V neděli 31.5. se uskutečnilo 2. kolo II. ligy soutěže družstev mužů a žen ve Zlíně. Výraznou stopu zde zanechala Jitka Pavlíčková, která vyhrála v disku (42.20) i kouli (11.53)![]()
a jako třetí nejlepší skončila v oštěpu (37.46)![]()
. Hod diskem a vrh koulí jsou silné disciplíny i Milana Haboráka, který získal další dvě prvenství![]()
![]()
. První místa dále vybojovali Eliška Břeňová ve skoku o tyči (3.21)
a Ondra Budín skvělým finišem v běhu na 3000m (8.44.20)![]()
. Pro druhé místo si doběhl Adam Lelkes v běhu na 800m (1:58.97)
a třetí skončily Linda Kubová v běhu na 100m (12.37), Anežka Wranová v hodu diskem (33.38)
a Julie Cibere na patnáctistovce v kvalitním čase pod 5 minut (4:56.89)![]()
. Díky celkovému součtu bodů od zmíněných a dalších zúčastněných atletů si oba týmy oproti 1. kolu o jedno místo polepšily. Ženy se umístili na super 4. a muži na 8. místě
.
