenbek, který obsadil 5. místa ve skoku vysokém (1.78) i trojskoku (11.90)💪. Pro družstvo dorostenců získal nejvíce bodů Štěpán Neužil, 8. závodník v běhu na 300m překážek (45.36) a 9. ve sprintu na 110m překážek (17.12)👌. Oporou týmu dorostenek byla Bára Budínová, která se umístila na 11. místě v běhu na 400m (64.82) a pomohla štafetě na 4×100m k 5. místu👍.