TJ Znojmo

oddíl atletiky

MČR v halové atletice

Mistrovství České republiky v halové atletice dorosteneckých a juniorských kategorií se uskutečnilo v Ostravě. Atletický oddíl TJ Znojmo z. s. zde reprezentoval v běhu na 1500 m dorostenec Ondřej Budín a na 400 metrové trati junior David Bix.

Jako první se na ploše krásné ostravské atletické haly představil v sobotním podvečeru David, jenž si přímou finálovou účast zajistil v rozběhu takticky pohlídaným druhým místem. V neděli dopoledne se na start svého závodu postavil Ondra, který v tomto roce přestoupil do dorostu z žákovské kategorie a měl tak nevýhodu konkurence starších soupeřů. Přesto si vedl velmi dobře, celý závod se pohyboval na předních pozicích startovního pole a ve své premiéře mezi dorostenci dokončil soutěž časem 4:18,17 na šestém místě. Škoda pomalého prvního kilometru, v Ondrových silách je zvládnout tuto trať ve výrazně rychlejším tempu, což nám určitě předvede v letní části sezóny. Odpoledne zaklekl do startovních bloků třetí dráhy juniorského finále na 400m David. Závod od prvních metrů probíhal v rychlém tempu, při seběhu do druhého kola se David zařadil na druhé místo, na kterém také závod časem 48,35s dokončil a pro atletický oddíl TJ Znojmo z. s. vybojoval další republikovou medaili, tentokrát stříbrnou.

jenž si přímou finálovou účast zajistil v rozběhu takticky pohlídaným druhým místem. V neděli dopoledne se na start svého závodu postavil Ondra, který v tomto roce přestoupil do dorostu z žákovské kategorie a měl tak nevýhodu konkurence starších soupeřů. Přesto si vedl velmi dobře, celý závod se pohyboval na předních pozicích startovního pole a ve své premiéře mezi dorostenci dokončil soutěž časem 4:18,17 na šestém místě. Škoda pomalého prvního kilometru, v Ondrových silách je zvládnout tuto trať ve výrazně rychlejším tempu, což nám určitě předvede v letní části sezóny. Odpoledne zaklekl do startovních bloků třetí dráhy juniorského finále na 400m David. Závod od prvních metrů probíhal v rychlém tempu, při seběhu do druhého kola se David zařadil na druhé místo, na kterém také závod časem 48,35s dokončil a pro atletický oddíl TJ Znojmo z. s. vybojoval další republikovou medaili, tentokrát stříbrnou.

Děkujeme našim partnerům

Logo Triexpert
Logo města Znojma
Logo Vinice Hnanice

Kontakty

TJ Znojmo, z. s.

Nad Přehradou 2

Znojmo, PSČ 66902

 

Předseda oddílu: Josef Šoba

e-mail: jsoba@c-box.cz

tel.: 728 782 579

Vedoucí trenér SPS: Vladimír Egner

e-mail: vladimir.egner@tiscali.cz

tel.: 736 603 626

 

Vedoucí trenér přípravky: Ondřej Sedláček

e-mail: se.ondra@seznam.cz

tel.: 605 903 124

Trenér mladší žactvo: Lenka Plašilová

tel.: 773 679 695

 

Trenér přípravka starší: Eliška Žáková

tel.: 732 653 377

 

Trenér přípravka mladší: Světlana Bartůňková

tel.: 737 631 200

Atletika TJ Znojmo | 2021