TJ Znojmo

oddíl atletiky

Články

MČR mužů a žen

Poslední červnový víkend (29. – 30. 6.) se ve Zlíně sešli nejlepší atleti a atletky, aby bojovali o medaile z MČR mužů a žen. Z našich atletů splnil nominační kritéria

Více...

3. kolo II. ligy mužů a žen

V neděli 9. června se na atletickém stadionu v Otrokovicích odehrálo 3. kolo II. ligy mužů a žen. Tým mužů obsadil 7. příčku a ženy skončily na 8. místě. Oběma

Více...

Pohár rozhlasu

Za krásného slunečného počasí se poslední dubnový den konalo ve Znojmě Okresní kolo poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Závodů se zúčastnilo přes 300 mladých závodníků z více než 10 školKaždý

Více...

1. kolo KPD žactva

V neděli 28. dubna proběhlo 1. kolo KPD žactva v Jihlavě. Náš tým žáků skončil na pěkném 6. místě z 12 oddílu a naše žákyně byly ještě o jedno místo

Více...

MČR v půlmaratonu

V sobotu 13. dubna se v Pardubicích konalo Mistrovství ČR v půlmaratonu, na kterém nás reprezentoval Michal Šmída. Michal chtěl běžet kolem 1 hod a 17 minut, ale to se

Více...

Mistrovství JmKAS v přespolním běhu

Všichni naši atleti se intenzivně připravují na letní sezónu a zejména běžci si přípravu zpestřují závody a vedou si velmi dobře. V neděli 24. dubna se v Blansku konalo Mistrovství

Více...

Halové MČR žactva

V sobotu a v neděli 2. – 3. března se v Praze konalo halové MČR žáků a žákyň, kde nás reprezentovaly dvě atletky Lucie Plašilová a Julie Cibere. Lucka se

Více...

Halové MČR v atletice

Na letošním českém atletickém vrcholu, který se konal v sobotu a v neděli 17.-18.2. v Ostravě jsme měli jediného zástupce Davida Bixe. David usiloval o postup do šestičlenného finále závodu

Více...

Modřický pohár – 3. závod BBP

Čtveřice našich atletů a atletek se zúčastnila dětských a mládežnických závodů v Modřicích u Brna. Nejdříve se na svoji trať postavila Lucka Plašilová, která ztratila necelých 20 vteřin na bronzovou

Více...

Mistrovství ČR v přespolním běhu

Poslední listopadová sobota byla vyhrazena Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, které se konalo v golfovém areálu v Dříteči u Pardubic. Muži si tradičně mohli vybrat

Více...

Závod na dráze – 3. závod ZBP

Téměř 40 odvážlivců a odvážlivkyň se druhou listopadovou sobotu postavilo na start závodu na 1 hodinu na atletickém oválu ve Znojmě. Z našich atletů nejvíce metrů odkroužil Vojtěch Čabala (16494m)

Více...

Sokolák Plaveč

Více než 50 běžců a běžkyň všech věkových kategorií se sešlo v sobotu 4. 11. 2023 v Plavči, aby se zúčastnili druhého závodu Znojemského běžeckého poháru. Za krásného podzimního počasí

Více...

Krumlovský běh

V sobotu 21. 10. 2023 byl v Moravském Krumlově odstartován Znojemský běžecký pohár. Prvního ze série 10 závodů se zúčastnilo 41 mužů a 42 žen. Muži běželi 10,9 km a

Více...

Slatinský kros

V městské části Brno-Slatina se v neděli 8.10.2023 konal 16. ročník Slatinského krosu. Z našeho oddílu se zúčastnili dvě běžkyně – Julie Cibere a Lucie Plašilová a dva běžci –

Více...

4. kolo II. ligy družstev mužů a žen

Horké počasí doprovázelo poslední kolo soutěže družstev mužů a žen, které se konalo v neděli 20.8.2023 na našem domácím stadionu ve Znojmě. Přesto k nám zavítalo 230 závodníků z 22

Více...

Srpnové starty znojemských atletů

Ve středu 2. 8. 2023 se vydala početná výprava znojemských atletů testovat svoji formu na Prázdninovou atletickou středu do Břeclavi. Začněme těmi nejmladšími. Lucka Plašilová si nejprve vyzkoušela svoji rychlost

Více...

Metoděj Holzer 3 x první na Slovensku

V sobotu 8.7.2023 si úřadující dorostenecký mistr ČR v trojskoku Metoděj Holzer odskočil na závody do města Martin na Slovensku. Nejprve skákal do dálky a zvítězil (6.52), poté skákal do

Více...

Je to doma. Máme mistra ČR v atletice!

Pětice znojemských atletů odcestovala do Prahy, aby na stadionu Na Julisce poměřila síly se svými vrstevníky na MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENCŮ A JUNIORŮ. Dvoudenního závodu se zúčastnilo přes tisíc sportovců, kteří

Více...

MČR v halové atletice

Mistrovství České republiky v halové atletice dorosteneckých a juniorských kategorií se uskutečnilo v Ostravě. Atletický oddíl TJ Znojmo z. s. zde reprezentoval v běhu na 1500 m dorostenec Ondřej Budín a na 400