Aktuality

Termínová listina

TERMÍNOVÁ LISTINA 2019

Březen

2. – 3. 3 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale Ostrava
9.3 Mistrovství ČR veteránů v hale Jablonec nad Nisou
24.- 30. 3. Mistrovství světa veteránů Toruň
30. 3 Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže Mladá Boleslav

Duben

  6. 4. Sportisimo půlmaratón Praha Praha
11. 4. Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva Znojmo 13:30 – 17:00
13. 4. Mistrovství ČR v půlmaratónu Pardubice
  Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi Olomouc
19. 4 Mistrovství Moravy a Slezska v půlmaratónu Olomouc
25. 4. Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek Znojmo 13:30 – 17:00
27. 4. Mistrovství ČR mužů žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000m Břeclav
  Vrhačská sobota Žabovřesky
  Morenda Kooperativa mítink Brno
28.4 . Nový Lískovec v pohybu Brno

Květen

  1. 5. májový mítink Žabovřesky
  4. 5. 1. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS Břeclav
  5. 5. 1. kolo soutěže družstev mládeže Ostrava
  Mistrovství ČR v maratónu mužů a žen Praha
  8. 5. Sokolské metání Žabovřesky
11. 5. Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu Vyškov
11.-13.5. Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích Třinec
12. 5. Liga Vysočiny přípravek  – skupina západ Jihlava
14. 5. Okresní kolo Poháru rozhlasu -žákyně Znojmo 9:00 – 14:00
14. 5. Krajské kolo Čokoládové tretry Brno
15. 5. Okresní kolo Poháru rozhlasu – žáci Znojmo 9:00 – 14:00
15. 5. Atletická středa Žabovřesky
16. 5. I. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo 13:30 – 17:00
17. 5. Krajské finále Poháru rozhlasu Břeclav
18. 5. 1. kolo II.ligy mužů a žen skupina E Vyškov
  Mattoni půlmaratón Karlovy Vary
19. 5. 1 kolo soutěže družstev mladšího žactva Jihlava
23. 5. II. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo 13:30 – 17:00
22. 5. Atletická středa Žabovřesky
25. 5. 2.kolo soutěže družstev mládeže Olomouc
  Liga Vysočiny přípravek – skupina západ Humpolec
26. 5. Mistrovství MaS staršího žactva Znojmo 9:00 – 18:00
29. 5. Atletická středa Žabovřesky

Červen

  1. 6. 2. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS Vyškov
  2. kolo soutěže družstev mladšího žactva Jihlava
  Mattoni půlmaratón České Budějovice
  2. 6. Krajský přebor JmKAS mužů, juniorstva a dorostu Hodonín
  3. 6. Mítink EA – Memoriál J. Odložila Praha
  5. 6. Atletická středa Žabovřesky
  6. 6. III. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo 13:30 -17:00
  8. 6 Atletický čtyřboj pro mladší žactvo žactvo Třebíč
  9. 6 2. kolo II.ligy mužů a žen Znojmo 9:00 – 17:00
11.6 Celostátní finále 46.ročníku Poháru rozhlasu Plzeň
15. 6 3. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS Hodonín
  3. kolo soutěže družstev mladšího žactva Pacov
  Mistrovství ČR veteránů na dráze Svitavy
  Vrhačská sobota Žabovřesky
  Mattoni půlmaratón Olomouc
15. -16. 6. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let Praha
19. 6. IV. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo 13:30 – 17:00
  Atletická středa Žabovřesky
20. 6. Zlatá tretra, finále Čokoládové tretry Ostrava
22. 6. 3. kolo II.ligy mužů a žen skupina E Jihlava
23. 6. Liga Vysočina přípravek – skupina západ Havlíčkův Brod
23. -28. 6. Letní olympiáda dětí a mládeže Jablonec nad Nisou
26. 6. Atletická středa Žabovbřesky
28. -30. 6. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Olomouc

Červenec

  3. 7. Atletická středa Žabovřesky
  6. 7. Mezistátní utkání juniorů a juniorek Maďarsko,
10. 7. Atletická středa Žabovřesky
  1. atletická středa Břeclav
13. 7. Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek Slovensko
15. 7. 1. prázdninový mítink Brno
16. 7. 1. prázdninové úterý Znojmo16:00 – 18:00
17. 7. Atletická středa Žabovřesky
  2. atletická středa Břeclav
20. 7. Mezistátní utkání veteránů Maďarsko
22. 7. 2. prázdninový mítink Brno
24. 7. Atletická středa Žabovřesky
  3. atletická středa Břeclav
26. 7. 4. 8. Evropská hry veteránů Torino
27. – 28. 7. Mistrovství ČR mužů a žen Brno
29. 7. 3. prázdninový mítink Brno
30.7. 2. prázdninové úterý Znojmo 16:00 – 18:00
31. 7. 4. atletická středa Břeclav

Srpen

  5. 8. 4. prázdninový mítink Brno
  7. 8. 5. atletická středa Břeclav
12. 8. 5. prázdninový mítink Brno
13. 8. 3. prázdninové úterý Znojmo 16:00 – 18:00
14. 8. 6. atletická středa Břeclav
17. 8. Mladá Evropa Jablonec nad Nisou
21. 8. Atletická středa Žabovřesky
25. 8. 4. kolo II.ligy mužů a žen skupina E Hodonín
28. 8. Memoriál J. Sečkáře Brno
  Atletická středa Žabovřesky
31. 8. Kvalifikace o I.ligu mužů a žen předposl. z I. ligy sk E

Září

  4. 9. Atletická středa Žabovřesky
  5. – 15. 9. Mistrovství Evropy veteránů Benátky
14. 9. 3.kolo soutěže družstev mládeže Břeclav
  Liga Vysočiny přípravek – skupina západ Pacov
15. 9. Finále MaS staršího žactva družstev Uherské Hradiště
  4. kolo soutěže družstev mladšího žactva Humpolec
18. 9. 35. ročník hodinovky na dráze Brno
20. – 22. 9. Mistrovství ČR žáků na žákyň Kolín
21. 9. Mistrovství MaS v maratónu Ostrava
  Finále soutěže družstev mladšího žactva Třebíč
22. 9. Mistrovství MaS mladšího žactva na dráze Hranice
25. 9. Atletická středa Žabovřesky
26. 9. I. kolo okresní soutěže družstev žactva Znojmo 13:30 – 17:00
27. 9-6.10. Mistrovství světa Doha
28. 9. Mezistátní utkání žactva Slovinsko
  Vrhačský 5boj a závody Žabovřesky
  KP přípravek ve čtyřboji Jihlava
29. 9. Mezikrajové utkání mladšího žactva ???

Říjen

  2.10. Atletická středa Žabovřesky
  3.10 Okresní přebor ve vícebojích mladšího žactva Znojmo 13:30 – 17:00
  5.10. Mistrovství ČR družstev žáků a žákyň Praha
  6.10. Finále Moravy soutěže družstev mladšího žactva Šumperk
12.10 Vrhačský 5boj a závody Žabovřesky
19.10. 28.ročník Krumlovský běh Moravský Krumlov
  Vrhačský 5boj a závody Žabovřesky
26.10. Vrhačský 5boj a závody Žabovřesky

Listopad

  2.11. Mistrovství MaS v silničním běhu na 10 km Frýdek-Místek
19.11. Mistrovství MaS v přespolním běhu Olešnice
23.11. Mistrovství ČR v přespolním běhu Dříteč

Prosinec

14.12. Mezikrajové utkání staršího žactva Ostrava

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *