Ve vinařské obci Čejkovice v okrese Hodonín se konalo ve středu 10. června Mistrovství Jihomoravského kraje ve vrzích a hodech. Náš oddíl reprezentovaly dvě atletky Jitka Pavlíčková a Anežka Wranová. Jitka se postavila nejprve do vrhačského kruhu a bylo z toho dobré, ale nepopulární 4. místo ve vrhu koulí mezi ženami (11.37)
. Ještě lepší výsledek se ji povedl o několik minut později v disku, ve kterém si zajistila skvělé druhé místo (42.20)![]()
. Stejného dvojboje se zúčastnila i Anežka, která nejprve brala bronz ve vrhu koulí mezi juniorkami (8.99)
a posléze nenašla žádnou přemožitelku v hodu diskem a byla oceněna nejlepší medailí a to zlatou (29.62)![]()
. Holky, moc gratulujeme!
