V neděli 7. června vyrazili naši atleti z kategorie mladšího žactva na Mistrovství Moravy a Slezska do Opavy bojovat o medaile![]()
![]()
. Získat medaili se nikomu tentokrát nepovedlo, nejblíž k ní měla Nikola Habichová, která skončila 5. ve vrhu koulí (10.10) a 9. v dálce (4.55)![]()
. Dobře závodil i oštěpař Jakub Novák, který v nabité konkurenci obsadil 10. místo
. Špatné není ani 13. místo Nikol Karlíkové ve výšce (1.37) a Terezy Jonákové ve vrhu koulí (9.00), nebo 14. místo Nikol Chotašové v oštěpu (19.96)
. Medaile byla výš, ale naše atlety jistě těší, že závodili jak nejlíp mohli, neboť si domů vezou několik osobních rekordů a to se také počítá![]()
.
