V neděli 31.5. vyrazili na své závody do Žďáru nad Sázavou naši nejmladší závodníci z kategorie přípravka a minipřípravka. Se svými vrstevníky svedli boj o každou vteřinu a každý centimetr a nakonec z toho bylo velmi povedené představení
. Karel Vejlupek získal dvě bronzové medaile z běhu na 50 m a z překážkové dráhy![]()
![]()
. Zdolat překážkovou dráhu ve výborném čase se podařilo i Viktorii Leinbergerové a Sebastianovi Cibere, kteří byli také oceněni bronzem![]()
![]()
. Pro stříbro si ve skoku dalekém doskákala Julie Charvátová
a třetí nejlepší v hodu míčem se stala Jana Krčmářová![]()
. Závěrečné štafety jenom podtrhly úspěšný den. Kluci (Sebastian Cibere, Richard Paseka, Mikuláš Žák a Ottokar Max Leprich) ve štafetě na 4 x 60m finišovali na druhém
a holky (Jana Krčmářová, Viktorie Leinbergerová, Pavlína Hudcová a Magdalena Nešporová) na třetím místě![]()
.
