TJ Znojmo

oddíl atletiky

1. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže – Olomouc

Na atletickém stadionu v Olomouci se v sobotu 6.5.2023 konalo 1. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže a atleti z TJ Znojmo z.s. zde byli také vidět. Po sečtení všech získaných bodů z individuálních disciplín a štafet se naše družstvo juniorek🏃‍♀️🏃‍♀️ umístilo na 16. místě z 21 týmů a junioři🏃‍♂️🏃‍♂️ obsadili 10. místo mezi 19 oddíly. Nejlepšího individuálního výsledku mezi juniorkami dosáhla Lucka Sabáčková, která běžela závod na 3000m a v novém venkovním osobním rekordu 11:03.79👌 si doběhla pro druhé místo🥈. Mezi znojemskými juniory se na nejvyšší příčce umístil Metoděj Holzer. Ve skoku dalekém předvedl výkon 6 metrů a 48 centimetrů💪, který mu vynesl druhé místo🥈 mezi dálkaři. Nejen tito dva závodníci, ale všichni naši zúčastnění atleti si zaslouží obdiv za to, jak se poprali s nelehkou konkurencí a bojovali o každý bod pro svůj tým.