TJ Znojmo

oddíl atletiky

Finále krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň – sobota 26. 8. 2023

Ve finále krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň v Pacově hájilo barvy znojemské atletiky sedm atletů a atletek. Nejúspěšnější z naší výpravy byla Linda Kubová👌, která obsadila 2. místo v běhu na 60m (8.39)🥈, 3. místo ve skoku dalekém (4.96) 🥉a 8. místo v běhu na 300m (46.97). Z kluků si nejlépe vedl Martin Smutný👍. Ve skoku dalekém našel jen jednoho přemožitele a skončil 2. (5.51)🥈a v běhu na 60m obsadil konečné 5. místo (8.09). V závodě na 1500m jsme měli dvě zástupkyně, Lucku Plašilovou a Elišku Šustáčkovou💪. Lépe si vedle Lucka, která finišovala na 4. místě (5:55.57). Eliška doběhla 6. v pořadí (6:03.63). Hezkého výkonu dosáhla také ve vrhu koulí Lenka Pavlíčková (9.23)🔥, která skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Gratulujeme k pěkným výkonům 👏 a děkujeme za reprezentaci.