V neděli 17. května uspořádal Znojemský atletický oddíl Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího žactva. Závodů se zúčastnilo přes 200 mladých atletů z více než 20 oddílů
Z našich závodníků se nejvíc dařilo Nikole Habichové, která vybojovala bronz ve vrhu koulí (9.98m)
a ve skoku dalekém ji chyběl pouhý 1 cm, aby přidala další třetí místo (4.43m), přesto velká gratulace![]()
. Do 10. místa se ještě vešli Isabella Cibere, která finišovala v běhu na 1500m sedmá (5:51.65)
, nebo vrhač Jakub Novák. Kuba skončil sedmý v hodu kriketovým míčkem (42.66m) a osmý v hodu oštěpem (20.98)
. Velký dík patří nejen zúčastněným dětem, ale i všem ostatním, kteří se na pořádání závodu takového rozsahu podíleli
.
